blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 Ibanez piękna asysta drugiego stopnia.
1
@FCB_dimiC Asysta Maignana też niczego sobie.
0
@Katalończyk 99 Już 2 gole im VAR anulował...
1
Dałem Bolonię x2 na kuponie, a Empoli gol w 1 min...
0
@PatrykBarca Wiesz, ja tylko gdybam, bo albo Arteta ma na niego i ewentualnie Rice'a plan, albo Zubimendi ma być tańszą alternatywą Anglika, bo WHU go tanio nie sprzeda, nawet z rocznym kontraktem.
0
@PatrykBarca Może Arteta coś wyrzeźbi z niego, bo dla Arsenalu 60 mln € to nie jest duży wydatek, ale ponoć też chcą jeszcze Rice'a z WHU.
3
Martin Zubimendi (którym interesuje się Barcelona) jest już bardzo bliski przyjęcia oferty gry w Arsenalu w przyszłym sezonie. (Javi Miguel)
To tyle z mokrego snu Xaviego.
1
@Messibestplayerintheworld Chodziło mi akurat o przykład, bo z tego co widziałem, Nico potencjalnie jest na liście do opuszczenia klubu. Osobiście bym może zaoferował Big Sama, który dobrze się czuje we Włoszech i całkiem nieźle idzie mu w Lecce.
0
@Messibestplayerintheworld Idealny scenariusz dla mnie, to zaoferowanie piłkarza + niewielki hajs, przykładowo Nico + x mln €?
1
@Danny Gaucho Z Provedelem jest o tyle ciekawie, że gość miał być wstępnie numerem 2 w Lazio.
8
@Szklaner 17. Nie zawracaj mi gitary - Don't turn my guitar
1
@Mario96w Obstawiam, że mogli się kierować ostatnim, domowym zwycięstwem Brighton nad Wolves + Man Utd traci dużo goli na wyjazdach.
1
@Rl9k1nG Lech Pils (złoty), Perła Chmielowa, Namysłów.
0
@Emhyr Też jestem tego samego zdania, bo z 20 mln mogliby za niego dostać od kogoś z PL. Villarreal też raczej nie będzie po nim płakać, bo mówiło się, że Brerenton Diaz ma do nich dołączyć z wolnego transferu.
0
@Emhyr Salernitana ma chyba opcję jego wykupu za 11 mln €.
1
@BulaKG W tym sezonie Man City dość często gra formacją 3-2-4-1, gdzie Stones grywa jako 1 z pivotów.
1
@M4jkellmquc Może coś z tego?
- Atletico strzeli over 1,5 gola,
- Getafe - Celta - over 1,5 gola w meczu,
- Monza - Roma - over 1,5 gola w meczu.
0
@Derean Pewnie chcą pobić wynik Widzewa z sezonu 2018/19, gdzie mieli 10 remisów z rzędu xd
1
Piękny powrót Christensena.
0
Oby udało się wyciągnąć remis.
1
@Explode Chyba nie ma innego wyjścia :d
5
Chyba znowu trzeba wymienić "chip"...
0
Lewy, Lewy, Lewy...
0
@kamiVeB Był wypożyczony z Rennes do Nottingham, gdzie nie grał w ogóle i ponownie został wypożyczony do Sevilli.
1
No to witamy na pokładzie.
3
Tak działa wymieniony chip?
2
Co by nie mówić, wpi*rdol zasłużony.
1
@szczurzysyn Tutaj akurat powinien być karny, było nadepnięcie na stopę.
0
No to mamy po meczu...
0
@partymaker Jeśli Carlo odejdzie, to najpewniej Pochettino/Nagelsmann lub Raul.