blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Boże jedno posadzenie na ławce a afera na skale światową
0
Jaja jak berety żeby zwolnić trenera bo zawodnik ma focha :D
0
Droga wola burak niech zje snikersa bo gwiazdorzy
2
śmiech na sali żeby zawodnik dyktował i rządził klubem chcecie odejścia Lucho będziecie je mieli tylko że żaden szanujący się trener nie przyjdzie do klubu w którym rządzi i dyktuje warunki zawodnik Messi miał 45 minut z RSS i co pokazał 3 miesiące już nie strzelił gola na wyjeździe i nic w tej kwestii chyba się nie zmieniło
0
Ile barca traci na tym że nie ma napastnika dobrze grającego głową akcje ze skrzydeł nigdy nie kończą się wrzuceniem głowę tylko podaniem po ziemi a i jest po akcji
0
Co z tego że przyjdzie nowy trener cały czas piszecie że trzeba piłkarzy o dna Barcy jakie dna trzeba zmienić styl posiadanie piłki i tiki taka to historia drużyna z aspiracjami na potrójną koronę a stałe fragmenty gry zwłaszcza rzuty różne to dno 12 rzutów różnych w meczu i ani jednego zagrożenia już nie mówiąc o golu co z tego że przyjdzie nowy trener jak drużyna dalej będzie uwięziona w filozofii gry Guardioli a tę już dawno rozpracować udało nawet Monachium w meczach z Realem się przekonał
0
Teraz chwila przerwy z nba :D
1
1
I w lutym Sevilla im pokaże :D w zaległym
1
Netoperki! !!!!!!!!!!
0
Po meczu szpaler w odwrotną stronę proponuję brawo netoperki :D
0
kubasa komunikaty o żeńskich zespołach też ci są potrzebne ?
9
A kiedy statystyka podnoszenia się z murawy :D
0
Czyżby zubi comeback :D
4
Kiedy patrze na to zdjęcie określenie MES QUE UN CLUB zupełnie tu nie pasuje ;( PRZEDWCZESNE WYBORY NATYCHMIAST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Cesc sezon marzenie
Alexis to samo
Suarez no comment :/
dzięki zubi !!!!!!
0
Polityka transferowa zubiego jest gorsza i cały ten zakaz tak chociaż pieniądze zostaną w kasie i może już go nie będzie
1
153 miliony pozdrowienia z podłogi :D ha ha
0
Barcelona B 7:0 plecy
0
Kolejne perełki do gry ofensywnej a na prawej obronie za rok zagra Pedro Zubi i cały zarząd robią bagno z tego klubu do pełni potwierdzenia brakuje wygraj w dwu meczu z city i batów w GD
1
Lipa :( takie zwycięstwo trzeba będzie opić i do tego potrzebna by byłasobota :D
1
Spokojnie mathieu przed meczem da każdemu szluga i jedziemy jak z furą gówna :D
0
Ta połowa komentarzy pewnie ze szkolnych ławek na tablicę się patrzeć dzieci a nie pełne pory przed city już macie
0
Jezu ludzie to jest losowanie tak najlepiej było by bayer później porto półfinał juve a w finale sędzia do przerwy niech dwóch wyrzuci z boiska
2
U real dwa składy ma wystawić Szachtar i schalke
0
Valdix dobrze że mama obudziła cię to szkoły :D
0
Dla takich rekordów raczej nie został sprowadzony :D
0
Psg - real i wtedy wszyscy razem IBRA! !!!!!
1
Mogli by być w strefie spadkowej ale są w szpicy i walczą o mistrza bo to jest barca więcej niż klub !!!!!
0
Kaczka kupię ci bilet