3

Nie pozostaje nic innego jak zrobić zrzute i kupić MAŚĆ NA BÓL D.... i wysłać do Madrytu :D

0

na swojej nominalnej pozycji DP nie ma sobie równych

0

Za każdym razem kiedy nie gra linia obrona-pomoc to lekki chaos jeśli mecz nie idzie po ich myśli obecnie najlepszy DP na świecie więc podwyżka zasłużenie się należy

92

Nie rozumiem Pereza ma okazję zobaczyć Neymara na Bernabeu to nie chce :D

0

Półfinał a skład jak na mecz przed sezonowy :D tak się załatwia odpoczynek :D

3

Douglas 30
Sandro 35
Vermalen40
Tylko brać :D

1

Gdyby nie było widać nie było by dzisiaj Neymara czy Suareza niestety szejki weszli w piłkę nożną narzucili nowe ceny transferowe i pensje dla piłkarzy trzeba się ratować sponsorami ale przynajmniej Czy Barca czy Nawet Real nie ma właściciela klubu należą do socios

0

Gorzej to ukłon w stronę Azji :D

0

Twój komentarz jest nie na poziomie

1

Albo wrzucą drugi bieg albo Levante w końcu trafi swoje

1

okładka Mundo świetnie pokazuje że kluczem do sukcesu jest również atmosfera w drużynie. Wczoraj piłkarze Lestercity pokonali miliarderów bo byli drużyna po każdej akcji zwłaszcza w obronie razem się napędzali do jeszcze lepszej gry i oby udało i się zrobić największa piłkarską niespodziankę w 21 wieku

0

Atletico-Eibar 50 minuta 0:1 :D

0

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo więc pełna koncentracja i 3 punkty vamos!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ta ostatni finał graliśmy u siebie z Bilbao jak pamięć szwankuje

6

ja nie rozumiem tej polityki wyznaczyć miejsce finału przed startem i już a nie co rok ta sama bajka bo to bo tamto nie ma

3

Taaa a potem przyleci Piotruś Pan dzwoneczek posypie nas magicznym pyłkiem i polecimy do Nibylandii :D pokonamy złego kapitana Hook( PSG, City, Chelsea) jego majątek biednym klubom rozdamy. Synek pobudka to nie czasy gdzie 18 milionów euro płacono wszystkim zawodnikom rocznie dzisiaj bez sponsora kluby klepią biedę i bronią się przed spadkiem

2

Kiedyś United to były czerwone diabły teraz zwykły ogórkowy poziom tragedia oglądanie ich meczy to prawdziwa udręka

0

Dzięki Bogu był za słaby do RM :D tylko czekać dalej aż Perez wytupuje kolejnego za słabego i go ściągać :D

0

U nas dzisiaj tłusty czwartek w Katalonii wczoraj tłusta środa :D

3

Takie sam przegląd poproszę po El Classico :D

0

Wiadomo że karny to loteria ale jeśli podchodzi się w ten sposób do karnego to jego strzelenie jest jeszcze cięższe sam sobie utrudnił życie bo podejrzewam że na jednym golu by się nie skończyło w jego wykonaniu a później im dalej w las tym gorzej. A tak szczerze skoro Messi tak rozdaje 11 stki następny może będzie Arda :D

77

Dennis głowa do góry na Camp Nou zawsze będziesz witamy jak bohater :D

0

Bilety na rewanż pewnie za darmo będą rozdawać :D

3

Boże dobrze że po 23 puszczają :D

1

7:0 jakaś 0,7 pękła by za ten wynik ale środek tygodnia i ranka jutro :D

1

Piłka na pół :D Neymar przecina :D

0

Zawodnik meczu jak dla mnie Dennis Cheryshev :D

1

MNS na boisku BBC przed telewizorem Vamos! !!!!

0

Komentarz usunięty

1

Jednych bramki dają puchary innych pichichi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?