blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Maldini,Totti,Scholes,Giggs,Puyol,Xavi i wielu innych takich piłkarzy jest niestety coraz mniej żeby spędzić mimo lepszych ofert i większych pieniędzy całą karierę w jednym klubie szacunek
5
Jeśli tak wygląda mecz na przełamanie o którym kibice RM trąbili od dwóch tygodni to ja pozdrawiam z podłogi :D ha ha ha
0
Ale ja w overall 91
0
Ja go kupiłem za 66 tys coins pierwszy mecz 2 gole :D
2
Naj milsza chwila poranka fotel lidera do śniadanka :D
0
Dlaczego Messi to odrobił bo to Messi :D to chyba też jakiś kolejny rekord :D
2
tu potrzebne są 3 punkty a nie karne Bartry
0
Wie ktoś może czy po wczorajszej porażce piłkarze Realu tradycyjnie mieli imprezę :D
1
Beka to będzie jak Barca nie tylko wyprzedzi Real w tabeli ale jak Leo zostanie liderem tabeli strzelców :D
17
Irina odeszła wszystko co piękne w Madrycie się skończyło :D
1
Chyba za wcześnie na emeryturę iść bo to taki poziom by był
2
Dlatego wybór stadionu powinien być ogłaszany przed startem rozgrywek zawsze to dodatkowa motywacja zwłaszcza dla drużyny która może grać finał w domu
0
Pffff dzień w którym Real odpadł z pucharu Hiszpanii ponownie zaczęł się pewnie remont stadionu :D
2
Jak się nie ma tego co się lubi to się lubi Alvesa :D
22
Mecz o 12 gitara :D Rosół schabowy i pewnie na deser Manita :D
36
Teraz Baskowie coś im urwą i Real przyjeżdża do lidera :D
9
To za tydzień rosół +schabowy + Barca o 12:00 :D ciekawa niedziela oby Bilbao urwało ?Realowi i Valencia Atletico może jeszcze jutro Żółta łódź podwodna odpali kilka torped w Madrycie :D
0
Z chęcią zobaczył był Daniego Alvesa w podobnej sprawie
0
Komentarz usunięty
0
David to tylko odwleczona egzekucja
0
Wygląda jak Ford Fiesta odkąd poszedł za kasą do City bo tam ławki rezerwowych wygodniejsze
0
Leo wraca do fenomenalnej formy mam nadzieje że iniesta również ją odnajdzie brakuje jego bramek bezpośrednich asyst
8
Dzisiaj zmiana lidera a jutro Tytoń zaszkodzi Realowi :D
0
Cena na Pogbę może wydawać się wysoka i śmieszna ale to może być jedyny sposób żeby zniechęcić inne kluby do kupna go
0
Barca również więc let's play :D
0
Trzeba to przyznać że przez ostatnie lata to właśnie luty był miesiącem kiedy Barca traciła punkty w każdym meczu a teraz :D nic dodać tylko oglądać i trzymać kciuki Barca! !!!
0
co to będzie 22 marca :D
0
Kluczowy moment sezonu każda pomoc się przyda Vamos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Naj milsza chwila poranka Manita do śniadanka :D
BARCA! !!!!!!
4
I tak podejrzewam że gdyby nie turyści pustki były by jeszcze większe wiadomo że mecz Barcy to numer jeden w planie każdej wycieczki :D