blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Największy płaczek i symulka 16 w klubie ma przejąc numer po największym twardzielu w historii dumy Katalonii 5 śmiech na sali
0
Za trybunach zakazano palenia papierosów tylko czekać jak na murawie Mathieu z otpalaoną szlugą będzie zatrzymywał RM
0
Ciekawe czy będzie miał w szatni sektor dla palących :D
0
gimby nie znajo jeszcze będą włazić pod stół i odszczekiwać to co na niego mówią
Mathieu WITAM!!!!!!!!!!!!!!! i POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VeB
0
suarez ma kare do 25.10.2014 jesll mecz będzie w niedziele 26.10.2014 będzie mógł zagrać :D
2
Dajcie chłopu szansę lepiej dać 20 baniek za doświadczenie niż 40-50 za łepka który będzie nie wypałem zna lige hiszpanska ligę mistrzów też wiec w czym problem
0
Zabrać świnie z tej strony jest dla bordowo granatowych
0
Cesc ma zakola :D
0
Mundo i sport pod stół i odszczekiwać za pisanie bzdur XAVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
Dwie ikony nie mogą odejść jednoczesnie Xavi jeszcze da wiele z siebie :D
0
Z niewolnika nie będzie pracownika freedom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Blind i Vlaar i będzie git :D
1
Potem plan C i plan D i dalej nic a na koncu EEEEEEEEE tam mamy szeroki skład :D
0
Halilović kosztował 6,5 miliona euro
0
Problemem ibry było to że chciał zepchnąć Messiego w cień jak było każdy widział :D
0
Vamos Leo zamknij usta krytyką i tym co puchar już wręczyli Niemcom ARGENTYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Liczby mówią same za siebie będzie miał pożytek Arsenal DZIĘKUJEMY ALEXIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Bus na ławęi niech patrzy i się uczy jak gra na pozycji DM powinna wyglądać Javier świetnie operuje grą w defensywie przed obrońcami
0
Barcelona to naprawdę charytatywny klub dają zawodników za darmo śmiech na sali
0
Brać Piszczka
1
Valdes bez klubu może jego do obrony zawsze to pozycja blisko bramki :D
1
ciekawe okno transferowe dziadek do obrony , napastnik z objawami wścieklizny do ataku
10
To jest ta przyszłość klubu i nadzieja pozdrowienia z podłogi hahahahahahahahahaha
2
To takim blamażu Zuniga powinien mieć dobra flachę u neymara że mu tego szczędził :D
0
Nic jeszcze nie wiadomo oby się nie skończyło na karach za korzystanie z wizerunku ponieważ koszulkę wykonano w oficjalnym sklepie klubowym przez jej pracowników
0
Ja tam widzę suareza w czerwonym, czarnym i żółtym stroju :D
2
Skończ pan wstydu oszczędź zrób coś dla dobra tego klubu i podaj się do dymisji Txiki Beguiristain to możesz buty czyścić
1
Tylko czekać na pele lato i bońka
1
Widać wiekiem ludzie mądrzeją brawo
3
no tak cała kasa na suareza może Messi będzie nowym libero :D