0

Dzisiaj przejdzie do Historii :D

0

Okładka As mówi wszystko zrobimy wszystko ze nie było 5:0 :D

1

5:0 MANITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Po jutrzejszym meczu ma zabraknąć skali :D

1

kamilomes123 mam złe wspomnienia z tego klasyku obudziłem się na schodach przed domem na szczęście wszystkie dokumenty i telefon miałem przy sobie :D

2

Biegaj podawaj strzelaj tylko nie gryź :D

1

Lekko nie będzie ale to własnie Liga Mistrzów odległe marzenie drużyn T mobile Ekstraklasy :D

1

Pewnie ze względów bezpieczeństwa również mecz się tam nie odbędzie zamieszki jakie mogli by wywołać kibice Barcy i Bilbo ponad 90000 tyś Madryt by spłoną :D

0

Normalne na fryzjera solarium i żel by drużyna nie wyrobiła :D

30

Okładka Marca można podsumować w trzech słowach :D "Czekając na wyrok"

5

El Clasico rządzi się swoimi prawami kiedy sędzia rozpocznie mecz skończą się kalkulacje i przewidywania a zaczną nerwy

0

Znajomi kibicują Chelsea Manchester United Juventus Arsenal ale większość musiała brać wolne specjalnie na ten mecz oczywiście mowa o wolnym poniedziałku :D

0

Ale wygrać trzeba na 100 % BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Pep na meczu aha to trafiamy na Bayern

44

Prośba do redakcji o dodanie Harta do not :D

0

A więc dobić :D

9

Rivaldo to własnie dzięki niemu zaczęła się moja najlepsza przygoda w życiu :D

0

Midast mecz który można nawet przegrać 0:1 jeżeli takie miał byś podejście w moim zespole ławka rezerwowych to max co by mogło być z ciebie i tylko dlatego że ktoś z rezerwowych miał by kontuzje wychodzi się po to aby wygrać jak dowalą city tym bardziej odbiorą chęć RM

0

Gdyby przyjechała Chelsea kibice mogli by tylko krzyczeć "driver move that bus"
a tak zapowiada się otwarty mecz

4

CR7 pokłócił się Iriną a Bale z fryzjerem masakra tylko czekać na warkoczyki :D

5

2:0 z Levante odrodzenie ha ha :D śmiech na sali madryckie gazety próbują z g..... bata ukręcić :D

18

Rayo 3:1 3212 zł fortuna płaci :D ha ha ha

2

Oby mecz 302 przeszedł do historii w jego wykonaniu :D

0

Dzisiaj piątek 13 nie 1 kwietnia :D

0

Messi dalej kamizelka kuloodporna :D

5

16% to pewnie z Madrytu :D

0

Liga Angielska może teraz uchodzić za najrówniejszą ale jej siła znacznie opadła i brak prawdopodobnie w ćwierćfinale nawet jednego klubu tylko to potwierdza

1

hahhahahahaha no tak to wszystko wina Barcy :D to on nie zmieni zawód na kierowce autobusów

6

Tak najlepiej zapomnieć o tym jak Baskowie i Katalończycy byli gnębieni i sponiewierani przez Castillie za czasów Generała Franco niestety historia jest i będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie

7

Anty futbol i Autobusy trzeba niszczyć PSG wczoraj tego dokonało jak grasz na remis tak jak ''Chelsea nigdy nie wygrasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?