23

Największy płaczek i symulka 16 w klubie ma przejąc numer po największym twardzielu w historii dumy Katalonii 5 śmiech na sali

0

Za trybunach zakazano palenia papierosów tylko czekać jak na murawie Mathieu z otpalaoną szlugą będzie zatrzymywał RM

0

Ciekawe czy będzie miał w szatni sektor dla palących :D

0

gimby nie znajo jeszcze będą włazić pod stół i odszczekiwać to co na niego mówią
Mathieu WITAM!!!!!!!!!!!!!!! i POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VeB

0

suarez ma kare do 25.10.2014 jesll mecz będzie w niedziele 26.10.2014 będzie mógł zagrać :D

2

Dajcie chłopu szansę lepiej dać 20 baniek za doświadczenie niż 40-50 za łepka który będzie nie wypałem zna lige hiszpanska ligę mistrzów też wiec w czym problem

0

Zabrać świnie z tej strony jest dla bordowo granatowych

0

Cesc ma zakola :D

0

Mundo i sport pod stół i odszczekiwać za pisanie bzdur XAVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

Dwie ikony nie mogą odejść jednoczesnie Xavi jeszcze da wiele z siebie :D

0

Z niewolnika nie będzie pracownika freedom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Blind i Vlaar i będzie git :D

1

Potem plan C i plan D i dalej nic a na koncu EEEEEEEEE tam mamy szeroki skład :D

0

Halilović kosztował 6,5 miliona euro

0

Problemem ibry było to że chciał zepchnąć Messiego w cień jak było każdy widział :D

0

Vamos Leo zamknij usta krytyką i tym co puchar już wręczyli Niemcom ARGENTYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Liczby mówią same za siebie będzie miał pożytek Arsenal DZIĘKUJEMY ALEXIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Bus na ławęi niech patrzy i się uczy jak gra na pozycji DM powinna wyglądać Javier świetnie operuje grą w defensywie przed obrońcami

0

Barcelona to naprawdę charytatywny klub dają zawodników za darmo śmiech na sali

0

Brać Piszczka

1

Valdes bez klubu może jego do obrony zawsze to pozycja blisko bramki :D

1

ciekawe okno transferowe dziadek do obrony , napastnik z objawami wścieklizny do ataku

10

To jest ta przyszłość klubu i nadzieja pozdrowienia z podłogi hahahahahahahahahaha

2

To takim blamażu Zuniga powinien mieć dobra flachę u neymara że mu tego szczędził :D

0

Nic jeszcze nie wiadomo oby się nie skończyło na karach za korzystanie z wizerunku ponieważ koszulkę wykonano w oficjalnym sklepie klubowym przez jej pracowników

0

Ja tam widzę suareza w czerwonym, czarnym i żółtym stroju :D

2

Skończ pan wstydu oszczędź zrób coś dla dobra tego klubu i podaj się do dymisji Txiki Beguiristain to możesz buty czyścić

1

Tylko czekać na pele lato i bońka

1

Widać wiekiem ludzie mądrzeją brawo

3

no tak cała kasa na suareza może Messi będzie nowym libero :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?