0

wychodzi na to ze legia mogła byc z chelsea,schalke,sporting :D

0

Liverpool odpada bo musi być grupie czerwonej

0

Barca,BVB,Liverpool.Roma ogień w d.... Przed każdym meczem by był :)

16

450 będzie miał w La Liga film z bramkami na zakończenie kariery będzie dłuższy niż trylogia hobbita i władny pierścieńi :)

1

VISCA Iniesta poleał bym stronę nike albo jakąś np. Zalando kurier jest gratis

1

Statystyka strzałów zero normalnie geniusz taktyczny :)

3

Jeszcze będą za nim tęsknić James miał dobry mundial bo grali na niego a Di Maria to typowa mrówka która daje z siebie wszystkio

0

Pierwszy poważny sprawdzian na wekkend

0

Ja polecam namówić znajomych jak ktoś mieszka np. W bloku na cyfrę i rozdzielić początkowe koszta to około 300 zł ale jeśli zbierze się 10 osób to abonament za pakiet 120 zł wyniesienie 12 zł rozwiązanie jest świetne ja mam w domu na 4 telewizorach i nie jest tak zwany mulitroom

0

Ja polecam namówić znajomych jak ktoś mieszka np. W bloku na cyfrę i rozdzielić początkowe koszta to około 300 zł ale jeśli zbierze się 10 osób to abonament za pakiet 120 zł wyniesienie 12 zł rozwiązanie jest świetne ja mam w domu na 4 telewizorach i nie jest tak zwany

6

Messi super ale Dani Alves zamyka wszystkim usta za krytykę super mecz w jego wykonaniu

0

Na boisku jest Jeszcze inny kot :) ? Ale pech

0

Trzeba tylko mieć zgranych sąsiadów a z tym zawsze ciężko ;)

0

Cyfrę można dzielić kolega ma w bloku w 8 osób największy pakiet 120 na 8 osób koszta są tylko na początku około 300 zł dekoder,karta,okablowanie

0

Suarez kara

Pedro uraz

Delofou wypożyczony

Neymar uraz
Kim grać z przodu Enrique ?

0

Tytanowyrysiek ta ksywa to przez płytkę w głowie ? Leo gra już od dekady u nas CR7 5 lat ?
A osiągi ma również nie zwykłe

1

Barany kombinować się za chciało to teraz czekają nas chude lata

0

To teraz nawet taki song jest na wagę złota w przypadku kontuzji

0

Mascherano powinien grać na DM za Sergio na mundialu grał pierwsze skrzypce na tej pozycji perfekcja

0

Zjedz snikersa bo zaczynasz ..........

0


Delofeu miesiąc wczesnej chyba nie poszło :D

0

Juan Cuadrado skreślony z listy powołanych na mecz Real-Fiorentina czyli sprzedany tylko gdzie ?

0

Pierwszy trening suarez ponowie gryzie Messi,Neymar, kontuzje ucha :D

0

Czyli występ gran derby zależny od TV jeśli w sobotę to ma mecz z trybun jak w niedziele to z ławki

0

Song Si
Adriano No No NO

1

Wenger ma nosa do talentów gdyby tak nie odchodzili to kto wie gdzie by był Arsenal dzisiaj :D

0

Nowa Barca :d ale chce starego Messiego :D VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Velitaliano nieudacznik pokaż drugie zawodnika który otrzymał taka owacje

27

Dawać na rok do nas magia wróci i radość z gry również :D

0

Usłyszeli śmiech z Bawarii i teraz zaprzeczają :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?