blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gotowa sprzedać bo w tym sezonie jest cieniem samego siebie z przed roku a cena zaczyna pewnie spadać
1
Jeśli sankcje zostaną zniesione oferta jest super jeśli nie bez możliwości transferów będzie ciężko sprzedawać kogokolwiek
0
Na miejsce w pierwszym składzie trzeba ciężko pracować jeśli Pique nie weźmie się w garść będzie grał najwyżej w Pucharze króla
0
Jak obiecał by Simeone why not
0
jak na razie dwa najlepsze transfery od lat tylko że szkoda że na jednej pozycji ale rywalizacja zawsze jest dobra dla drużyny
0
Jeden za wszystkich wszyscy za jednego . Lucho jestem w twoim narozniku VeB
0
Pogba,Benzyna, to jakieś jaja gdzie Costa koke, gabri
0
oby tylko ta zima
0
Cena może być Delo i Dennis świetne się rozwijają w Sewilli więc może być
0
Babik sami eksperci :D 11-13 lat
0
Dzieci jak słabo grali jak są historią to zmieńcie drużynę bo widzę że leżącego fajnie się kopie wygrał wczoraj zespół lepszy i zasłużył na wygraną kiedyś barca była i na 15 miejscu w tabeli na półmetku i skończyła na 2 ale zawsze byłem i będę za nimi większa część przyszła do Barcy za czasów Pepa 3 lata 14 trofeów było pięknie ale te czasy minęły teraz wyjdzie to kibic kto sezonowiec VeB !!!
1
Jezu ludzie przegrali i już czapki z głów sędzia w końcu nie był bohaterem real pokazał że stałe fragmenty dalej są naszą słabą stroną
1
Bravo
Alves-Pique-Bartra-Mathieu
Rakitic-Mascherano-Iniesta
Messi
Suarez-Neymar
0
piękny widok lista powołanych Luis Suarez kara minęła jak bajka w kinie :D
1
Niech biega niech podaje niech strzela tylko nie gryź :D
3
Prośba do redakcji może zrobicie akcję na przesyłanie zdjęć ze zlotów pokażmy kibicom RM że w Polsce rządzi jedna drużyna Barca! !!!!!
0
Po sobocie będzie Messi Neymar SUAREZ najbardziej skuteczni vamos! !!!
0
Christian można dopisać SUAREZ!!!!!
2
Oj iker iker wywołując wilka z lasu będziesz owca
0
Frank odstaw albo ogranicz to co jest zalegalizowane w twoim kraju :D
0
Adriano 4 gole bliski rekordu Messiego
0
Bayern i Szachtar łeb w łeb :D
0
5:0 śmiech na sali :D
0
Póki co brawo apoel :D
0
Obłęd co chwilę na livesports.pl i gol Monachium :D
0
Coś pięknego jest wynik jest 24h więcej odpoczynku jedziemy z tą 3 drużyną laliga
3
25 milionów pozdrowienia z podłogi hahahahahhahahahahahahahahahah :D
0
Szkoda że nie u nas :/
0
Barcafan89 MU wypalone :D taka jest liga angielska tam słabe drużyny są tylko na papierze który z rywali Barcelony w lidze zagrał z nimi otwarty mecz żaden 10 z tyłu i 1 z przodu przyszło jedyny otwarty mecz w tym sezonie przegraliśmy z psg
2
to już znamy jedno z wytłumaczeń że zabrakło długowłosej :D