0

Każdy mecz jak finał byle do przodu Barca!!!!!!

0

Widac od początku sezonu ze między Ranaldo a Bale nie ma takiej boiskowej chemii jak między Messi a Neymarem i jak mało przez kontuzje obaj grali ze sobą

0

dwa mecze w plecy i koniec sielanki w realu :D cały Real

0

Patrząc na kalendarz atletico mają najcięższe mecze po następnej kolejce obstawiam że bardza wraca na fotel lidera :D
Athletic Club - Atlético Madryt Wyjazd
Atlético Madryt - Villarreal CF
Getafe CF - Atlético Madryt Wyjazd
Atlético Madryt - Elche CF
Valencia CF - Atlético Madryt Wyjazd
Levante UD - Atlético Madryt Wyjazd
Atlético Madryt - Málaga CF
FC Barcelona - Atlético Madryt Wyjazd

0

Świetnie sobie radzi od nowego sezonu powinien dostawać szansę gry w Barcelonie

0

Alexis,Messi,Pedro,Neymar,Tello , wspomagani przez inieste i Cecastrzelac gole ma kto :d pora w letnim okienku wzmacniac tyly Pique zagrał wczoraj swietny mecz, Mascherano jak zwykle waleczne serce ale brakuje mu tego wszrostu wczoraj to dobitnie Benzema pokazał wysoki stoper śwatowej klasy potrzebny od zaraz

0

Gazety może się zmieniły ale nie kibice :P to winna sędziego :P cały wieczór i ranek słyszę :P
VISCA EL BARCA

0

Faworyci są tylko na papierze , boisko pokaże prawdę

0

Kto z kim w półfinale może grać ?

0

Messaldo widać że z madrytu pedzio

0

Bayern przetestujemy niemiecką tiki take

0

Dawać Bayern Payback time

0

Messi,Alexis,Cesc

0

To jest to co tygryski lubią najbardziej :D BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Inter jak cała liga NUDA!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Wszystkie radia,gazety tylko o tym jak chłop ma sie na robocie skupic . Prezes powiedzial że zostaje to po co dziure wiercić, został trenerem przez chorobe Tito. pierwszy sezon i juz miala byc potrójna korona bo neymar przyszedł

0

Dumny po zwyciestwie ,wierny po porażce VeB!!!!!!!!!!!!
a porażka to winna Tuska :D

0

Neymar to Neymar :D

0

Duet komentatorów dzisiaj niezła beka :P

0

Ten transfer to będzie śmiech na sali jeśli facet ma taką panikę przy przyjęciu piłki. Valdes podczas meczu po kilka razy wymienia podania z zawodnikami , więc pod przyszłego roku ciśnienie będzie rosnąć przy każdym jego przyjęciu piłki .

0

Widzę że kolenja porazka pokazuje to kibic a kto sezonowiec, powodzenia w nowy klubie .Dumny po wygranej wierny po porażce VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Chłopaki są na fali a Leo i Neymar głodni gry i bramek :P grać grać i wygrać VeB

0

.City zapowiadało otwatą walkę a zamurowali sie jak na Majdanie moze by sie sprawdziło jakby na szpicy był szybki aguero a nie topór Negredo.Demichelis idiota może leo by strzelił gola ale grali by dalej w kąplecie .trudno jak grali tak przegrali VeB!!!!

0

teraz wszyscy na sedziego :D klasyka .City zapowiadało otwatą walkę a zamurowali sie jak na Majdanie moze by sie sprawdziło jakby na szpicy był szybki aguero a nie topór Negredo.Demichelis idiota może leo by strzelił gola ale grali by dalej w kąplecie .trudno jak grali tak przegrali VeB!!!!

0

takie mecze powinny byc rozgrywane w sobotę 20:00 lub 22:00 bo to prawdziwe święto Pub znajomego zawsze w soboty pekał w szwach podczas Gran derby a niema co ukrywac ze to równiez okazja na zarobek dla takich lokali

0

czyli niedam zarobić producentom napojów procentowych bo w poniedziałek ranka :/

0

Pierwszy gol Messiego to majstersztyk :d podnie z trójkata L1+ kwadrat i piekny lob :D

0

Jest stoch ,jest kowalczyk i jest BRÓDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiec dzisiaj poleje sie Vódka :D

0

skład wg Sportu :D jak dlamnie

0

Jak to co żal du pe sciska bo neymar gra w barcelonie a nie w realu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?