blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj przejdzie do Historii :D
0
Okładka As mówi wszystko zrobimy wszystko ze nie było 5:0 :D
1
5:0 MANITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Po jutrzejszym meczu ma zabraknąć skali :D
1
kamilomes123 mam złe wspomnienia z tego klasyku obudziłem się na schodach przed domem na szczęście wszystkie dokumenty i telefon miałem przy sobie :D
2
Biegaj podawaj strzelaj tylko nie gryź :D
1
Lekko nie będzie ale to własnie Liga Mistrzów odległe marzenie drużyn T mobile Ekstraklasy :D
1
Pewnie ze względów bezpieczeństwa również mecz się tam nie odbędzie zamieszki jakie mogli by wywołać kibice Barcy i Bilbo ponad 90000 tyś Madryt by spłoną :D
0
Normalne na fryzjera solarium i żel by drużyna nie wyrobiła :D
30
Okładka Marca można podsumować w trzech słowach :D "Czekając na wyrok"
5
El Clasico rządzi się swoimi prawami kiedy sędzia rozpocznie mecz skończą się kalkulacje i przewidywania a zaczną nerwy
0
Znajomi kibicują Chelsea Manchester United Juventus Arsenal ale większość musiała brać wolne specjalnie na ten mecz oczywiście mowa o wolnym poniedziałku :D
0
Ale wygrać trzeba na 100 % BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pep na meczu aha to trafiamy na Bayern
44
Prośba do redakcji o dodanie Harta do not :D
0
A więc dobić :D
9
Rivaldo to własnie dzięki niemu zaczęła się moja najlepsza przygoda w życiu :D
0
Midast mecz który można nawet przegrać 0:1 jeżeli takie miał byś podejście w moim zespole ławka rezerwowych to max co by mogło być z ciebie i tylko dlatego że ktoś z rezerwowych miał by kontuzje wychodzi się po to aby wygrać jak dowalą city tym bardziej odbiorą chęć RM
0
Gdyby przyjechała Chelsea kibice mogli by tylko krzyczeć "driver move that bus"
a tak zapowiada się otwarty mecz
4
CR7 pokłócił się Iriną a Bale z fryzjerem masakra tylko czekać na warkoczyki :D
5
2:0 z Levante odrodzenie ha ha :D śmiech na sali madryckie gazety próbują z g..... bata ukręcić :D
18
Rayo 3:1 3212 zł fortuna płaci :D ha ha ha
2
Oby mecz 302 przeszedł do historii w jego wykonaniu :D
0
Dzisiaj piątek 13 nie 1 kwietnia :D
0
Messi dalej kamizelka kuloodporna :D
5
16% to pewnie z Madrytu :D
0
Liga Angielska może teraz uchodzić za najrówniejszą ale jej siła znacznie opadła i brak prawdopodobnie w ćwierćfinale nawet jednego klubu tylko to potwierdza
1
hahhahahahaha no tak to wszystko wina Barcy :D to on nie zmieni zawód na kierowce autobusów
6
Tak najlepiej zapomnieć o tym jak Baskowie i Katalończycy byli gnębieni i sponiewierani przez Castillie za czasów Generała Franco niestety historia jest i będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie
7
Anty futbol i Autobusy trzeba niszczyć PSG wczoraj tego dokonało jak grasz na remis tak jak ''Chelsea nigdy nie wygrasz