blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kiwior od 1 min.
0
Jackson ponownie marnuje sytuacje.
1
Bramka Kane'a.
2
Domówka na przyszły sezon.
1
@Adran360 Za takie akcje się kocha Ekstraklasę.
1
https://x.com/TacticFantasy/status/1781726217088995722
Jackson w formie.
2
@Katalończyk 99 Też mi się podoba ten kierunek. Fajnie, jakby udało mu się odbudować Ajax, który walczyłby o mistrza kraju i występował w LM/LE.
0
Ajax ciągle chce Xaviego.
1
@Mario96w Zależy, jak bardzo chcą de Jonga. Sytuacja z Kanem pokazała, że Bayern da się przycisnąć, żeby wybulili więcej.
0
Bayern po raz kolejny zaczął monitorować Frenkie De Jonga. Barça jest otwarta na jego sprzedaż, pod warunkiem, że pojawi się dobra oferta. Uważają, że mogą uzyskać co najmniej 60-70 mln €.
17
@TR3YWAY Znać LaLigę, mówić po hiszpańsku i nie zapominajmy o słynnym DNA.
0
@FcPortoFan1999 Wymiana za Varelę i mamy deal.
@jacobFCB @jaras121 Wiadomo, że Oriol to kluczowa postać zespołu i tylko wysokie oferty, jak np. 70 mln €, powinny skłonić zarząd do sprzedaży go.
0
Oczekuje się, że Arsenal będzie miał tego lata budżet transferowy w wysokości 200+ milionów funtów i chce wydać ok. 165 milionów funtów za Alexandra Isaka z Newcastle i Michaela Olise z Crystal Palace.
2
Ciekawe, gdzie odejdzie.
3
https://x.com/ibarcaculer/status/1781049434618449988
"Barcelona zajmuje pierwsze miejsce pod względem przychodów ze strojów i towarów w 2023 r., potwierdza UEFA w raporcie. Real Madryt zaraz za drugim miejscu, Bayern na trzecim, Liverpool na czwartym, Man Utd na piątym, PSG na szóstym, Arsenal na siódmym, Chelsea na ósmym, Juventus na dziewiątym, Spurs na dziesiątym i City na jedenastym."
Koszulkowo to wygląda kozacko.
8
Zmiana terminu o jakieś 2 tyg.
0
@FcPortoFan1999 I lepiej strzela karne niż Man City.
9
"Gundogan jest świadomy, że podpisał kontrakt z zespołem, który w ostatnich latach wychodzi z trudnej sytuacji i jest w fazie budowy, wypełnionej młodzieżą. Postrzega siebie jako jednego z liderów szatni i chce w pełni wspierać młodzież w każdy możliwy sposób."
Świetny gość.
1
@Commando Może Król używa Internet Explorera i rewanż z PSG zobaczy za parę tyg.
0
@FcPortoFan1999 No tak czysto obiektywnie. Na ich miejscu nie bałbyś się potężnej probierzówki? Bo ja bym robił w gacie.
1
@P33ck Moje typy:
- Finał LE: Leverkusen - OM (życzę finału Aubie),
- Finał LK: Aston Villa - Viola, chociaż Brugge ze Skórasiem też byłoby miło widzieć.
3
@FcPortoFan1999 Król Holandii zainspirował się kolacją integracyjną Lewego z przysmakami Anki i sam postanowił zorganizować swoją przed Euro.
2
Ale fart Fenerbahce.
Edit: Jednak nie.
0
Nieźle sobie Frenkie pofolgował wczoraj.
0
@P33ck Jeśli Roma wygra LE i zajmie przykładowo 6 miejsce w lidze, to wtedy Serie A może mieć 6 przedstawicieli w przyszłorocznej LM?
0
https://x.com/centregoals/status/1781063041326702829
https://x.com/FootColic/status/1781063256607457435
Gol Milanu na 2-1 i Leverkusen na 1-1.
3
https://x.com/FootColic/status/1781060013152227644
OM na 1-0. Asysta Auby.
1
@semafor Laporta po chlaniu z Mendesem.
23
Świetne są te przeróbki.
7
https://x.com/FootColic/status/1781043837202235806
https://x.com/FootColic/status/1781047646821425282
Jutgla z dubletem.