31

Chyba jakiś błąd graficzny brakuje jednego :D

7

Dziewczyna mnie pyta dlaczego oglądam ten filmik po raz 50 dzisiaj i dlaczego łezka zakręciła mi się w oku podczas oglądania tego filmu nawet nie próbuje wytłumaczyć bo do soboty bym nie zdążył VeB

0

Jeśli wygrają ponownie tryplet dziara na ramieniu będzie :D

65

Głośniej głośniej niech messi to usłyszy on lubi takie komentarze

0

Tam na górze przy napisie Champions chyba brakuje jednego trofeum oby ten błąd graficzny do niedzieli został poprawiony :D BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Tam na górze przy napisie Champions chyba brakuje jednego trofeum oby ten błąd graficzny do niedzieli został poprawiony :D

1

Trudno ale trzeba to przyznać że Barca teraz zamiast młodych talentów ze szkółki wypuszcza lepszych trenerów :D

0

Komentarz usunięty

0

Trudno to było piękne oby więcej takich akcji widać zakładanie siatek już się znudziło :D brawo Neymar !!!!

1

A licznika dalej bije bije bije BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do 125 :D

4

Wracj na pustynie z tymi swoimi pieniędzmi i ambicjami za rok znowu tylko dublet bo na LM za słabi będą

0

50 baniek z czego połowa pójdzie na premie dla zawodników czyli 25 zostaje sprzedać tych wypożyczonych i coś się jeszcze uzbiera Pogba za drogi jak dla mnie wolałbym poszukać jakiegoś talentu do zmiany w Holandii np. Georginio Wijnaldum PSV lub Davy Klaassen Ajax

0

Adidas,Puma co cokolwiek tylko już nie Nike z każdym rokiem coraz gorzej czy ci projektanci maja chcociaz pojecie o historii Katalonii i klubu MASAKRA!!!!!!!!!!!!!

8

To jest właśnie real Madryt legendy wyrzucane jak psy a trener który dał Decima potraktowany jak zwykła szmata za rok ich w 4 nie widzę a lm 1/8 to max co z nich będzie

0

Wyjazdowa będzie w mojej kolekcji :D

0

Kurcze powoli zbliża się najgorszy okres wakacje :(

2

Madryt niech patrzy i się uczy jak żegna się zasłużone legendy klubu dali ciała z Raulem oby ikera nie pogonili jak psa

3

czyli Sergio Roberto out busi, rakitic, Iniesta, pogba, gundogan całkiem nieźle :D

0

Tylko sprzedać a nie kolejne wypożyczenie

0

To piękne :D Barca! !!!!!!

136

Kiedy zakończy karierę filmy z bramkami będą dłuższe niż trylogia Tolkiena :D

0

Bądź twardy bądź twardy łeeeeeeee tak to będzie jak poraz ostatni stanie na murawie camp nou :(

0

lub 2 będzie decima! !!!

0

xavi jeszcze sezon z nami będzie 9 :D

0

Odcinke zaplanowałem 6.6.2015 :D

3

DonMatteo901 gdyby nie ci Azjaci nie zobaczył byś w Barcelonie np. Neymara i Suareza to oni kibice kupują bilety na mecz , koszulki gadżety dzięki którym kasa płynie do klubu i stać ich na utrzymanie tych zawodników i kupno nowych

7

Cr7 już przeprowadził próbę wręczenia złotego buta ;D w końcu najważniejsze trofeum :D

0

Ciekawe popołudnie Mecz A klasy 15:00 Manchester -Arsenal 17:00 Deser o 19:00 :D i to bardzo słodki :D

2

No to szpaler po meczu :D

0

Na fioletowej stronie dzisiaj sami trenerzy tego sprzedać tego kupić tego wypożyczyć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?