0

jak będą pracować tak jak z alvesem to ja już go żegnam

0

Tylko że wpada drużyna która się specjalizuje z biciau rekordów

0

Widać że umowy śmieciowe nie tylko w Polsce obowiązują :D

0

Komentarz usunięty

2

To miłego grania o środek tabeli wszystko tylko nie włochy

4

Z sevilla lekko nie będzie Psg bez ibry i verratiego za kartki a motta i Luis kontuzje psg spore osłabienia

2

Z rezerwowych tylko wprowadzenie sergi Roberto nie zawiodło pewnie oczekiwań lucho

1

Lm wraca więc Ter Stegen mógł by coś po bronić dla ogrania

0

Ciekawe to zdjęcie :D

0

to kamizelki obciążeniowe kilka dodatkowych kg

0

1 kwietnia był wczoraj :D ale jeśli to prawda na wypożyczenie może się sprawdzi w Portugalii a się na tym znają

1

Pytanie tylko czy lepiej być gwiazda w słabszym klubie czy rezerwowym w wielkim klubie Neymar Suarez Maessi to podstawowe trio teraz i wygląda że na dłuższy okres

0

Jeśli transfer cesca to była opera mydlana to sytuacja Alvesa można porównać tylko z modą na sukces :D

32

Po co w ogóle takich zawodników ciągnąć na mecze o pietruszkę nikt ich raczej ze składu nie wygryzie :D

0

A kim jest David West ? :D

2

Będzie brakowało jego kółeczek na boisku :D

0

30 stka tuż tuż :D tatuaż z motywem Barcy chodzi mi po głowie od 2 lat herb oraz imiona klubu piłkarzy Rivaldo,Ronaldinho,Puyol,Iniesta,Xavi,Guardiola,Messi

0

11 kwietnia- 21 kwietnia Sevilla,PSG,Valencia,PSG ale jazda w 10 dni będzie :D

28

Podczas beatyfikacji ceny w Rzymie też 300% podskoczyły to właśnie ludzka chciwość niszczy ten świat

0

Ale football na 1 miejscu żałosne posunięcie byle zarobić

71

Dla. Mnie na czerwono powinna być skuteczność za dużo marnują zwłaszcza neymar

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Najgorsze teraz to zegar 13 dni i 9h do następnego meczu :(

0

Ciężki wyjazd tym bardziej że po przerwie na reprezentacje co zawsze było dla nas wirusem 4 punkty to nie przewaga tylko margines błędu na który Barca może sobie pozwolić a czekają ciężkie wyjazdy

2

Ale ciepły słoneczny poranek chyba +4 C :D

1

El Clasico rządzi się swoimi prawami wczoraj był tego dowód skromne 2:1 trochę martwi mnie marnowanie 100% sytuacji może przyjść taki mecz że to się zemści

0

Boże dopiero 19 a ja lekko wzięty ale trudno to jest święto i trzeba świętować Barca !!!!!! :D

1

Mam dylemat browar,whisky czy czysta :D ?

0

Tu nie chodzi o brak szacunku tylko o to by odebrać mu chęci do gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?