blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czyżby w tle niewyraźny Cr7 :D
0
Komentarz usunięty
0
Fajna fota szkoda że tylu już odeszło
0
Jest Mathieu jest Vermalen więc można tylko powiedzieć dziękujemy za wszystko :D i powodzenia
4
Prawdziwy dowód na to że tylko ciężką pracą można coś w życiu osiągnąć
0
Leo Messi i wszystko w temacie :D
0
PSG położy 98 za Pogbę i chłopaki zostaną na lodzie wtedy pewnie temat Ramsey wróci
0
może jak wyciągnie te pióra z d... to coś jeszcze z niego będzie
0
pogba za drogi
gundogan kontuzje
tylko do Monaco :D
0
To czym ten list wysłany że taka cena pewnie kilka cegieł wrzucili żeby cięższa przesyłka była :D
2
Biedny szuka oszczędności :D
1
de bruyne,vidal, o połowę tanieji a ta sama półka
1
chcesz kasę city,PSG
chcesz sukcesów wybieraż Barce :D
0
Obu można sprzedać Jest Adriano i Mascherano obu
RB nie jest obca pozycja
0
w końcu RB będzie spokój doświadczony Dani i świetny konkurent Alexis mam go w ultimate team :D daje rade
33
Szkoda mi bravo żeby to wiedzieli to pewnie zagrał by chociaż połowę
1
sevilla to prawdziwa kopalnia talentów znowu RB z sevilli :D
3
canal plus sport powtórka z rozrywki :D
0
a Tokio i Sydney :D masakra
0
a gdzie Irina i Blater :D
0
Ta drużyna podbije każdą stolice Vamos !!!!!!!
0
No to cules życzę przyjemnego oglądania , siadamy wygodnie w fotelach ,zapinany pasy i odjazd !!!!!!
0
Jeśli wygrają tryplet cena może jeszcze wzrosnąć
2
Jedyny minus tej wygranej to będzie nawałnica sezonowców AGAIN :D
24
Już Monachium wręczali puchar jak grał finał u siebie z Chelsea , już Milan po połowie prowadząc 3:0 z Liverpoolem piłkarze założyli pod spód koszulki z napisem Champions a po meczu żaden nie chciał się wymienić na koszulki bo siara :D . To jest finał i zaplanowane scenariusze rzadko się sprawdzają Atletico rok temu 1 minutę od Mistrzostwa Manchester-Bayern 1999 91 minuta 93 minuta 1:2 .Szacunek dla przeciwnika to podstawa
0
Pique i Suarez wprowadzą nową modę trening w slipach .Gacie po tacie :D
0
Giorgio Chiellini nie zagra w finale oficjalne potwierdzenie
0
Gitara zawsze to wychowanek który za klub o podstaw
0
Legenda :D bardziej zdrajca by pasowało
0
Niemcy niech się cieszą że mundial był rok temu :D