blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z niewolnika nie będzie pracownika pozatym szału nie było w jego grze
2
Przykra historia dobrze że facet żyje historia jak każda inna idiotów nie brakuje na świecie
0
Juve City Arsenal może być trudno jak trafimy reszta do bicia
3
Ale dziewczyna fajna 10/10 nadaje się na pierwszą stronę :D
4
Tylko patrzeć jak Fifa ogłosi nową kategorię NA NAJLEPSZEGO NURA i tu z przykrością stwierdzam że między Cr7 a Messim byłaby przepaść a passę zwycięstw Cr7 na pewno by podtrzymał
1
Jeśli Cr7 ma takie problemy z błędnikiem na prostej drodze to chyba powinni mu zabrać prawo jazdy lepiej dmuchać na zimne VeB !!!!@
2
Ciekawe w ilu nie leżał na murawie :D
1
Jak by strzelili na 2:0 po przerwie była by obrona Częstochowy
0
to proponuje zamontować elektroniczny zegar :D na stronce i odliczamy
0
Sergio powinien oddać numer 5 który należał do największego walczaka w historii klubu na boisku ten koleś upada jak rażony paralizatorem. Jestem spokojny o wynik z
PSG jeśli Mascherano zagra na DM jeśli nie Boże chroń Barce
0
Tak z innej beczki Aguero 4-6 miesięcy więzadło szkoda chłopa :/
1
0
mam tylko że przy następnej odbieranej nagrodzie przez cr7 nie zapomni podziękować sędziom za wskazywanie wapna
0
Psg plecy z Nantes 0:1 MIKOŁAJ PREZENTY Rozdaje jeszcze tylko o Madryt wieczorem niech zajdzie :D
1
To jest właśnie liga angielska jest lider jest tylko na papierze wszędzie jest ciężko
3
Douglas wczoraj miał by asystę sezonu ale leżącego się nie kopie tylko czym ten Zubi się sugerował :D
0
rozpoczętej machiny reklamowej i produkcyjnej nie da się już zatrzymać. TO NIECH NIKE I KLUB ZACZYNAJĄ LICZYĆ STRATY ZROBILI Z SYMBOLU TĘCZE WYSTARCZY ŻE U NAS W WARSZAWIE Z JEDNĄ SIĘ LUDZIE MĘCZĄ
9
wyglądają na tym zdjęciu jak głupi i głupszy czyżby kolejna cześć miała być kręcona
12
Ta ja tez kiedyś marzyłem o Pameli Anderson ale na marzeniach się skończyło :D
0
Powinien wygrać Neuer trofeum za Mistrzostwo Świata nie każdy ma w gablocie a Neuer od lat udowadnia że jest bramkarzem nr 1 na świecie zdobywając z Monachium wszystko co możliwe w klubowej piłce. Messi dwa wielkie rekordy pobite ale kazdy to wiedział że tak będzie było to tylko kwestia czasu ale zawiódł w najważniejszym meczu przeciwko Niemcom . Cr7 dobra jest ta ich decima ale w końcu po w pompowaniu prawie miliarda euro w transfery to trofeum musiało do nich trafić. Jeśli wygra Leo albo Cris będzie to kolejny dowód że zdobycie mistrzostwa świata jest niczym przy pobijanych strzeleckich rekordach czy wygraniu Ligi mistrzów
0
Bydło nie kibice zabić drugiego człowieka za inne barwy R.I.P
4
Obaj bramkarze mieli dzisiaj dzień DWA CIĘŻKIE MECZE I 6 PUNKTÓW VeB !!!!
4
JAK BĘDZIE TRZEBA ODPALI SZLUGA I NA CF ZAGRA ;D
0
GD na wiosnę :D
0
Grzegorz Rasiak :D tylko doliczyć się nie mogę ile w reprezentacji było :D
1
Film z jego bramkami będzie kiedyś dłuższy niż Trylogia Tolkiena :D i tak jak Władca Pierścieni będę do niego wracał :D
1
Taki mecz taki rekord frajerzy z nc+ nie daruję
0
Tak Ajax !!!!!!
1
http://live.drakulastream.eu/static/freepopups/256559850364990.html świetna jakoś hiszpański komentarz
0
Jak kara zostanie podtrzymana to za rok Pedro pozycja RB :D