blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Coutinho i Suarez siali postrach w Anglii :D kolej na Hiszpanię
0
Będzie dobrze :D w tabeli nikt nie uciekł teraz terminarz trochę luźniejszy :D gorzej z kibicami Juventus i Chelsea :D i Realu bo Barca jak by była w pełnym składzie i dobrej formie już by miała 6 punktów przewagi :D
6
Póki co w tabeli jest dobrze wszyscy tracą punkty :D
10
Roberto jak Abidal i Puyol :D
0
Brawo na bramce i spokój wrócił :D
0
Sevilla jest do ogrania jak nigdy obrona sito tylko jakiś błysk geniuszu i będzie dobrze :D
1
To jak święta bożego narodzenia bez karpia :D czy Wielkanoc bez jajka :D
21
Trudno mówić "A nie mówiłem " teraz Pedro byłby jak zbawienie ale nie po co MNS da rade przez 4 miechy
2
Neymar na okładce mundo wygląda jak mój osiedlowy pijaczek pan Roman :D
5
Ta kontuzja może innym zawodnikom wyjść na dobre teraz trzeba dawać z sobie 100 % i odzyskać formę z poprzedniego sezonu Messi wróci ale musi wrócić do zespołu w którym wszystko jest poukładane
1
Neymar 6 strzałów i 0 korzyści z tego
0
W klasyfikacji nie wykorzystanych karnych chyba brylujemy W Europie :D
1
Pistolero już by zabierał piłkę po meczu :(
0
Zmiana Messiego z czystego bezpieczeństwa za tydzień Sevilla
0
Można można a nie niedziela czy poniedziałek zapisać to na stałe sobota można opić czy wygrana czy przegrana czy remis ale można :D
4
Barca gra w błękitnych :D ?
1
Jak jutro hiszpańskie gazety ominą na głównej stronie to co robi lewy będzie farsa
0
Pytanie kto pierwszy po meczu zgarnie koszulkę lewego :D
0
Przypowieść stara jak świat karny to loteria i tyle
0
Ja poproszę na :
Poniedziałek Monica Bellucci
Wtorek Salma Hayek
Środę Penélope Cruz
Czwartek Anna Karczmarczyk
Piątek Jessica Alba
Sobotę Kate Upton
Niedzielę Emilia Komarnicka
:D
4
Fighter tak jak on only 7 :D
0
Fifa 16 odebrana zaczynamy zabawę Media Ekspert The best :D
0
Może on już dawno nic ze szkółki nie zagościło w podstawowym składzie na dłużej smutne ale prawdziwe
8
Nolito tylko potwierdza że by się nam przydał już w styczniu
0
Patrząc na dyspozycję celty teraz w Sewilli rotację dzisiaj jak najbardziej na tak lekko tam nie będzie
1
Browar i42 cale wracają do łask :D
1
Realowi niedługo bedą gwizdac karne jak zawodnik dotknie w polu karnym piłki nogą :D
0
Zależy od dekodera u mnie 116 117 u brata 111 112
2
Dani wraca La liga wraca do TV piękny weekend :D
0
Jaki masz pakiet ile płacisz miesięcznie i masz nc bezpośrednio czy jakaś UPC Orange ? Ja mam 4 dekodery na chacie różne i na każdym te kanały są tylko np 127 128 lub 116 117 lub 111 112