0

@Barca1922 Remis 3:3 z grającym w 10 Stuttgartem też nie pomógł.

1

@LukaszFan Dla Milanu jedynym ratunkiem jest odjęcie Juve 9 pkt (cały czas jest o tym głośno) i wygranie z nimi bezpośredniego meczu. No chyba, że Lazio się wykrzaczy, bo w ostatnich 5 meczach zgarnęli tylko 4 pkt.

1

4

@P33ck Ja bym głosował na Richarlisona. Nunez jakieś liczby ma, Mudryk przyszedł w połowie sezonu, a Antony potrafi zagrać dobry mecz.

0

Wychodzi na to, że Alemany bardzo wierzy w Ferrana. Jestem ciekaw, czy ewentualnie w Aston Villi odpali, bo nie ukrywam, że chciałem transferu Ferrana za czasów Valencii, kiedyh można było go wydostać za ok 25 mln €.

0

@FCB24 Wiadomo, że renomę ma dużą, ale kogo lepszego Urugwaj mógł ogarnąć? Nawet nie wiem, jak tam wypłata wygląda dla selekcjonerów. Dla mnie jest to ciekawy wybór. Bielsa ma też doświadczenie jako selekcjoner.

1

@Lionel_Messi10 Liverpool musi ściągnąć 2-3 pomocników. Po tym jak temat Bellinghama upadł, mówi się, że chcą ściągnąć Mac Allistera, Mounta i Gravenbercha.

1

@BorzyKrzys Z jednej strony racja, ale z drugiej strony, fajnie byłoby widzieć triumfującą Sevillę w LE po takim sezonie ligowym. Nawet ewentualna wygrana Leverkusen byłaby czymś fajnym.

3

@Emhyr Liczę na to, bo Urugwaj ma fajną pakę z pięknym Araujo na czele.

0



Powrót Bielsy na ławkę trenerską.

1

@Emhyr #TeamCzerwony

0

@BorzyKrzys Ładnie chodzi na tym skrzydle. Problem w tym, że chyba niedawno przedłużył kontrakt z Juve.

3

@kubix05 4 sztaby Pan Lipski, 1 sztaba Siara.

1

@FCBparasiempre Ogólnie spoko filmik na temat Wilimowskiego nagrał Konrad Szymański na kanale Historie z boiska.


2

@Emhyr No wychodzi 9 mln €. Całkiem spoko sumka, jak na % od przyszłej sprzedaży.

1

@Emhyr Chyba 10 lub 20%, ale strzelam, że bardziej 10%.

3

@Emhyr W styczniu 2022 roku skończył piłkarską karierę, więc musiał być grającym trenerem przez ten czas.

2

@AmigoBlancos Chyba najlepszy wybór.

0

@Emhyr Ponoć mecz ma się odbyć bez kibiców, więc nie dziwi trochę ten Sosnowiec.

1

@Emhyr Jedynie Serie A ma inną formację, niż pozostałe ligi.

Premier League, 4-2-3-1:

--------------------Haaland--------------------
Rashford-------De Bruyne-------Saka
-----------Casemiro----Odegaard-----------
Ake--------Dias--------Saliba--------White*
----------------------Alisson----------------------

* - Alternatywa to Reece, ale ma tylko 16 rozegranych spotkań.

La Liga, 4-2-3-1:

--------------------Lewy--------------------
Vinicius-------Griezmann-------Fede**
-----------Pedri-----------de Jong-----------
Balde-----Militao*-----Araujo-----Kounde
--------------------MATS--------------------

* - Alternatywa to Christensen, ale tylko 18 rozegranych spotkań.
** - Gdzieś musiałem upchnąć Fede, a Urugwajczyk często grywał jako prawoskrzydłowy w tym sezonie.

Serie A, 4-2-2-2:

-----------Lautaro----Osimhen-----------
-----------Kvara-----------Dybala*-----------
-----------Rabiot-----------Barella-----------
Theo-----Bastoni-----Kim-----Di Lorenzo
----------------------Maignan----------------------

* - Alternatywa to Leao, ale chciałem kogoś z Romy dać.

0

@Kamiloza91 51% do 49%.

2

@AmigoBlancos Rudiger dzisiaj świetny mecz. Teraz pytanie, Militao wraca na rewanż i od razu pierwszy skład? Czy docenienie Rudigera i danie mu szansy znowu?

2

Everton na 4-0.

6

@escarabajo Link do bramki:


0

@Kamiloza91 Myślę jeszcze nad zwycięstwem WHU, Fiorentiny + over 1,5 gola w meczu Milanu z Interem.

8

2

@Survier Widząc mnóstwo wrzutek Barcy w meczach, to Luuk, chociaż Aubę też polubiłem.

0

@Kamiloza91 Ja pewnie zagram gol Leverkusen i over 1,5 gola w meczu Juve - Sevilla.

6

@Salchent Dodałbym też remis ze Stuttgartem

1

@Sysia11 Ibanez piękna asysta drugiego stopnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?