blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak będą pracować tak jak z alvesem to ja już go żegnam
0
Tylko że wpada drużyna która się specjalizuje z biciau rekordów
0
Widać że umowy śmieciowe nie tylko w Polsce obowiązują :D
0
Komentarz usunięty
2
To miłego grania o środek tabeli wszystko tylko nie włochy
4
Z sevilla lekko nie będzie Psg bez ibry i verratiego za kartki a motta i Luis kontuzje psg spore osłabienia
2
Z rezerwowych tylko wprowadzenie sergi Roberto nie zawiodło pewnie oczekiwań lucho
1
Lm wraca więc Ter Stegen mógł by coś po bronić dla ogrania
0
Ciekawe to zdjęcie :D
0
to kamizelki obciążeniowe kilka dodatkowych kg
0
1 kwietnia był wczoraj :D ale jeśli to prawda na wypożyczenie może się sprawdzi w Portugalii a się na tym znają
1
Pytanie tylko czy lepiej być gwiazda w słabszym klubie czy rezerwowym w wielkim klubie Neymar Suarez Maessi to podstawowe trio teraz i wygląda że na dłuższy okres
0
Jeśli transfer cesca to była opera mydlana to sytuacja Alvesa można porównać tylko z modą na sukces :D
32
Po co w ogóle takich zawodników ciągnąć na mecze o pietruszkę nikt ich raczej ze składu nie wygryzie :D
0
A kim jest David West ? :D
2
Będzie brakowało jego kółeczek na boisku :D
0
30 stka tuż tuż :D tatuaż z motywem Barcy chodzi mi po głowie od 2 lat herb oraz imiona klubu piłkarzy Rivaldo,Ronaldinho,Puyol,Iniesta,Xavi,Guardiola,Messi
0
11 kwietnia- 21 kwietnia Sevilla,PSG,Valencia,PSG ale jazda w 10 dni będzie :D
28
Podczas beatyfikacji ceny w Rzymie też 300% podskoczyły to właśnie ludzka chciwość niszczy ten świat
0
Ale football na 1 miejscu żałosne posunięcie byle zarobić
71
Dla. Mnie na czerwono powinna być skuteczność za dużo marnują zwłaszcza neymar
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Najgorsze teraz to zegar 13 dni i 9h do następnego meczu :(
0
Ciężki wyjazd tym bardziej że po przerwie na reprezentacje co zawsze było dla nas wirusem 4 punkty to nie przewaga tylko margines błędu na który Barca może sobie pozwolić a czekają ciężkie wyjazdy
2
Ale ciepły słoneczny poranek chyba +4 C :D
1
El Clasico rządzi się swoimi prawami wczoraj był tego dowód skromne 2:1 trochę martwi mnie marnowanie 100% sytuacji może przyjść taki mecz że to się zemści
0
Boże dopiero 19 a ja lekko wzięty ale trudno to jest święto i trzeba świętować Barca !!!!!! :D
1
Mam dylemat browar,whisky czy czysta :D ?
0
Tu nie chodzi o brak szacunku tylko o to by odebrać mu chęci do gry