0

i gdzie Lewandowski śmiech na sali szkoda miejsca na tej stronie dla takiego newsa

3

nie wiem co biorą ale niech zmienią dilera Hazard 130 :D Kane 91 :D

2

to tylko prezydent który siedzi tam o 5 lat za długo ale oby jeszcze 10 pociagnoł bo to cały bagno to jego zasługa :D

0

Śmiech na sali :D
żaden szanujący się światowej klasy trener czy piłkarz tu nie przyjdzie do Realu bo to jak Pérez traktuje i pozbywa się kolejnych trenerów czy zawodników jak Iker i Navas pokazuje tylko że cierpi na ból d..y z powodu sukcesów Barcy
Śmiech na sali a głównym winnym nie jest Żaden Benitez tylko Pérez bo jak jesteś prezydentem to nie wpier.... się trenerowi do drużyny, a Zizu będzie tylko marionetka na pokaz

16

Boże jak mi brakuje meczy o 22:00 :D

0

ich gra od stycznia to jak spóźniony prezent gwiazdkowy :D

0

Suarez też gryzie tylko przysłowiowo murawę :D

0

Czytaj ze zrozumieniem to się dowiesz :D

1

Może i Oskary ale patrząc na zwycięskie drużyny,zawodników i trenerów nagrody są przyznawane bardzo obiektywnie

0

Lepiej pytać Juventus o Dybala

9

Wesołych Świąt Cules i pamiętajcie :D

Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub !
Czy na dole czy na szczycie ja za Barce oddam życie!
Milion serc jedno bicie Barcelona ponad życie!
;D

2

Fifa dała ciała ale nie ojczyzna :D

2

Lepiej wypożyczyć niż sprzedać za 10 milionów a po 2 latach odkupić za 40 :D

0

Daj Sevilli diament a po jakimś czasie otrzymasz brylant , ten klub to świetny przykład tanio kupić drożej sprzedać. jak sami proponują i widzą w nim potencjał tylko skorzystać

0

Ozil,Higuain,Di Maria, Carlo i RM się rozsypał :D

0

i takiego brakuje w wyborze 11 roku śmiech na sali Brawo dla Brawo :D

10

Jaki klub tacy kibice z fantazją :D

1

1:0 Malaga !!!! :D

0

Atletico w męczarniach 0:0 i w 10 grają

0

Nieźle podtrzymują tą formę od lat :D

0

Twój awatar to pożal się Boże :D

0

Boże ten mecz pokazywać tylko na wiocha.pl masakra ten sędzia powinien dożywotni zakaz otrzymać

0

Emblemat wraca na właściwą koszulkę :D

0

Jakby to skomentowali kibice RM
Mamy LA DECIMA :D

1

Trofea 2015
2 Chelsea
0 Real
1 Bayern
5 BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Cr7 jak to podium i mnie nie ma :D

0

Ale ci kibice River to bydło

1

Szpakowski i jego magia :D

3

Podziękowania dla Pereza że Suarez był za słaby na Real :D najlepsza 9 świata i dekady

0

Nie jednak MNS w końcu razem :D od początku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?