blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i gdzie Lewandowski śmiech na sali szkoda miejsca na tej stronie dla takiego newsa
3
nie wiem co biorą ale niech zmienią dilera Hazard 130 :D Kane 91 :D
2
to tylko prezydent który siedzi tam o 5 lat za długo ale oby jeszcze 10 pociagnoł bo to cały bagno to jego zasługa :D
0
Śmiech na sali :D
żaden szanujący się światowej klasy trener czy piłkarz tu nie przyjdzie do Realu bo to jak Pérez traktuje i pozbywa się kolejnych trenerów czy zawodników jak Iker i Navas pokazuje tylko że cierpi na ból d..y z powodu sukcesów Barcy
Śmiech na sali a głównym winnym nie jest Żaden Benitez tylko Pérez bo jak jesteś prezydentem to nie wpier.... się trenerowi do drużyny, a Zizu będzie tylko marionetka na pokaz
16
Boże jak mi brakuje meczy o 22:00 :D
0
ich gra od stycznia to jak spóźniony prezent gwiazdkowy :D
0
Suarez też gryzie tylko przysłowiowo murawę :D
0
Czytaj ze zrozumieniem to się dowiesz :D
1
Może i Oskary ale patrząc na zwycięskie drużyny,zawodników i trenerów nagrody są przyznawane bardzo obiektywnie
0
Lepiej pytać Juventus o Dybala
9
Wesołych Świąt Cules i pamiętajcie :D
Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub !
Czy na dole czy na szczycie ja za Barce oddam życie!
Milion serc jedno bicie Barcelona ponad życie!
;D
2
Fifa dała ciała ale nie ojczyzna :D
2
Lepiej wypożyczyć niż sprzedać za 10 milionów a po 2 latach odkupić za 40 :D
0
Daj Sevilli diament a po jakimś czasie otrzymasz brylant , ten klub to świetny przykład tanio kupić drożej sprzedać. jak sami proponują i widzą w nim potencjał tylko skorzystać
0
Ozil,Higuain,Di Maria, Carlo i RM się rozsypał :D
0
i takiego brakuje w wyborze 11 roku śmiech na sali Brawo dla Brawo :D
10
Jaki klub tacy kibice z fantazją :D
1
1:0 Malaga !!!! :D
0
Atletico w męczarniach 0:0 i w 10 grają
0
Nieźle podtrzymują tą formę od lat :D
0
Twój awatar to pożal się Boże :D
0
Boże ten mecz pokazywać tylko na wiocha.pl masakra ten sędzia powinien dożywotni zakaz otrzymać
0
Emblemat wraca na właściwą koszulkę :D
0
Jakby to skomentowali kibice RM
Mamy LA DECIMA :D
1
Trofea 2015
2 Chelsea
0 Real
1 Bayern
5 BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Cr7 jak to podium i mnie nie ma :D
0
Ale ci kibice River to bydło
1
Szpakowski i jego magia :D
3
Podziękowania dla Pereza że Suarez był za słaby na Real :D najlepsza 9 świata i dekady
0
Nie jednak MNS w końcu razem :D od początku