37

Na fioletowej tak łzy się leją że z telefonu mi się wylewa :D Pogba, Hazard taaa aaaa i frytki do tego dla Pereza :D

3

Od 15 lat nikt ze szkółki do pierwszego składu nie wszedł a teraz jeszcze kara :D śmiech na sali :D

12

Dybala z juve lepszy :D

4

Byle bez kontuzji :D

0

Ta sztuka to jakby Barce do naszej ligi wsadzić :D

0

Modric Thiago Ramos to największa beka w 11 roku za co Real bez trofeów PSG w lidze z ogórkami 20 punktów przewagi na półmetku wicelider ma mniej do strefy spadkowej :D Brak Claudio Bravo 6 trofeów i nawet nominacji nie dostał z każdym rokiem coraz większa beka z tej gali :D

33

Od rana zamiast uścisk dłoni z każdym w pracy piątki przybijam :D

0

Mieszanka ;) imigrantów

0

Cr 7 nie podziękował sobie szok!!!! :D

0

Gratulacje dla Enrique :D ale brak Beniteza w 3 to skandal 215 dni świetnej roboty w RM Skandal !!!!! :D

0

Nie tylko w Niemczech doszło do napadów na kobiety

0

Wiadomo na xxx jest o wiele lepiej :D

5

Ta biedni imigranci z żalu za nasze kobiety się wzięli :D

29

Boże jakie te japonki nie wyjściowe :D

0

Na tym zdjęciu jakiś błąd graficzny tylko 4 piłki :D

0

Ostatni rekord :D będzie hala dzieci boleć najbardziej :D

4

Takie są derby wojna na całego i to się nie zmieni
Roma-Lazio
United-City
Real-Atletico
Arsenal-Tottenham
Inter-Milan
W tych meczach też nigdy spokojnie nie jest i bywa jeszcze gorzej u nas raz się zdarzyło i teraz wielkie halo


0

za tydzień będzie w united za miesiąc w Chelsea za trzy miechy w PSG

0

Szkoda chłopa tyle lat zgadzał się na rolę zmiennika brawo za ambicje i oby jeszcze nas pozytywnie zaskoczył ale mógł wybrać inny kierunek nawet pozostanie w Hiszpanii Sevilla Valencia nawet Atletico spokojnie by miał pierwszy skład , Anglia to ciężki teren

4

Thierry tego co ty robiłeś też się nie da :D BPL nigdy już nie będzie taka sama próżno szukać zawodnika chociaż trochę zbliżonego do jego poziomu

0

Arda 6/10
Vidal 6/10
Moim zdaniem

14

Co powiedział " Pierwszy krok w stronę 6 pucharów " :D

0

Gdyby Barca chciała na 10:1 by się skończyło

1

Zaraz kara nadejdzie w sportowy sposób oby Messi wykonał wyrok

2

Shakira Loca Loca :D

4

Krystyna widzi i płacze :D

0

Mam nc+ :D więc HD piwko ;)

1

Ach najlepszy duet komentuje :D muzyka dla uszu :D

0

Boże nawet ławka lepiej się prezentuje :D jest moc! !!!! :D

0

Ta na 11 Matrial z Manchester United :D później pogba i De Bruyne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?