blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktoś chce sobie przypomnieć dzieciństwo na kinomaniaku jest cała seria kapitan tsubasa
0
kapitan tsubasa
Dragon Ball
Dragon Ball Z
Dragon Ball GT
piękne czasy :D
0
Jak szukali napastnika trzeba było brać eto'o
0
Świetny start sezonu,znakomita gra Bartry,powrót Puyola jedyny minus jak na razie to przerwy na reprezentacje
0
ta dużo wam brakuje
0
kupa
w kółeczko za raczki i lider
w kółeczko za rączki i 15 trofeów w 3 lata
A w Madrycie do banku kredyt i pusta gablota
0
Widać że Tata ma na niego dobry wpływ a chłopak się odwdzięcza świetną grą
0
W GD czeka real demolka Barca szybko ustawi ich w szeregu.Wygrane realu w tym sezonie to śmiech na sali :D
0
chcesz grac o trofea idziesz do Barcy chcesz grac dla kasy idziesz do realu ostatnie 10 lat 21:7 w trofeach Barca wydała na transfery około 620 milionów euro real 1,2 miliarda euro
0
Ma racje chłop gdzie Bayern do Barcy gdzie jemu do Messiego :D VeB
0
Mecze z Atletico mamy w ostatnich kolejach jesieni i wiosny rewanż u nas 1 lub 2 punkty różnicy i ostatnia kolejka była by piękna :D
0
3xTAK świetne warunki,refleks i cenna
0
może dla niektórych cenna za neymara była wygórowana ale atmosfera jaką wprowadza do drużyny jest bezcenna :D tego nawet Perez za 200 milionów nie kupi VeB!!!!!!!!!!!!
0
kopniecie lezącego w plecy czego tu nie rozumie
0
Gdyby Celtic zagrał odważniej mecz był by jeszcze lepszy brawo Bartra zdał ważny test nikomu łatwo w szkocji się nie gra a bramkarz Celtic mecz świetny proponuję go obserwować Barcelonie jeśli Valdes nie zmieni zdania
0
Ten trener niech zmieni dilera awans zapewniony a on kontuzjowanego zawodnika chce na drugi koniec świata ciągnąc
0
Celtic są mocni u siebie twardą piłkę grają lekko nie będzie
0
co tam wzrost finał LM Messi miedzy vidicem i rio lob Van der sara
0
Niech chłop odpoczywa gran derby zbliżają się wielkimi krokami dobrze ze reprezentacje graja opuści dwa może 3 mecze licząc Osasune
0
Perez niech się wybierze do LEROY MERLIN -15% może tam znajdzie lepszych grajków na promocji :D
0
Super trener nie mówi co jest dobrze tylko co jest źle co należny jeszcze poprawić
0
Nagłówek As mówi wszystko jedni maja pieniądze drudzy drużynę
0
Ten nóż za 1.95 w Mundo to oferta dla kibiców realu ? :D
0
Dopóki Perez i jego szastanie na gwiazdy będzie na 1 miejscu dopóki real możne pomarzyć o tytułach
0
już nie chodzi o porażkę ale styl Realu albo raczej jego brak Atletico mogło spokojnie 0:4 wygrać
0
piękna złota jesień w Barcelonie wczesna zima w Madrycie :D
0
Wydali kasę na bela i nie starczyło już dzisiaj na sędziego
0
47 minuta Ajax 0:0
48-53 minuta 4-0
0
Najważniejsze to nie lekceważyć przeciwnika
0
Awans zapewniony to po co jadą taki szmat drogi trener Argentyny też nie zna słowa rotacja