5

@HighestInTheRoom Może rykoszetem dostanie jeszcze jakąś nagrodę w Bollywood za zezłomowanie Janoszek.

0

@Medium Khephren Thuram z Nice? Ponoć Live go chce/chciało też.

0

@Emhyr Z kolei Fabrizio może być szybszy i mieć lepszą kondycję.

1

@Emhyr Oktagon zweryfikuje.

0

@Medium Na szybko wpadłem na takie nazwiska:

Lavia, Zubimendi (zakładając, że może być zainteresowany odejściem do Arsenalu), Kamara z AV, Palhinha, Caicedo (chyba trochę tańszy od Rice?).

Ale w sumie nie wiem, jakiego DM'a potrzebuje Arteta, więc traktuj te "propozycje" z przymrużonym okiem xpp

0

@Medium Tyle, że Rice może kosztować więcej niż Bellingham. Warto się pchać w takie sumy?

3



Ciekawe gdzie ostatecznie wyląduje.

1

@tristan87 Wyruszył podpisać kontrakt z zespołem ligi arabskiej?

2

@Arkon Z fajnych nazwisk do wyciągnięcia jest jeszcze Lavia. Może on?

1

@MrPGG Poszedł do Juve na pół roku przed końcem kontraktu za ok 10 mln € (lub trochę mniej). Pograł do końca sezonu 2021/22. W zeszłe lato Allegri ponoć nie widział go w składzie, wypożyczyli go do Chelsea, gdzie nie grał praktycznie nic.

1

@Emhyr
1. Truskawki (ex aequo z czereśniami)
2. Poziomki
3. Borówki
4. Maliny
5. Jeżyny
6. Wiśnie

0

@SeWo77 Dlatego pisałem, że jako uzupełnienie kadry to spoko deal.

0

@Derean Imo dobry deal Juve. Milik topką nie był, nie jest i nie będzie, ale jako uzupełnienie kadry za 6 mln €, to świetny transfer. Arek wciąż może pograć na fajnym poziomie przez kilka lat.

0

@Emhyr Mi taka 16 lub 18 pasuje do Gundo.

0

@Emhyr Jeszcze Zieliński zawalił przy 1 golu Mołdawii, to ładny roast się szykuje ze strony Kowala.

0

Mołdawia > Niemcy.

Mołdawianie strzelili nam gola.

3

@FcPortoFan1999 Trochę vibe Rayo. Tam też z balkonu można sobie meczyk oglądać.

0

Człowiek dał over 1,5 gola Francji, a Mekambe odwalił coś takiego...

3

@Deviler Chelsea ponoć chce Onanę/Maignana.

0

@Orłoś Ponoć ma dostać medal za Ligę Narodów.


9

Propsy dla Simona za wyciągnięcie 2 karnych.

0

@AmigoBlancos Mi od razu ten transfer skojarzył się z wypożyczeniem Luuka. Też każdy był sceptycznie nastawiony do niego, a pokazał się z bardzo dobrej strony.

1

@DonMatteo901 Mendy nie miał iść na sprzedaż?

3

Gavi i stary pijany na plecach.

5

@AmigoBlancos Zaora to za mało powiedziane. Jeśli nagra coś w tych Indiach, to będzie gwóźdź do trumny Natalii Janoszek.

3

@Salchent Ciekawe, czy jakby Barca miała Laysy, to Messi zdecydowałby się wrócić.

0

@Firestone Z dwojga złego, Morata.

1

@Emhyr Można byłoby spróbować. Sanchez ponoć ma odejść ze Spurs, więc mogą potrzebować Lengleta jeszcze bardziej, zwłaszcza, że sezon miał całkiem ok.


0

@DonCarletto Dlatego ten zapis będzie drobnym druczkiem.

0

@Emhyr Nie no, Joan przebija bebechem Pana szejka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?