19

Coutinho i Suarez siali postrach w Anglii :D kolej na Hiszpanię

0

Będzie dobrze :D w tabeli nikt nie uciekł teraz terminarz trochę luźniejszy :D gorzej z kibicami Juventus i Chelsea :D i Realu bo Barca jak by była w pełnym składzie i dobrej formie już by miała 6 punktów przewagi :D

6

Póki co w tabeli jest dobrze wszyscy tracą punkty :D

10

Roberto jak Abidal i Puyol :D

0

Brawo na bramce i spokój wrócił :D

0

Sevilla jest do ogrania jak nigdy obrona sito tylko jakiś błysk geniuszu i będzie dobrze :D

1

To jak święta bożego narodzenia bez karpia :D czy Wielkanoc bez jajka :D

21

Trudno mówić "A nie mówiłem " teraz Pedro byłby jak zbawienie ale nie po co MNS da rade przez 4 miechy

2

Neymar na okładce mundo wygląda jak mój osiedlowy pijaczek pan Roman :D

5

Ta kontuzja może innym zawodnikom wyjść na dobre teraz trzeba dawać z sobie 100 % i odzyskać formę z poprzedniego sezonu Messi wróci ale musi wrócić do zespołu w którym wszystko jest poukładane

1

Neymar 6 strzałów i 0 korzyści z tego

0

W klasyfikacji nie wykorzystanych karnych chyba brylujemy W Europie :D

1

Pistolero już by zabierał piłkę po meczu :(

0

Zmiana Messiego z czystego bezpieczeństwa za tydzień Sevilla

0

Można można a nie niedziela czy poniedziałek zapisać to na stałe sobota można opić czy wygrana czy przegrana czy remis ale można :D

4

Barca gra w błękitnych :D ?

1

Jak jutro hiszpańskie gazety ominą na głównej stronie to co robi lewy będzie farsa

0

Pytanie kto pierwszy po meczu zgarnie koszulkę lewego :D

0

Przypowieść stara jak świat karny to loteria i tyle

0

Ja poproszę na :
Poniedziałek Monica Bellucci
Wtorek Salma Hayek
Środę Penélope Cruz
Czwartek Anna Karczmarczyk
Piątek Jessica Alba
Sobotę Kate Upton
Niedzielę Emilia Komarnicka
:D

4

Fighter tak jak on only 7 :D

0

Fifa 16 odebrana zaczynamy zabawę Media Ekspert The best :D

0

Może on już dawno nic ze szkółki nie zagościło w podstawowym składzie na dłużej smutne ale prawdziwe

8

Nolito tylko potwierdza że by się nam przydał już w styczniu

0

Patrząc na dyspozycję celty teraz w Sewilli rotację dzisiaj jak najbardziej na tak lekko tam nie będzie

1

Browar i42 cale wracają do łask :D

1

Realowi niedługo bedą gwizdac karne jak zawodnik dotknie w polu karnym piłki nogą :D

0

Zależy od dekodera u mnie 116 117 u brata 111 112

2

Dani wraca La liga wraca do TV piękny weekend :D

0

Jaki masz pakiet ile płacisz miesięcznie i masz nc bezpośrednio czy jakaś UPC Orange ? Ja mam 4 dekodery na chacie różne i na każdym te kanały są tylko np 127 128 lub 116 117 lub 111 112

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?