blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@HighestInTheRoom Może rykoszetem dostanie jeszcze jakąś nagrodę w Bollywood za zezłomowanie Janoszek.
0
@Medium Khephren Thuram z Nice? Ponoć Live go chce/chciało też.
0
@Emhyr Z kolei Fabrizio może być szybszy i mieć lepszą kondycję.
1
@Emhyr Oktagon zweryfikuje.
0
@Medium Na szybko wpadłem na takie nazwiska:
Lavia, Zubimendi (zakładając, że może być zainteresowany odejściem do Arsenalu), Kamara z AV, Palhinha, Caicedo (chyba trochę tańszy od Rice?).
Ale w sumie nie wiem, jakiego DM'a potrzebuje Arteta, więc traktuj te "propozycje" z przymrużonym okiem xpp
0
@Medium Tyle, że Rice może kosztować więcej niż Bellingham. Warto się pchać w takie sumy?
3
Ciekawe gdzie ostatecznie wyląduje.
1
@tristan87 Wyruszył podpisać kontrakt z zespołem ligi arabskiej?
2
@Arkon Z fajnych nazwisk do wyciągnięcia jest jeszcze Lavia. Może on?
1
@MrPGG Poszedł do Juve na pół roku przed końcem kontraktu za ok 10 mln € (lub trochę mniej). Pograł do końca sezonu 2021/22. W zeszłe lato Allegri ponoć nie widział go w składzie, wypożyczyli go do Chelsea, gdzie nie grał praktycznie nic.
1
@Emhyr
1. Truskawki (ex aequo z czereśniami)
2. Poziomki
3. Borówki
4. Maliny
5. Jeżyny
6. Wiśnie
0
@SeWo77 Dlatego pisałem, że jako uzupełnienie kadry to spoko deal.
0
@Derean Imo dobry deal Juve. Milik topką nie był, nie jest i nie będzie, ale jako uzupełnienie kadry za 6 mln €, to świetny transfer. Arek wciąż może pograć na fajnym poziomie przez kilka lat.
0
@Emhyr Mi taka 16 lub 18 pasuje do Gundo.
0
@Emhyr Jeszcze Zieliński zawalił przy 1 golu Mołdawii, to ładny roast się szykuje ze strony Kowala.
0
Mołdawia > Niemcy.
Mołdawianie strzelili nam gola.
3
@FcPortoFan1999 Trochę vibe Rayo. Tam też z balkonu można sobie meczyk oglądać.
0
Człowiek dał over 1,5 gola Francji, a Mekambe odwalił coś takiego...
3
@Deviler Chelsea ponoć chce Onanę/Maignana.
0
@Orłoś Ponoć ma dostać medal za Ligę Narodów.
9
Propsy dla Simona za wyciągnięcie 2 karnych.
0
@AmigoBlancos Mi od razu ten transfer skojarzył się z wypożyczeniem Luuka. Też każdy był sceptycznie nastawiony do niego, a pokazał się z bardzo dobrej strony.
1
@DonMatteo901 Mendy nie miał iść na sprzedaż?
3
Gavi i stary pijany na plecach.
5
@AmigoBlancos Zaora to za mało powiedziane. Jeśli nagra coś w tych Indiach, to będzie gwóźdź do trumny Natalii Janoszek.
3
@Salchent Ciekawe, czy jakby Barca miała Laysy, to Messi zdecydowałby się wrócić.
0
@Firestone Z dwojga złego, Morata.
1
@Emhyr Można byłoby spróbować. Sanchez ponoć ma odejść ze Spurs, więc mogą potrzebować Lengleta jeszcze bardziej, zwłaszcza, że sezon miał całkiem ok.
0
@DonCarletto Dlatego ten zapis będzie drobnym druczkiem.
0
@Emhyr Nie no, Joan przebija bebechem Pana szejka.