blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Michal03 Standardowo, zależy od budżetu.
3
@AmigoBlancos Bardzo przeciętny.
0
@AmigoBlancos Dlatego mogliby w końcu spaść do Segunda.
0
To jest śmiech na sali. Czemu ten złamas z Getafe nadal nie dostał kartki?
1
@Emhyr Gundo zaczynał seniorską karierę z 22.
https://www.transfermarkt.pl/1-fc-nurnberg/startseite/verein/4?saison_id=2008
1
@kamiVeB No to mistrzostwo Niemiec może sobie Harry zaklepać.
0
@barcowy1899 Man City, Arsenal, Man Utd jako pewna trójka (kolejność przypadkowa), o 4 miejsce powalczy Newcastle/Chelsea/Live/Aston Villa (typuję ich jako czarnego konia rozgrywek).
0
@VbamboeB Ja bazuję tylko na informacjach, które były przedstawiane tutaj/Twitterze. Przeważnie powtarzało się info, że Kessie był otwarty też na Premier League, a ponoć jakieś zainteresowanie z tamtych stron było. Jedynie nie chciał wracać do Włoch. Wiadomo, że Kessie, przy problemach Barcy, poszedłby za mniejszą kwotę, niż jest warty, ale 12,5 mln to jednak trochę przesada. Pisałem wcześniej, że poza problemami Barcy, wyszło ponowne brak umiejętności sprzedaży zawodników, bo praktycznie została zaakceptowana pierwsza oferta od strony Arabii za Kessiego (nie mówię o warunkach umowy z samym Kessim, bo tutaj Al-Ahli potrzebowało 2 prób do przekonania go). Fakt, że liga zaraz startuje, ale było prawie 1,5 miesiąca na rozwiązanie sprzedaży, a sam Kessie nie zapierał się rękoma i nogami, żeby desperacko zostać w klubie.
0
@VbamboeB Wiadomo, że sytuacja Juve i Barcy jest różna. Bardziej chciałem podkreślić, że Juve, pomimo swoich problemów, potrafi opchnąć niechcianego zawodnika, który dodatkowo na wypożyczeniu nie grał za 20-25 mln €. Uważam, że Kessie mógł pójść za podobną kwotę, lub chociażby za 15 mln € podstawy i jakieś bonusy, uwzględniając nawet sytuację Barcy, czy fakt, że był głównie rezerwowym. Mimo wszystko, Kessie wygrał co nieco, grał stosunkowo często i jakieś liczby robił. Zainteresowane nim były też inne ekipy, jak chociażby Juve, czy zespoły PL. Po prostu, uważam, że to wszystko się strasznie przedłużało, bo Kessie był otwarty na odejście.
0
To jest jakiś kryminał, co ta Pogoń odwala dzisiaj.
1
Orban się zabawia.
0
@VbamboeB Tylko, że Juve nie gra w pucharach w tym sezonie i również musi sprzedawać, a co za tym idzie, ich pozycja też nie jest zbyt ciekawa. Dodatkowo Zakaria prawie cały sezon nie grał w bardzo przeciętnej Chelsea i jest też na wylocie z Juve, a mimo to, wyciągną za niego 20-25 mln €.
1
@Emhyr Jeśli Juve opchnie gościa za 20+ mln €, który praktycznie cały sezon nie grał i jest na wylocie z klubu, to pokaże, że sprzedaż Kessiego, to bardziej nieudolność zarządu Barcy, niż "trudna sytuacja klubu".
0
@JarekS Gość to też były zawodnik Chelsea, więc tym bardziej taka szpileczka jest zrozumiała.
1
@FcPortoFan1999 No to urzędowo rozwalił Molde.
12
Brawo Lamine. Cieszy też gol Ferrana.
3
@Firestone I brawo Oriol. Ładnie zagrał do Raphy.
1
@JimMorrisonFCB Raya też im odpadł, bo chce przejść do Arsenalu. Ponoć chcą Mamardashviliego z Valencii.
3
@Herato
1. Mascherano
2. Sylvinho
3. Claudio Bravo
1
@Herato
1. Koeman
2. Kolarov
3. to akurat łatwe, Robben
0
@Gaucho No było info, że 27 mln € Kappa
1
@VegetaPolska Londyńska Chelsea.
1
@Emhyr Niech Mbappe zaoferują jeszcze posadę grającego trenera, to może zostanie.
1
@Mns21 Było info parę dni temu, że Lyon odrzucił 30 mln € od PSG, więc nie będzie tani, jeśli to prawda.
0
@MesQueUnClub_87 W tym sezonie pewnie jeszcze będą transmitować, bo wątpię, że w środku rozgrywek zmieni się nadawca.
3
Kurzawa, były zawodnik PSG, trafia w słupek.
0
@messi564 Z Araujo/Laportą.
0
@Bartas7VeB Spurs chyba szuka 2 ŚO, ponieważ Sanchez ma odejść.
2
@Emhyr Joan wygra przez duszenie bebechem. Rób screena.
0
@FcPortoFan1999 Którego nie trafili.