blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liverpool jeszcze coś dołoży od siebie :D
1
Ja tez ja też sorry Busi lawa :D
0
bravo,alves,mathieu,alba.pique,masche,xavi,iniesta,suarez,messi,neymar i Madryt zdobyty :D
0
Generał !!!!!!
0
Brawo dla Sportu może i gafa ale pozytywna gafa :D może pomoże VV szybciej wrócić na boisko VeB
0
Ma mascherano to po co kombinować Pique Bartra na środek
3
Nasi zaczęli grać to i te przerwy reprezentacyjne lepiej się znosi :D
8
Zjedz Snikersa
0
To skandal dlaczego ten niewidomy sędzia wczorajszego meczu nie jest brany pod uwagę tylko dlatego że nie widział wejścia na prostej nodze :D
0
Albo na kacu :D
0
Fifa poszła po bandzie :D blade to opuchnięte jakby zęby ich bolały :D
0
Fajna lista bez Cr7 i Messiego ;)
0
Z całym szacunkiem do niego ale Anglia nie dla niego za twarda gra sędzia nie gwizdana tam byle czego jak w Hiszpanii
3
Rivaldo już 16 lat dzięki niemu :D BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Szkocja od Wielkiej Brytanii
Katalonia od Hiszpanii
czekamy na Ślązaków :D
0
100% skończyło by się bronienie wyników bo mieli by gola czy gole na wyjeździe
3
Iker piękne czekamy na GD :D
0
Bramkarza powinni na rękach wynieść :D ale miał dzień pięknie to jest najpiękniejsze w piłce nożnej kiedy Dawid pokonuje Goliata
2
Pewnie chodziło mu o pewnego Hiszpana co okazał się za słaby na Liverpool i Napoli
0
Dostał piłkę cannavaro za mundial 2006 więc dlaczego nie lahm
0
LFP trzęsie tyłkiem już pewnie liczą straty jakby chcieli wywalić Barce to tak jak liga szkocka ostatnie trzy lata to flaki na oleju bez drużyny Rangers i braku konkurencji dla Celtic
0
Hat Trick Z Eibarem i cały Madryt wiedział by że nowy król Hiszpanii zawita na bernabeu
0
Liga hiszpańska bez Barcelony Przychody całej ligi dostały by w łeb
0
Z całym szacunkiem dla Ikera ale jeśli on będzie stał między słupkami w el classico jestem spokojny o wynik źle z nimi postępowali ale on sam obniżył loty jest kompletnie bez formy
0
Piękna opeawa dla Kempesa
0
Oby nie było więcej takich niespodzianek dzisiaj:D
0
Piękna przystawka przed daniem głównym :D
1
Oby to nie odbiło się na jego samopoczuciu i formie
0
Polecam bar albo kino samemu przed komputerem w słabej jakości
4
Madrycie gazety o nowej pasji nurkowaniu cr7 nic :D