0

Gotowa sprzedać bo w tym sezonie jest cieniem samego siebie z przed roku a cena zaczyna pewnie spadać

1

Jeśli sankcje zostaną zniesione oferta jest super jeśli nie bez możliwości transferów będzie ciężko sprzedawać kogokolwiek

0

Na miejsce w pierwszym składzie trzeba ciężko pracować jeśli Pique nie weźmie się w garść będzie grał najwyżej w Pucharze króla

0

Jak obiecał by Simeone why not

0

jak na razie dwa najlepsze transfery od lat tylko że szkoda że na jednej pozycji ale rywalizacja zawsze jest dobra dla drużyny

0

Jeden za wszystkich wszyscy za jednego . Lucho jestem w twoim narozniku VeB

0

Pogba,Benzyna, to jakieś jaja gdzie Costa koke, gabri

0

oby tylko ta zima

0

Cena może być Delo i Dennis świetne się rozwijają w Sewilli więc może być

0

Babik sami eksperci :D 11-13 lat

0

Dzieci jak słabo grali jak są historią to zmieńcie drużynę bo widzę że leżącego fajnie się kopie wygrał wczoraj zespół lepszy i zasłużył na wygraną kiedyś barca była i na 15 miejscu w tabeli na półmetku i skończyła na 2 ale zawsze byłem i będę za nimi większa część przyszła do Barcy za czasów Pepa 3 lata 14 trofeów było pięknie ale te czasy minęły teraz wyjdzie to kibic kto sezonowiec VeB !!!

1

Jezu ludzie przegrali i już czapki z głów sędzia w końcu nie był bohaterem real pokazał że stałe fragmenty dalej są naszą słabą stroną

1

Bravo
Alves-Pique-Bartra-Mathieu
Rakitic-Mascherano-Iniesta
Messi
Suarez-Neymar

0

piękny widok lista powołanych Luis Suarez kara minęła jak bajka w kinie :D

1

Niech biega niech podaje niech strzela tylko nie gryź :D

3

Prośba do redakcji może zrobicie akcję na przesyłanie zdjęć ze zlotów pokażmy kibicom RM że w Polsce rządzi jedna drużyna Barca! !!!!!

0

Po sobocie będzie Messi Neymar SUAREZ najbardziej skuteczni vamos! !!!

0

Christian można dopisać SUAREZ!!!!!

2

Oj iker iker wywołując wilka z lasu będziesz owca

0

Frank odstaw albo ogranicz to co jest zalegalizowane w twoim kraju :D

0

Adriano 4 gole bliski rekordu Messiego

0

Bayern i Szachtar łeb w łeb :D

0

5:0 śmiech na sali :D

0

Póki co brawo apoel :D

0

Obłęd co chwilę na livesports.pl i gol Monachium :D

0

Coś pięknego jest wynik jest 24h więcej odpoczynku jedziemy z tą 3 drużyną laliga

3

25 milionów pozdrowienia z podłogi hahahahahhahahahahahahahahahah :D

0

Szkoda że nie u nas :/

0

Barcafan89 MU wypalone :D taka jest liga angielska tam słabe drużyny są tylko na papierze który z rywali Barcelony w lidze zagrał z nimi otwarty mecz żaden 10 z tyłu i 1 z przodu przyszło jedyny otwarty mecz w tym sezonie przegraliśmy z psg

2

to już znamy jedno z wytłumaczeń że zabrakło długowłosej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?