blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Skład Brazylii.
3
https://x.com/a55c801603/status/1806830043336769902
Kolumbia na 3-0.
4
https://x.com/a55c801603/status/1806829260113375621
Kolumbia na 2-0.
3
https://x.com/a55c801603/status/1806819207453028450
Kolumbia marnuje stuprocentową sytuację.
3
https://x.com/BethannGar43219/status/1806817148821557326
https://x.com/a55c801603/status/1806817578779906477
Karny dla Kolumbii, którego wykorzystuje Diaz.
2
@FcPortoFan1999 Z jego pensją, to tylko Arabia. Jeśli chce zostać w Europie, to tylko wypożyczenie z częściowym (pewnie większościowym) pokryciem pensji przez Barcę.
7
Moretto podał dalej ten wpis. Czyli Fati out raczej.
1
@FCB_dimiC I o to chodzi.
@FcPortoFan1999 Z chęcią obejrzę.
1
Składy Kolumbii i Kostaryki.
7
Prawie 1:1.
1
Koszulka domowa Girony na przyszły sezon.
1
Man Utd poważnie rozważa transfer Matthijsa de Ligta z Bayernu Monachium.
1
@Azi Zarabia za dużo, to na pewno, bo ok. 16 mln € brutto (8 mln € netto), jak dobrze pamiętam i nikt o zdrowych zmysłach nie da mu podobnej pensji.
1
@MOLESTA Tyle, że pensja Lengleta jest problemem. Już nawet przebolałbym niską kwotę za niego (np. 5 mln €), byleby się pozbyć jego pensji.
1
@MOLESTA Conte gra z trójką ŚO. Nie zdziwiłbym się, jakby chciał jeszcze jednego obrońcę.
3
Szkoda, ze to Sport, bo nawet się ucieszyłem, że ktoś w Europie go chce jeszcze.
3
@Herato Cyle Larin?
3
Składy Urugwaju i Boliwii.
1
@Sulimo Panama z czerwoną, to może ugrają jeszcze remis.
1
https://x.com/a55c801603/status/1806473889481986326
Panama na 2-1.
3
https://x.com/a55c801603/status/1806454030299967910
Panama na 1-1.
4
https://x.com/a55c801603/status/1806453082366075225
https://x.com/a55c801603/status/1806453373928955975
https://x.com/a55c801603/status/1806453326449447279
USA na 1-0.
4
Wymiana pomiędzy Brighton i Leicester. Moder dołączy do Lisów, a Dewsbury-Hall do Mew.
1
@FcPortoFan1999 Pozostaje życzyć mu powodzenia i rozwoju.
1
@FcPortoFan1999 Dlatego, na papierze, wydaje mi się to super kierunek dla Wdowika. Benfica/Sporting/Porto mogą być zbyt dużym przeskokiem z Jagi, ale nie wiem, jak wygląda tam sytuacja kadrowa i czy Wdowik byłby ważną postacią od razu.
1
@VegetaPolska Obstawiam, że może tak być. Odeślę Cię do artykułu.
https://satkurier.pl/news/237580/canal-extra-przed-startem-znana-oferta-kanalow.html
1
Liga Mistrzów.
1
@Stinger_ Tak jak mówisz. 4ta siła ligi. Jeśli mu się uda, czego mu życzę, to może transfer do giganta, typu Sporting/Benfica/Porto? Tutaj też @FcPortoFan1999 mógłby się wypowiedzieć, bo Ekstraklasa to jego konik.
2
@tbas Wycwanili się. Będą mówić konkretne dni tygodnia, zamiast konkretnej daty.
3
Wdowik przechodzi do Bragi. Ciekawy kierunek. Podoba się DLA MNIE.