blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Quatar-Turcja fajna nuta w tle :D
7
Gdyby nie Leo Messi nie byłoby Cr7, gdyby nie Cr7 nie byłoby Leo Messiego . Jeden napędzał drugiego do podnoszenia sobie poprzeczki dzięki temu ta dekada futbolu w ich wykonaniu była piękna dla oka i za to trzeba być obu wdzięcznym i podziękować kto wie ile będziemy musieli czekać na kolejny taki duet takich rywali na boisku .
1
Ja po cichu na Polskę :D
4
Jutro napiszą że sprzątaczka szatni Getafe w głębokiej depresji po Halloween :D
2
Ten uśmiech mówi wszystko Bernabeu nadchodzę !!!!!! :D Barca! !!!!!!
0
Co z tego że będą mieć cały skład przy takiej formie nawet nawet Lech Poznań czy Chelsea by ich pokonała wszyscy skłuceni z trenerem żadnego języka nie mogą złapać śmiech na sali :D
2
Real na pewno w drugim tym bardziej ponieważ pierw musiał by wrócić do Premier League :D
1
Dlatego do trójka najlepszych nie dwójka :D
7
1.Suarez 2.Aguero 3.Lewandowski trzech najlepszych środowych napastników świata fajnie że jeden gra w Barcelonie a drugi do rodak :D
0
2:6 Pamiętamy !!!! :D z chęcią mogę mieć deja vu za dwa tygodnie :D
4
Super że Neymar wystrzelił tak z formą ale R10 to on nie jest i nie będzie owacji na stojąco na Bernabeu za nic nie dają
3
Już nie przesadzaj chłopie :D tylko w rynne nie walnij może poczekamy do następnego Classico jak będzie komplet :D
1
O oooo proszę Cr7 na własnej gali :D ciekawe jaką nagrodę sobie wręczył :D
0
Gitara ale wolał bym nie ryzykować lepiej odpuścić jeden klasyk niż stracić Leo na kolejne tygodnie
0
3.20 zł trzeba obstawiać Messi ogłosi powrót na mecz to spadnie do 1.50 zł :D
16
Żeby król wrócił na el Classico :D
6
13 dni wieczność ;(
3
Komentarz usunięty
1
Oj jak boli w Madrycie M-wychowany S-transfer strzał w 10 N-transfer strzał w 10 :D to pokazuje jak się wychowuje i kupuje VeB
2
Dwa tygodnie do El Classico a nastroje w obu klubach jak widać :D. Coś czuje że po tej kolejce Barca jedzie do Realu jako Lider :D VeB!!!!!!!
13
Benitez powinien zorganizować wycieczkę po zakładzie karnym żeby innym w drużynie nie odwaliło :D
3
Przerwy reprezentacji kiedyś wirus teraz jak lekarstwo :D będzie dobrze VeB! !!
1
2
Może odrazu niech Real Madryt B wyjdzie 21.11.2015 przeciwko Barcelonie ile ty masz lat dziecko spać szkoła jutro
0
Jest Halilović brać Koke i będzie git po tego niech jadą nafciarze
0
Do Barcy tylko Koke !!!
0
Trudno widok rozdziawionych kopar kibiców RM po wygranej bez Messiego będzie bezcenna :D BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pożyjemy zobaczymy 3 tygodnie
2
Wolę stracić 3 punkty niż Leo na następne 3 miesiące
2
Numer 5 na plecach sprawił że aktorstwo porzucił :D