blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wychodzi na to ze legia mogła byc z chelsea,schalke,sporting :D
0
Liverpool odpada bo musi być grupie czerwonej
0
Barca,BVB,Liverpool.Roma ogień w d.... Przed każdym meczem by był :)
16
450 będzie miał w La Liga film z bramkami na zakończenie kariery będzie dłuższy niż trylogia hobbita i władny pierścieńi :)
1
VISCA Iniesta poleał bym stronę nike albo jakąś np. Zalando kurier jest gratis
1
Statystyka strzałów zero normalnie geniusz taktyczny :)
3
Jeszcze będą za nim tęsknić James miał dobry mundial bo grali na niego a Di Maria to typowa mrówka która daje z siebie wszystkio
0
Pierwszy poważny sprawdzian na wekkend
0
Ja polecam namówić znajomych jak ktoś mieszka np. W bloku na cyfrę i rozdzielić początkowe koszta to około 300 zł ale jeśli zbierze się 10 osób to abonament za pakiet 120 zł wyniesienie 12 zł rozwiązanie jest świetne ja mam w domu na 4 telewizorach i nie jest tak zwany mulitroom
0
Ja polecam namówić znajomych jak ktoś mieszka np. W bloku na cyfrę i rozdzielić początkowe koszta to około 300 zł ale jeśli zbierze się 10 osób to abonament za pakiet 120 zł wyniesienie 12 zł rozwiązanie jest świetne ja mam w domu na 4 telewizorach i nie jest tak zwany
6
Messi super ale Dani Alves zamyka wszystkim usta za krytykę super mecz w jego wykonaniu
0
Na boisku jest Jeszcze inny kot :) ? Ale pech
0
Trzeba tylko mieć zgranych sąsiadów a z tym zawsze ciężko ;)
0
Cyfrę można dzielić kolega ma w bloku w 8 osób największy pakiet 120 na 8 osób koszta są tylko na początku około 300 zł dekoder,karta,okablowanie
0
Suarez kara
Pedro uraz
Delofou wypożyczony
Neymar uraz
Kim grać z przodu Enrique ?
0
Tytanowyrysiek ta ksywa to przez płytkę w głowie ? Leo gra już od dekady u nas CR7 5 lat ?
A osiągi ma również nie zwykłe
1
Barany kombinować się za chciało to teraz czekają nas chude lata
0
To teraz nawet taki song jest na wagę złota w przypadku kontuzji
0
Mascherano powinien grać na DM za Sergio na mundialu grał pierwsze skrzypce na tej pozycji perfekcja
0
Zjedz snikersa bo zaczynasz ..........
0
Delofeu miesiąc wczesnej chyba nie poszło :D
0
Juan Cuadrado skreślony z listy powołanych na mecz Real-Fiorentina czyli sprzedany tylko gdzie ?
0
Pierwszy trening suarez ponowie gryzie Messi,Neymar, kontuzje ucha :D
0
Czyli występ gran derby zależny od TV jeśli w sobotę to ma mecz z trybun jak w niedziele to z ławki
0
Song Si
Adriano No No NO
1
Wenger ma nosa do talentów gdyby tak nie odchodzili to kto wie gdzie by był Arsenal dzisiaj :D
0
Nowa Barca :d ale chce starego Messiego :D VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Velitaliano nieudacznik pokaż drugie zawodnika który otrzymał taka owacje
27
Dawać na rok do nas magia wróci i radość z gry również :D
0
Usłyszeli śmiech z Bawarii i teraz zaprzeczają :D