4

Jak piłkarz w trakcie leczenia tak poważnej kontuzji miałby przejść testy medyczne ?

1

co do transferów sezon będzie w czarnej d.............. jeśli kupią suareza a obronę wzmocnią tylko mathieu śmiech na sali ten zarząd w ogóle nie uczą się na błędach bramki na kto strzelać tylko bronic bramki nie ma kim

0

wszyscy mówią i piszą o słabym meczu Niemców Z Algieria czy Argentyny ze Szwajcarią patrząc na pary 1/8 przed mundialem każdy by się pytał gdzie Hiszpania,Anglia ,włochy czy Portugalia moim zdaniem przyczyna ich odpadnięcia nie było tylko słaba dyspozycja ale tez to też poziom słabszych na papierze drużyn się zmienił ten turniej pokazał już wiele razy nie lekceważ słabszego patrząc na pary ćwierćfinałowe tylko Niemcy-Francja można określić jako mecz wyrównany bo Brazylia to gospodarz Argentyna ma Messiego a Holandia jest w sztosie ale mam nadzieje na spore niespodzianki w tych meczach

1

Takich jak medel nam potrzeba w barcelonie

1

Barcelona – miasto w północno-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, około 120 km na południe od grzbietu Pirenejów i granicy hiszpańsko-francuskiej. Stolica prowincji o tej samej nazwie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii.

1

mauerinho Ponieważ teraz każdy będzie prowokował suareza na boisku a każda następna kara będzie jeszcze większa po co na bomba zegarowa 70 baniek za czubka płacić ludzie

0

na wp barca daje 80 milionów funtów sancheza i pedro :D z pozdrowieniami z podłogi hahahahahahahahahaha

0

NEIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

teraz 4 miechy następnym razem będzie 6 miechów ten koleś to talent ale jest jak tykająca bomba

0

Dodatkowo kaganie na 4 miechy może spoważnieje

0

Neymar Messi Alexis pokazują że napad mamy ale obrona sito z Pique na czele

1

4 miechy kary bardzo dobrze Czech gra w kasku temu zakładać kaganiec od października

0

A czy Barca w ogóle interesuje się środkiem obrony ?

0

Widać ile Enrique ma tam do powiedzenia kolejna marionetka w rekach szefostwa

1

Przed końcem mundialu Barca będzie 50 obserwować z 30 mieć wstępna umowę a 10 będzie kwestia kliku godzin :D

0

i frytki do tego za obrońców żałują kasy a kupują napad

0

Brawo chile alexis pokaz zubiemu i reszcie :) że 25 to śmiech na sali nie cena :)

0

Awans chile żałosne nie ma nic lepszego kiedy słabszy bije mistrza

2

W pakiecie z Hamsik,zuniga,ilner ok można brać :)

0

Valdes,puyol,Xavi jak tu w rynne nie walnąć

0

Widać jakie ma pojęcie o piłce biegali a kury bez głów tylko szczęście pozwoliło im 2:1 przegrać

0

Mundialu nie wygrywa zawodnik tylko drużyna jeśli ten skład pokaże 100% swoich możliwości i zaangażuje się na 100% będą mistrzami .Przykład dzisiaj Portugalii czasami aż żal było patrzeć na ich brak ogrania i bezsilność

0

100 bramek w lidze a ci szukają napadu obrona to ser szwajcarski barany

0

11 zakazana w Ekwadorze a Caisedo z 11 biega

1

Prawda jest taka ze sukcesem holandii było połączenia doświadczenia sniejder ,robben,Rvp z młodymi głodnym sukcesu zawodnikami którzy będą gryśc trawę by sie pokazac na takim turnieju a skład hiszpanii wszyscy syći

0

Ale piękną piłe gra ta Kolumbia

0

To pewnie przez zmęczenie ciężkim sezonem wyszło :D

0

10:00 a tu brak newsów o demolce Hiszpanów i przeglądu porannej prasy :D

4

Świetnie gra głową kilka 3 czy 4 bramki w tym sezonie premier league strzelił cena nie była by pewnie wygórowana

0

W piłce naj lepsze jest to gdy faworyt dostaje cięgi od drużyny skazanej na porażkę :) brawo dutch !!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?