4

Czyżby w tle niewyraźny Cr7 :D

0

Komentarz usunięty

0

Fajna fota szkoda że tylu już odeszło

0

Jest Mathieu jest Vermalen więc można tylko powiedzieć dziękujemy za wszystko :D i powodzenia

4

Prawdziwy dowód na to że tylko ciężką pracą można coś w życiu osiągnąć

0

Leo Messi i wszystko w temacie :D

0

PSG położy 98 za Pogbę i chłopaki zostaną na lodzie wtedy pewnie temat Ramsey wróci

0

może jak wyciągnie te pióra z d... to coś jeszcze z niego będzie

0

pogba za drogi
gundogan kontuzje
tylko do Monaco :D

0

To czym ten list wysłany że taka cena pewnie kilka cegieł wrzucili żeby cięższa przesyłka była :D

2

Biedny szuka oszczędności :D

1

de bruyne,vidal, o połowę tanieji a ta sama półka

1

chcesz kasę city,PSG
chcesz sukcesów wybieraż Barce :D

0

Obu można sprzedać Jest Adriano i Mascherano obu
RB nie jest obca pozycja

0

w końcu RB będzie spokój doświadczony Dani i świetny konkurent Alexis mam go w ultimate team :D daje rade

33

Szkoda mi bravo żeby to wiedzieli to pewnie zagrał by chociaż połowę

1

sevilla to prawdziwa kopalnia talentów znowu RB z sevilli :D

3

canal plus sport powtórka z rozrywki :D

0

a Tokio i Sydney :D masakra

0

a gdzie Irina i Blater :D

0

Ta drużyna podbije każdą stolice Vamos !!!!!!!

0

No to cules życzę przyjemnego oglądania , siadamy wygodnie w fotelach ,zapinany pasy i odjazd !!!!!!

0

Jeśli wygrają tryplet cena może jeszcze wzrosnąć

2

Jedyny minus tej wygranej to będzie nawałnica sezonowców AGAIN :D

24

Już Monachium wręczali puchar jak grał finał u siebie z Chelsea , już Milan po połowie prowadząc 3:0 z Liverpoolem piłkarze założyli pod spód koszulki z napisem Champions a po meczu żaden nie chciał się wymienić na koszulki bo siara :D . To jest finał i zaplanowane scenariusze rzadko się sprawdzają Atletico rok temu 1 minutę od Mistrzostwa Manchester-Bayern 1999 91 minuta 93 minuta 1:2 .Szacunek dla przeciwnika to podstawa

0

Pique i Suarez wprowadzą nową modę trening w slipach .Gacie po tacie :D

0

Giorgio Chiellini nie zagra w finale oficjalne potwierdzenie

0

Gitara zawsze to wychowanek który za klub o podstaw

0

Legenda :D bardziej zdrajca by pasowało

0

Niemcy niech się cieszą że mundial był rok temu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?