blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Ostatni raz tak zaskoczony byłem kiedy La liga znikneła z anteny :D
0
No to Atletico 3 gole to jutro będzie mało :D
6
Na ważył piwa niech jest teraz wypije zawsze podsyca płomień między Realem a Barca więc i oparzenia wystąpiły
0
Atletico na horyzoncie więc w meczach o pietruszkę niech inni sie wykazują
0
Czyżby nowy rekord dwa gole z ławki :D bo rzadko tam go widujemy
83
Potrójna korona była najlepszą odpowiedzią na ich zakazy
0
Barca jest antidotum na każdego wirusa nawet FIFA VeB !!!!
13
Wszystkie ciężkie wyjazdy na jesień Bilbao,Atletico,Sevilla,Real,Valencia,Celta dziwny zbieg okoliczności
3
NAJCZĘŚCIEJ PODAJĄCY PIŁKARZ robi wrażenie widać że generała już z nami nie ma ;(
26
Co bardziej przyda się w Realu nowy :D
a) zegarek
b) kalendarz
c) zegarek i kalendarz
1
Koniec okna Boże chroń MNS przed kontuzjami
0
Czyli jaką :D mam samsunga galaxy s4 przeglądarkę chrom używam
0
Pytanie dlaczego eleven sports odbiera mi na komputerze a na smartfonie już nie ?
1
Miłego oglądania panowie 30 stka raz w życiu :D Vodka BIMBER już się chłodzi :D party do rana veb
0
widzę błąd złote piłki 2015 brakuje :D
0
18 baniek jak za darmo następna oferta 12,14 ktoś wpadnie w sobotę i położy 18 i po ptakach
0
Ameryki tyś nie odkrył :D
0
Barca porto kiev gent :D
0
Jedno złe postanowienie kontuzja i chłop nie może miejsca na ziemi znaleźć :( powodzenia tylko życzyć veb !!!
0
Pytanie panowie czy jeśli kupie TV z dostępem do neta bo chyba pora :D mogę normalnie oglądać mecze np z tej strony http://premium.futbolhd.tv/
0
Kiedyś nazwali się wizjaTV :D to tam zobaczyłem Rivaldo i pokochałem Barce :D
0
co z tego jeśli NC nawet będzie miało te ich dwa kanały nie ma żadnej gwarancji jak dotychczas że co tydzień my oglądaliśmy barce a biali Real . Jeśli nc będzie miało prawo do transmisji musi to robić na swoich kanałach sport i family i nc sport
0
http://futbolhd.tv/stream1.php dobra stronka świetna jakość
wszystkie ligi plus LM i LE po polsku 39 zł za 3 miesiące
0
ciężkie wyjazdy do bilbao i atletico a on osłabia zespół w taki prostacki sposób niestety przy Puyolu tyle lat a zachowanie dziecko
1
Będą mieli co wspominać kibice Bilbao BRAWo!!!!!!!!!!!!
0
Karać 10 meczy niech za śpiewanie się bierze w duecie z Shakirą
3
2
To już historia teraz trzeba się zebrać i walczyć
1
http://premium.futbolhd.tv/profil.php#premium 26 zł za 3 miechy HD bogata oferta
0
Przeczytałem właśnie na facebook "Ncplus Tesco Lublin Nawet jakby miała być taka sytuacja , że jakimś cudem eleven wygra przetarg , to i tak bedą ich kanały w Ncplus o ile dostaną koncesję na nadawanie Sat"