blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://x.com/Emm_CFC/status/1769373046949703876
Chelsea na 3-2.
2
Piękny gol Mavididiego na 2-2.
1
@szkodastrzepicryja @Dosq Samo odejście mogło być dobrym wyborem dla Palmera, ale ponoć City nie ma klauzuli odkupu i to jest ich błąd.
2
Samobój Disasiego.
4
Pamer na 2-0.
0
Stolarczyk broni karnego Sterlinga.
5
Marcin Tybura wygrał z Tai Tuivasą przez duszenie w main evencie UFC Fight Night.
1
@4drian0 Możliwe, że najdrożej zwalony koń w historii.
1
@maroon Pewnie nie było na to czasu, bo to było ogarniane w ostatnim dniu okienka. Eric Garcia też nie ma klauzuli strachu.
0
Joao Felix powinien jutro zagrać w pierwszym składzie przeciwko Atletico.
9
@Luciano99 "jade ze starym na hulajnodze elektroklimatycznej i on prowadzi"
Slalomem jedziecie?
0
@Joe_Barbaro PSG - Barca 55%-45%. Man City - Real 60%-40%.
5
@mekston Może mieć trochę mniej spotkań, bo skręcił kostkę.
5
Oba gole Suareza.
1
Buksa gol z karnego przeciwko Besiktasowi.
0
https://x.com/d7em10_Ciity/status/1769061873503162554
Bernardo na 2-0.
1
Gol Bernardo na 1-0.
0
Hermoso z kontuzją mięśnia lewego uda. Dzisiaj nie trenował z drużyną i prawdopodobnie jutro nie zagra z Barcą.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Pary 1/4 LK, oraz półfinały:
Aston Villa/Lille - Olympiakos/Fenerbahce
Pilzno/Fiorentina - Club Brugge/PAOK
1
@Danny Gaucho "Że golisz nogi?"
0
@tristan87 Półfinały:
Benfica/OM - Liverpool/Atalanta
Milan/Roma - Bayer/WHU
0
@vangoor "Atletico pokazało z Interem, że jak zepną poślady to walczą na wysokim poziomie."
Dlatego Barca tak samo musi spiąć poślady w meczach z PSG.
0
@Cule1234 Dobra wiadomość.
0
@Rl9k1nG 9 kwietnia chyba.
0
Lucho chciał Barcy, to dostał Barcę.
0
Ferran Torres uczestniczy w treningu z grupą.
Prognozy są takie, że może powrócić na mecz przeciwko Atletico Madryt.
Tym razem się uda.
0
@TR3YWAY O 12 LM. O 13 LE. O 14 LK.
0
Akurat pomysł z 17 u Lamine bardzo mi się podoba.
0
@Kazragore Ciężko mi powiedzieć. Chyba nie ma jakiś sztywnych ram czasowych, skoro przedłużyli, ale to musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto ogarnia takie sprawy.