0

Jak ktoś chce sobie przypomnieć dzieciństwo na kinomaniaku jest cała seria kapitan tsubasa

0

kapitan tsubasa
Dragon Ball
Dragon Ball Z
Dragon Ball GT
piękne czasy :D

0

Jak szukali napastnika trzeba było brać eto'o

0

Świetny start sezonu,znakomita gra Bartry,powrót Puyola jedyny minus jak na razie to przerwy na reprezentacje

0

ta dużo wam brakuje

0

kupa
w kółeczko za raczki i lider
w kółeczko za rączki i 15 trofeów w 3 lata
A w Madrycie do banku kredyt i pusta gablota

0

Widać że Tata ma na niego dobry wpływ a chłopak się odwdzięcza świetną grą

0

W GD czeka real demolka Barca szybko ustawi ich w szeregu.Wygrane realu w tym sezonie to śmiech na sali :D

0

chcesz grac o trofea idziesz do Barcy chcesz grac dla kasy idziesz do realu ostatnie 10 lat 21:7 w trofeach Barca wydała na transfery około 620 milionów euro real 1,2 miliarda euro

0

Ma racje chłop gdzie Bayern do Barcy gdzie jemu do Messiego :D VeB

0

Mecze z Atletico mamy w ostatnich kolejach jesieni i wiosny rewanż u nas 1 lub 2 punkty różnicy i ostatnia kolejka była by piękna :D

0

3xTAK świetne warunki,refleks i cenna

0

może dla niektórych cenna za neymara była wygórowana ale atmosfera jaką wprowadza do drużyny jest bezcenna :D tego nawet Perez za 200 milionów nie kupi VeB!!!!!!!!!!!!

0

kopniecie lezącego w plecy czego tu nie rozumie

0

Gdyby Celtic zagrał odważniej mecz był by jeszcze lepszy brawo Bartra zdał ważny test nikomu łatwo w szkocji się nie gra a bramkarz Celtic mecz świetny proponuję go obserwować Barcelonie jeśli Valdes nie zmieni zdania

0

Ten trener niech zmieni dilera awans zapewniony a on kontuzjowanego zawodnika chce na drugi koniec świata ciągnąc

0

Celtic są mocni u siebie twardą piłkę grają lekko nie będzie

0

co tam wzrost finał LM Messi miedzy vidicem i rio lob Van der sara

0

Niech chłop odpoczywa gran derby zbliżają się wielkimi krokami dobrze ze reprezentacje graja opuści dwa może 3 mecze licząc Osasune

0

Perez niech się wybierze do LEROY MERLIN -15% może tam znajdzie lepszych grajków na promocji :D

0

Super trener nie mówi co jest dobrze tylko co jest źle co należny jeszcze poprawić

0

Nagłówek As mówi wszystko jedni maja pieniądze drudzy drużynę

0

Ten nóż za 1.95 w Mundo to oferta dla kibiców realu ? :D

0

Dopóki Perez i jego szastanie na gwiazdy będzie na 1 miejscu dopóki real możne pomarzyć o tytułach

0

już nie chodzi o porażkę ale styl Realu albo raczej jego brak Atletico mogło spokojnie 0:4 wygrać

0

piękna złota jesień w Barcelonie wczesna zima w Madrycie :D

0

Wydali kasę na bela i nie starczyło już dzisiaj na sędziego

0

47 minuta Ajax 0:0
48-53 minuta 4-0

0

Najważniejsze to nie lekceważyć przeciwnika

0

Awans zapewniony to po co jadą taki szmat drogi trener Argentyny też nie zna słowa rotacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?