0

El classico w LM możliwe tylko na fife lub pesie :D

4

Mówiłem mistrzowska droga w LM mistrz Anglii Francji Niemiec out jeszcze tylko :D Italia

6

Cr7 już wiedział Golden Ball 5:3 dla MMessiego :D

0

Okładka Marca piękna rynna :D i to 30 minuta on wiedział co się święci :D

6

Jedyne co Realowi udało się w tym sezonie to sprzedaż Moraty do Juve :D

0

Jutro w pracy polowanie safari na kibiców z Madrytu :D

0

Wszystkie znaki na niebie i ziemi są za nami :D

27

Barca w drugiej połowie była już na Vicente Calderon trzeba to wygrać i dwa tygodnie odpoczynku przed finałem z Bilbao i 3 LM

4

Brawo potrafi uznać wyższość w tym roku Barcelony. Z kim w finale lepiej Real to będzie otwarty mecz Juve jest jak Kliczko w ringu próbujesz trafić go przez 10 rund a 11 kończy się KO liczę na dobry mecz oby sędzia nikogo nie skrzywdził i Pogba udowodnił że jest wart te 80 baniek

0

Ta a na mnie w domu po pracy będzie czekać Kate Upton z obiadem :D

2

Szkoda że nie wbiegli odrazu na konferencje :D to ciekawe co się działo jak cr7 nie strzelił karnego :D

4

Okładka Marca Cr7 myślami już na wakacjach :D

2

Nietoperze nie zawiodły :D Teraz kolej na Starą Damę :D

2

Real zmęczony Juve wypoczęty Pogba wrócił Kroos kontuzja Barca 4 punkty przewagi :D Gorączka sobotniej nocy :D

3

Bayern Munich 0 - 1 Augsburg :D Neuer miał odpocząć a Reina w 15 minuta czerwoną dostał :D najmocniejszy skład praktycznie grał

0

Cud będzie jak do połowy nie będą przegrywać 5:0

0

Manchester United kupiło ciekawy talent Depay za 22 miliony przydał by się u nas gdyby Pedro odszedł

6

Dzień zaczął się pięknie i słonecznie :D tylko w pracy wszyscy mnie unikają co to dzisiaj światowy dzień zabawy w chowanego :D

5

Bayern posiadanie piłki 53 % strzały na bramkę 0 :D

8

pierwszy gol Messiego jak z finału na Wembley dejavu :D

7

Jutro w pracy znowu zabawa w chowanego :D ale znajdę ich znajdę :D

0

Messi lekka bomba :D

4

Mozaika monachium na rewanż We are not ready

5

Martwi się o Messiego czyli Neymar i Suarez i wracający do formy Iniesta mają wolne pole :D pasuje

1

Dawno nic ciekawego nie wyszło ze szkółki do pierwszej drużyny :(

0

Pewnie Ania z całą świtą już gotowa do wyjazdu tylko że powrót będzie smutny :D

0

Jak będą a niego liczyć tak jak my gdy przychodzi gra w reprezentacji :D Tyczka i tyle Mario Mandzukic dziękuję niebiosą pewnie że odszedł z tego bagna

22

pewnie chce koszulkę od Messiego :D

25

Zapraszamy :D Tylko niech uważa bo z wrażenia może mu szczena opaść :D

0

Oby to rozstrzygniecie zapadło w finale :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?