6

Maldini,Totti,Scholes,Giggs,Puyol,Xavi i wielu innych takich piłkarzy jest niestety coraz mniej żeby spędzić mimo lepszych ofert i większych pieniędzy całą karierę w jednym klubie szacunek

5

Jeśli tak wygląda mecz na przełamanie o którym kibice RM trąbili od dwóch tygodni to ja pozdrawiam z podłogi :D ha ha ha

0

Ale ja w overall 91

0

Ja go kupiłem za 66 tys coins pierwszy mecz 2 gole :D

2

Naj milsza chwila poranka fotel lidera do śniadanka :D

0

Dlaczego Messi to odrobił bo to Messi :D to chyba też jakiś kolejny rekord :D

2

tu potrzebne są 3 punkty a nie karne Bartry

0

Wie ktoś może czy po wczorajszej porażce piłkarze Realu tradycyjnie mieli imprezę :D

1

Beka to będzie jak Barca nie tylko wyprzedzi Real w tabeli ale jak Leo zostanie liderem tabeli strzelców :D

17

Irina odeszła wszystko co piękne w Madrycie się skończyło :D

1

Chyba za wcześnie na emeryturę iść bo to taki poziom by był

2

Dlatego wybór stadionu powinien być ogłaszany przed startem rozgrywek zawsze to dodatkowa motywacja zwłaszcza dla drużyny która może grać finał w domu

0

Pffff dzień w którym Real odpadł z pucharu Hiszpanii ponownie zaczęł się pewnie remont stadionu :D

2

Jak się nie ma tego co się lubi to się lubi Alvesa :D

22

Mecz o 12 gitara :D Rosół schabowy i pewnie na deser Manita :D

36

Teraz Baskowie coś im urwą i Real przyjeżdża do lidera :D

9

To za tydzień rosół +schabowy + Barca o 12:00 :D ciekawa niedziela oby Bilbao urwało ?Realowi i Valencia Atletico może jeszcze jutro Żółta łódź podwodna odpali kilka torped w Madrycie :D

0

Z chęcią zobaczył był Daniego Alvesa w podobnej sprawie

0

Komentarz usunięty

0

David to tylko odwleczona egzekucja

0

Wygląda jak Ford Fiesta odkąd poszedł za kasą do City bo tam ławki rezerwowych wygodniejsze

0

Leo wraca do fenomenalnej formy mam nadzieje że iniesta również ją odnajdzie brakuje jego bramek bezpośrednich asyst

8

Dzisiaj zmiana lidera a jutro Tytoń zaszkodzi Realowi :D

0

Cena na Pogbę może wydawać się wysoka i śmieszna ale to może być jedyny sposób żeby zniechęcić inne kluby do kupna go

0

Barca również więc let's play :D

0

Trzeba to przyznać że przez ostatnie lata to właśnie luty był miesiącem kiedy Barca traciła punkty w każdym meczu a teraz :D nic dodać tylko oglądać i trzymać kciuki Barca! !!!

0

co to będzie 22 marca :D

0

Kluczowy moment sezonu każda pomoc się przyda Vamos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Naj milsza chwila poranka Manita do śniadanka :D
BARCA! !!!!!!

4

I tak podejrzewam że gdyby nie turyści pustki były by jeszcze większe wiadomo że mecz Barcy to numer jeden w planie każdej wycieczki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?