17

Lewy i jego głosy to śmiech na sali :D

0

Za rok MNS wszystkie znaki na niebie o ziemi to wskazują :D Barca! !!!!

1

Brak Suareza to skandal nic więcej

13

Sandro Munir za 60 baniek może Perez się skusi :D

10


21.11.2015 Real-Barca 7:0 Lepsi od Korei Północnej :D

0

Atak Pereza w Ultimate team Neymar Suarez Messi
Co się dziwić że chłop ma marzenia :D

0

Poniedziałek As Suarez na celowniku
Wtorek As Messi na celowniku
I tak dalej i tak dalej :D

0

A co zaproponować może 150 milionów i to drewno z Anglii za 90 baniek gratis dołoży :D

15

:D jest wapno jest Krystyna :D co za forma

1

Ale mu nie odbija jak Perezowi jest tylko prezydentem . Nie Prezydentem ,trenerem,skautem

1

Już teraz filmik z bramkami byłby dłuższy niż trylogia Tolkiena :D Na zakończenie kariery chyba tylko Harry Potter mógłby dorównać :D

14

Ta u siebie 3:1

34

Teraz jedyna męczarnia to czekanie kibiców na ich kolejny mecz :D a mecz w Walencji łatwy nie będzie kolejny ciężki wyjazd ale na wiosnę wszytko co ciężkie w cudzysłowiu u siebie :D

0

To nie niewiarygodne 2 miesiące temu obrona jak sito , każdy mecz był jak męczarnia a teraz :D

0

Akcja jakiej w Madrycie dawno nie widzieli :D

0

80 za Bale śmiech na sali :D 50 to max co może z niego być

1

Barca zapewnia widowisko
Real emocje do końca :D 3:4 :D

0

3 x TAK! !!! :D odkrycie sezonu

5

Jedyne co Szczęsny mógł zrobić po tym meczu to puścić dyma z Mathieu :D

0

Bayern - Barca na tę chwilę finał marzeń zobaczymy sezon długi a niespodzianek po drodze zapewne mnóstwo :D bo to jest właśnie w tym sporcie najpiękniejsze

0

Szczęsny na rekord chyba idzie :D

0

Nainggolan może otrzymać porcję gwizdow na Rafinie chętnie dołączę się w domu

0

Bayer remis z bate awans już jest teraz spokojnie oglądać spektakl :D

47

Tak to jest w życiu jedni za 90 baniek kupują w Anglii drewno a drudzy za 75 obecnie najlepszego środkowego napastnika świata :D

2

Szkółka Barcelony w Polsce uratowana dzięki interwencji ministra sportu dzieciaki mogą grać dalej :D

37

To na wiosnę kurs na Barce w El Classico 1.11 zł :D

0

Perez i Benitez dalej za sterami św mikołaj rzeczywiście istnieje :D

0

Wszyscy zwalają winę na Beniteza a to on jest numerem 1 do wykopania w hukiem

0

Aj czepiasz się :D patrząc na poziom trudności sobotni mecz też ciężko nazwać klasykiem :D

18

Ta lepiej mieć z przodu drewno za 90 milionów z Anglii i szantażystę z Francji :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?