blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Na fioletowej tak łzy się leją że z telefonu mi się wylewa :D Pogba, Hazard taaa aaaa i frytki do tego dla Pereza :D
3
Od 15 lat nikt ze szkółki do pierwszego składu nie wszedł a teraz jeszcze kara :D śmiech na sali :D
12
Dybala z juve lepszy :D
4
Byle bez kontuzji :D
0
Ta sztuka to jakby Barce do naszej ligi wsadzić :D
0
Modric Thiago Ramos to największa beka w 11 roku za co Real bez trofeów PSG w lidze z ogórkami 20 punktów przewagi na półmetku wicelider ma mniej do strefy spadkowej :D Brak Claudio Bravo 6 trofeów i nawet nominacji nie dostał z każdym rokiem coraz większa beka z tej gali :D
33
Od rana zamiast uścisk dłoni z każdym w pracy piątki przybijam :D
0
Mieszanka ;) imigrantów
0
Cr 7 nie podziękował sobie szok!!!! :D
0
Gratulacje dla Enrique :D ale brak Beniteza w 3 to skandal 215 dni świetnej roboty w RM Skandal !!!!! :D
0
Nie tylko w Niemczech doszło do napadów na kobiety
0
Wiadomo na xxx jest o wiele lepiej :D
5
Ta biedni imigranci z żalu za nasze kobiety się wzięli :D
29
Boże jakie te japonki nie wyjściowe :D
0
Na tym zdjęciu jakiś błąd graficzny tylko 4 piłki :D
0
Ostatni rekord :D będzie hala dzieci boleć najbardziej :D
4
Takie są derby wojna na całego i to się nie zmieni
Roma-Lazio
United-City
Real-Atletico
Arsenal-Tottenham
Inter-Milan
W tych meczach też nigdy spokojnie nie jest i bywa jeszcze gorzej u nas raz się zdarzyło i teraz wielkie halo
0
za tydzień będzie w united za miesiąc w Chelsea za trzy miechy w PSG
0
Szkoda chłopa tyle lat zgadzał się na rolę zmiennika brawo za ambicje i oby jeszcze nas pozytywnie zaskoczył ale mógł wybrać inny kierunek nawet pozostanie w Hiszpanii Sevilla Valencia nawet Atletico spokojnie by miał pierwszy skład , Anglia to ciężki teren
4
Thierry tego co ty robiłeś też się nie da :D BPL nigdy już nie będzie taka sama próżno szukać zawodnika chociaż trochę zbliżonego do jego poziomu
0
Arda 6/10
Vidal 6/10
Moim zdaniem
14
Co powiedział " Pierwszy krok w stronę 6 pucharów " :D
0
Gdyby Barca chciała na 10:1 by się skończyło
1
Zaraz kara nadejdzie w sportowy sposób oby Messi wykonał wyrok
2
Shakira Loca Loca :D
4
Krystyna widzi i płacze :D
0
Mam nc+ :D więc HD piwko ;)
1
Ach najlepszy duet komentuje :D muzyka dla uszu :D
0
Boże nawet ławka lepiej się prezentuje :D jest moc! !!!! :D
0
Ta na 11 Matrial z Manchester United :D później pogba i De Bruyne