blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Palhinha to koszt ok 50+ mln €. Jedynie Guido/Jorginho byliby możliwi w małych pieniądzach.
4
@bartoszplucinski Nico Williams, Jorginho/Guido (jako 2giego pivota do rotacji z Romeu, gdyby Barca nikogo nie kupiła na tę pozycję).
2
Mocno liczę, że De Zerbi pomoże Fatiemu.
0
@Encore Ramos może zbawić Sevillę w obronie. Masz niestabilnego Bade, szklankę Marcao, tragicznego Nianzou i Gudelijego.
2
@VegetaPolska Z topowych zespołów, to w sumie Inter może się martwić o obsadę bramki w okresie kilkuletnim.
1
@Inko Borek też się nie popisał odpowiedzią. Mógł powiedzieć dzwoniącemu, że skoro jesteśmy na Ty, to niech mu mówi po imieniu, a wyszedł na podobnego gbura, co ten widz.
0
@etobzyk Praktycznie sama końcówka, ostatni telefon od widza.
0
Wybrałem opcję: Dobrze.
W skali od 1 do 10, dałbym solidną 8.
64
@Emhyr "Nie pamiętam, żebyśmy byli na Ty".
Główne hasło Hejt Parku: "Jesteśmy na Ty".
1
@Emhyr Good job.
0
@Emhyr x2 za 1,83 też jest spoko na Inter.
2
@Emhyr W obu przypadkach, stawiałem na 70%, że anulują.
2
@bartas97 Ładnie typowi odcięło styki w mózgu.
3
MATS ponownie klasa.
0
"Bomba" Havertza.
0
@Emhyr Pewnie tygodniówka odpycha kluby z Europy.
7
@Luciano99 Chcą się wybić na Twoich plecach. Z takimi trzeba krótko.
1
@Mario96w Sam nie pijam, ale kumpel polecał Zatecky/Kozel.
1
Brighton co robi z Newcastle.
0
@FcPortoFan1999 A ja dałem x2 na Freiburg...
1
@Rl9k1nG Lech Pils (złoty, przeważnie dostępny w Wlkp), Perła Chmielowa, ŻuLbr też spoko (zwłaszcza na promce w Kaufie), Okocim ok, Kasztelan jasny.
1
@Kgorecki2500 No sam się zdziwiłem. Dawałem mu max 45 lat.
2
@Emhyr Pomimo, że go nie lubię, to chciałbym wyglądać jak Bordalas w wieku 59 lat.
1
@Medium Podobnie Barca z Lengletem. Chcieli 15 mln €, a skończyło się wypożyczeniem z częściowym opłaceniem pensji. Czasem tak bywa.
0
To Legia super trafiła...
1
Grupa B świetnie się zapowiada.
0
@MateuszGotowka99 Pewnie ten Felix, jak mówisz i katowanie 4 pomocnikami, żeby zniwelować braki w ataku.
3
@Keriox Wątpię, żeby Betis był w stanie wydać ok 15-20 mln € za transfer definitywny. Obstawiam, że albo wypo z opcją/obowiązkiem wykupu, albo jakiś manewr z 50% praw zawodnika za 10 mln €.
1
Jeśli dobrze wykminiłem tłumaczenie, to Cancelo musi obniżyć pensję o 20-25% i ponoć jest na to gotowy.
0
Legenda Lyonu, Juninho, dalej świetnie wykonuje SFG.