blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Chyba jakiś błąd graficzny brakuje jednego :D
7
Dziewczyna mnie pyta dlaczego oglądam ten filmik po raz 50 dzisiaj i dlaczego łezka zakręciła mi się w oku podczas oglądania tego filmu nawet nie próbuje wytłumaczyć bo do soboty bym nie zdążył VeB
0
Jeśli wygrają ponownie tryplet dziara na ramieniu będzie :D
65
Głośniej głośniej niech messi to usłyszy on lubi takie komentarze
0
Tam na górze przy napisie Champions chyba brakuje jednego trofeum oby ten błąd graficzny do niedzieli został poprawiony :D BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Tam na górze przy napisie Champions chyba brakuje jednego trofeum oby ten błąd graficzny do niedzieli został poprawiony :D
1
Trudno ale trzeba to przyznać że Barca teraz zamiast młodych talentów ze szkółki wypuszcza lepszych trenerów :D
0
Komentarz usunięty
0
Trudno to było piękne oby więcej takich akcji widać zakładanie siatek już się znudziło :D brawo Neymar !!!!
1
A licznika dalej bije bije bije BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do 125 :D
4
Wracj na pustynie z tymi swoimi pieniędzmi i ambicjami za rok znowu tylko dublet bo na LM za słabi będą
0
50 baniek z czego połowa pójdzie na premie dla zawodników czyli 25 zostaje sprzedać tych wypożyczonych i coś się jeszcze uzbiera Pogba za drogi jak dla mnie wolałbym poszukać jakiegoś talentu do zmiany w Holandii np. Georginio Wijnaldum PSV lub Davy Klaassen Ajax
0
Adidas,Puma co cokolwiek tylko już nie Nike z każdym rokiem coraz gorzej czy ci projektanci maja chcociaz pojecie o historii Katalonii i klubu MASAKRA!!!!!!!!!!!!!
8
To jest właśnie real Madryt legendy wyrzucane jak psy a trener który dał Decima potraktowany jak zwykła szmata za rok ich w 4 nie widzę a lm 1/8 to max co z nich będzie
0
Wyjazdowa będzie w mojej kolekcji :D
0
Kurcze powoli zbliża się najgorszy okres wakacje :(
2
Madryt niech patrzy i się uczy jak żegna się zasłużone legendy klubu dali ciała z Raulem oby ikera nie pogonili jak psa
3
czyli Sergio Roberto out busi, rakitic, Iniesta, pogba, gundogan całkiem nieźle :D
0
Tylko sprzedać a nie kolejne wypożyczenie
0
To piękne :D Barca! !!!!!!
136
Kiedy zakończy karierę filmy z bramkami będą dłuższe niż trylogia Tolkiena :D
0
Bądź twardy bądź twardy łeeeeeeee tak to będzie jak poraz ostatni stanie na murawie camp nou :(
0
lub 2 będzie decima! !!!
0
xavi jeszcze sezon z nami będzie 9 :D
0
Odcinke zaplanowałem 6.6.2015 :D
3
DonMatteo901 gdyby nie ci Azjaci nie zobaczył byś w Barcelonie np. Neymara i Suareza to oni kibice kupują bilety na mecz , koszulki gadżety dzięki którym kasa płynie do klubu i stać ich na utrzymanie tych zawodników i kupno nowych
7
Cr7 już przeprowadził próbę wręczenia złotego buta ;D w końcu najważniejsze trofeum :D
0
Ciekawe popołudnie Mecz A klasy 15:00 Manchester -Arsenal 17:00 Deser o 19:00 :D i to bardzo słodki :D
2
No to szpaler po meczu :D
0
Na fioletowej stronie dzisiaj sami trenerzy tego sprzedać tego kupić tego wypożyczyć :D