3

Boże jedno posadzenie na ławce a afera na skale światową

0

Jaja jak berety żeby zwolnić trenera bo zawodnik ma focha :D

0

Droga wola burak niech zje snikersa bo gwiazdorzy

2

śmiech na sali żeby zawodnik dyktował i rządził klubem chcecie odejścia Lucho będziecie je mieli tylko że żaden szanujący się trener nie przyjdzie do klubu w którym rządzi i dyktuje warunki zawodnik Messi miał 45 minut z RSS i co pokazał 3 miesiące już nie strzelił gola na wyjeździe i nic w tej kwestii chyba się nie zmieniło

0

Ile barca traci na tym że nie ma napastnika dobrze grającego głową akcje ze skrzydeł nigdy nie kończą się wrzuceniem głowę tylko podaniem po ziemi a i jest po akcji

0

Co z tego że przyjdzie nowy trener cały czas piszecie że trzeba piłkarzy o dna Barcy jakie dna trzeba zmienić styl posiadanie piłki i tiki taka to historia drużyna z aspiracjami na potrójną koronę a stałe fragmenty gry zwłaszcza rzuty różne to dno 12 rzutów różnych w meczu i ani jednego zagrożenia już nie mówiąc o golu co z tego że przyjdzie nowy trener jak drużyna dalej będzie uwięziona w filozofii gry Guardioli a tę już dawno rozpracować udało nawet Monachium w meczach z Realem się przekonał

0

Teraz chwila przerwy z nba :D

1

1

I w lutym Sevilla im pokaże :D w zaległym

1

Netoperki! !!!!!!!!!!

0

Po meczu szpaler w odwrotną stronę proponuję brawo netoperki :D

0

kubasa komunikaty o żeńskich zespołach też ci są potrzebne ?

9

A kiedy statystyka podnoszenia się z murawy :D

0

Czyżby zubi comeback :D

4

Kiedy patrze na to zdjęcie określenie MES QUE UN CLUB zupełnie tu nie pasuje ;( PRZEDWCZESNE WYBORY NATYCHMIAST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Cesc sezon marzenie
Alexis to samo
Suarez no comment :/
dzięki zubi !!!!!!

0

Polityka transferowa zubiego jest gorsza i cały ten zakaz tak chociaż pieniądze zostaną w kasie i może już go nie będzie

1

153 miliony pozdrowienia z podłogi :D ha ha

0

Barcelona B 7:0 plecy

0

Kolejne perełki do gry ofensywnej a na prawej obronie za rok zagra Pedro Zubi i cały zarząd robią bagno z tego klubu do pełni potwierdzenia brakuje wygraj w dwu meczu z city i batów w GD

1

Lipa :( takie zwycięstwo trzeba będzie opić i do tego potrzebna by byłasobota :D

1

Spokojnie mathieu przed meczem da każdemu szluga i jedziemy jak z furą gówna :D

0

Ta połowa komentarzy pewnie ze szkolnych ławek na tablicę się patrzeć dzieci a nie pełne pory przed city już macie

0

Jezu ludzie to jest losowanie tak najlepiej było by bayer później porto półfinał juve a w finale sędzia do przerwy niech dwóch wyrzuci z boiska

2

U real dwa składy ma wystawić Szachtar i schalke

0

Valdix dobrze że mama obudziła cię to szkoły :D

0

Dla takich rekordów raczej nie został sprowadzony :D

0

Psg - real i wtedy wszyscy razem IBRA! !!!!!

1

Mogli by być w strefie spadkowej ale są w szpicy i walczą o mistrza bo to jest barca więcej niż klub !!!!!

0

Kaczka kupię ci bilet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?