0

Quatar-Turcja fajna nuta w tle :D

7

Gdyby nie Leo Messi nie byłoby Cr7, gdyby nie Cr7 nie byłoby Leo Messiego . Jeden napędzał drugiego do podnoszenia sobie poprzeczki dzięki temu ta dekada futbolu w ich wykonaniu była piękna dla oka i za to trzeba być obu wdzięcznym i podziękować kto wie ile będziemy musieli czekać na kolejny taki duet takich rywali na boisku .

1

Ja po cichu na Polskę :D

4

Jutro napiszą że sprzątaczka szatni Getafe w głębokiej depresji po Halloween :D

2

Ten uśmiech mówi wszystko Bernabeu nadchodzę !!!!!! :D Barca! !!!!!!

0

Co z tego że będą mieć cały skład przy takiej formie nawet nawet Lech Poznań czy Chelsea by ich pokonała wszyscy skłuceni z trenerem żadnego języka nie mogą złapać śmiech na sali :D

2

Real na pewno w drugim tym bardziej ponieważ pierw musiał by wrócić do Premier League :D

1

Dlatego do trójka najlepszych nie dwójka :D

7

1.Suarez 2.Aguero 3.Lewandowski trzech najlepszych środowych napastników świata fajnie że jeden gra w Barcelonie a drugi do rodak :D

0

2:6 Pamiętamy !!!! :D z chęcią mogę mieć deja vu za dwa tygodnie :D

4

Super że Neymar wystrzelił tak z formą ale R10 to on nie jest i nie będzie owacji na stojąco na Bernabeu za nic nie dają

3

Już nie przesadzaj chłopie :D tylko w rynne nie walnij może poczekamy do następnego Classico jak będzie komplet :D

1

O oooo proszę Cr7 na własnej gali :D ciekawe jaką nagrodę sobie wręczył :D

0

Gitara ale wolał bym nie ryzykować lepiej odpuścić jeden klasyk niż stracić Leo na kolejne tygodnie

0

3.20 zł trzeba obstawiać Messi ogłosi powrót na mecz to spadnie do 1.50 zł :D

16

Żeby król wrócił na el Classico :D

6

13 dni wieczność ;(

3

Komentarz usunięty

1

Oj jak boli w Madrycie M-wychowany S-transfer strzał w 10 N-transfer strzał w 10 :D to pokazuje jak się wychowuje i kupuje VeB

2

Dwa tygodnie do El Classico a nastroje w obu klubach jak widać :D. Coś czuje że po tej kolejce Barca jedzie do Realu jako Lider :D VeB!!!!!!!

13

Benitez powinien zorganizować wycieczkę po zakładzie karnym żeby innym w drużynie nie odwaliło :D

3

Przerwy reprezentacji kiedyś wirus teraz jak lekarstwo :D będzie dobrze VeB! !!

1

2

Może odrazu niech Real Madryt B wyjdzie 21.11.2015 przeciwko Barcelonie ile ty masz lat dziecko spać szkoła jutro

0

Jest Halilović brać Koke i będzie git po tego niech jadą nafciarze

0

Do Barcy tylko Koke !!!

0

Trudno widok rozdziawionych kopar kibiców RM po wygranej bez Messiego będzie bezcenna :D BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Pożyjemy zobaczymy 3 tygodnie

2

Wolę stracić 3 punkty niż Leo na następne 3 miesiące

2

Numer 5 na plecach sprawił że aktorstwo porzucił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?