2

@Emhyr Palhinha to koszt ok 50+ mln €. Jedynie Guido/Jorginho byliby możliwi w małych pieniądzach.

4

@bartoszplucinski Nico Williams, Jorginho/Guido (jako 2giego pivota do rotacji z Romeu, gdyby Barca nikogo nie kupiła na tę pozycję).

2



Mocno liczę, że De Zerbi pomoże Fatiemu.

0

@Encore Ramos może zbawić Sevillę w obronie. Masz niestabilnego Bade, szklankę Marcao, tragicznego Nianzou i Gudelijego.

2

@VegetaPolska Z topowych zespołów, to w sumie Inter może się martwić o obsadę bramki w okresie kilkuletnim.

1

@Inko Borek też się nie popisał odpowiedzią. Mógł powiedzieć dzwoniącemu, że skoro jesteśmy na Ty, to niech mu mówi po imieniu, a wyszedł na podobnego gbura, co ten widz.

0

@etobzyk Praktycznie sama końcówka, ostatni telefon od widza.

0

Wybrałem opcję: Dobrze.

W skali od 1 do 10, dałbym solidną 8.

64

@Emhyr "Nie pamiętam, żebyśmy byli na Ty".

Główne hasło Hejt Parku: "Jesteśmy na Ty".

1

@Emhyr Good job.

0

@Emhyr x2 za 1,83 też jest spoko na Inter.

2

@Emhyr W obu przypadkach, stawiałem na 70%, że anulują.

2

@bartas97 Ładnie typowi odcięło styki w mózgu.

3

MATS ponownie klasa.

0



"Bomba" Havertza.

0

@Emhyr Pewnie tygodniówka odpycha kluby z Europy.

7

@Luciano99 Chcą się wybić na Twoich plecach. Z takimi trzeba krótko.

1

@Mario96w Sam nie pijam, ale kumpel polecał Zatecky/Kozel.

1

Brighton co robi z Newcastle.

0

@FcPortoFan1999 A ja dałem x2 na Freiburg...

1

@Rl9k1nG Lech Pils (złoty, przeważnie dostępny w Wlkp), Perła Chmielowa, ŻuLbr też spoko (zwłaszcza na promce w Kaufie), Okocim ok, Kasztelan jasny.

1

@Kgorecki2500 No sam się zdziwiłem. Dawałem mu max 45 lat.

2

@Emhyr Pomimo, że go nie lubię, to chciałbym wyglądać jak Bordalas w wieku 59 lat.

1

@Medium Podobnie Barca z Lengletem. Chcieli 15 mln €, a skończyło się wypożyczeniem z częściowym opłaceniem pensji. Czasem tak bywa.

0

To Legia super trafiła...

1

Grupa B świetnie się zapowiada.

0

@MateuszGotowka99 Pewnie ten Felix, jak mówisz i katowanie 4 pomocnikami, żeby zniwelować braki w ataku.

3

@Keriox Wątpię, żeby Betis był w stanie wydać ok 15-20 mln € za transfer definitywny. Obstawiam, że albo wypo z opcją/obowiązkiem wykupu, albo jakiś manewr z 50% praw zawodnika za 10 mln €.

1





Jeśli dobrze wykminiłem tłumaczenie, to Cancelo musi obniżyć pensję o 20-25% i ponoć jest na to gotowy.

0

Legenda Lyonu, Juninho, dalej świetnie wykonuje SFG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?