0

Strzał z daleka? Można? Takie to trudne popróbować parę razy w meczu, zamiast stosować milion podań i stracić piłkę w polu karnym przeciwnika?

5

@Tomix_83 Ograł Betis, Barcelonie niestety spuścił wpie....

8

To można się pakować. To jest k*rwa dramat. Taki wpi*rdol dostawać od 9 drużyny Bundesligi.

0

@wolny99991 Szczerze? za 34 zł to nie bawiłbym się w to. W tym meczu mnóstwo ścin, utrata jakości. Z resztą podczas grudniowego Der Klassikera wywaliło wielu osobom (w tym mi) transmisję od 8 min do 45 min. Mieli też problemy z KSW. Nie wróżę im sukcesu z Premier League.

0

@SirChuck do 2024 roku.

4

Potężny Luuk, brawo.

0

Ale rozklepani, brawo :)

0

@tytan999 Borek komentował mecz Lipsk - Atalanta.

0

No to się zaczyna...

0

No tutaj świetna interwencja Trappa, bo strzał Ferrana był naprawdę dobry.

0

@ViScAAA Dodatkowy plus jest taki, że transmisje live mogą być odtwarzane na 2 urządzeniach jednocześnie, więc możesz się z kimś złożyć na pakiet.

0

@ToreTToOO Nie wiem czy Lenglet będzie chciał pójść do Celty. Gdybym ja miał wybierać to zaoferowałbym kogoś z tych piłkarzy: Mingueza, Puig, Braithwaite.

1

@kinioo "data publikacji 14ty Marzec...myślisz, że Szawi subskrybuje Tomka kanał? ;)" - Niczego nie można wykluczać :D No grajek fajny, umie w drybling. Pytanie ile by Celta za niego chciała? Jakby się udało włączyć w tę transakcję np Minguezę, to byłoby super.

1

@pacior95 Też warte odnotowania :D

2

krótki opis Galana.

23

Pique dobry trade :D 1 żółta za 2 żółte dla graczy Sevilli :D

0

Ależ on to wykończył

0

Ale Pedri zagrał piłeczkę.

3

Mam nadzieję, że Rakieta zostanie fajnie przywitany na Camp Nou.

0

@catalanian09 Ciekawa opcja, ale ja sam nie gram zarówno Barcy jak i Polskiej repki :D

2

@tbas Acuna, Delaney, Papu Gomez i z mniej grających, Suso.

5

I s******lił mi kupon.

0

@Jorginho Ponoć Juve jest Tobą zainteresowane. Przekaż agentowi.

9

@Ptasior I jego Barca też jest debeściak.

0

Co tu się dzieje.

0

Ferran, wybaczam Ci poprzednią sytuację.

0

I ewentualny półfinał z WHU/Lyonem.

1

@Gandalf55 Dodatkowo Lipsk miał teraz przerwę ze względu na wykluczenie Spartaka, więc na papierze są bardziej wypoczęci niż reszta ekip.

1

Wyczuwam kogoś z tej trójki: Atalanta/Braga/Eintracht.

1

@antymadrista1 Losowanie o 13:30 na Viaplay z tego co widzę w ich harmonogramie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?