blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
El classico w LM możliwe tylko na fife lub pesie :D
4
Mówiłem mistrzowska droga w LM mistrz Anglii Francji Niemiec out jeszcze tylko :D Italia
6
Cr7 już wiedział Golden Ball 5:3 dla MMessiego :D
0
Okładka Marca piękna rynna :D i to 30 minuta on wiedział co się święci :D
6
Jedyne co Realowi udało się w tym sezonie to sprzedaż Moraty do Juve :D
0
Jutro w pracy polowanie safari na kibiców z Madrytu :D
0
Wszystkie znaki na niebie i ziemi są za nami :D
27
Barca w drugiej połowie była już na Vicente Calderon trzeba to wygrać i dwa tygodnie odpoczynku przed finałem z Bilbao i 3 LM
4
Brawo potrafi uznać wyższość w tym roku Barcelony. Z kim w finale lepiej Real to będzie otwarty mecz Juve jest jak Kliczko w ringu próbujesz trafić go przez 10 rund a 11 kończy się KO liczę na dobry mecz oby sędzia nikogo nie skrzywdził i Pogba udowodnił że jest wart te 80 baniek
0
Ta a na mnie w domu po pracy będzie czekać Kate Upton z obiadem :D
2
Szkoda że nie wbiegli odrazu na konferencje :D to ciekawe co się działo jak cr7 nie strzelił karnego :D
4
Okładka Marca Cr7 myślami już na wakacjach :D
2
Nietoperze nie zawiodły :D Teraz kolej na Starą Damę :D
2
Real zmęczony Juve wypoczęty Pogba wrócił Kroos kontuzja Barca 4 punkty przewagi :D Gorączka sobotniej nocy :D
3
Bayern Munich 0 - 1 Augsburg :D Neuer miał odpocząć a Reina w 15 minuta czerwoną dostał :D najmocniejszy skład praktycznie grał
0
Cud będzie jak do połowy nie będą przegrywać 5:0
0
Manchester United kupiło ciekawy talent Depay za 22 miliony przydał by się u nas gdyby Pedro odszedł
6
Dzień zaczął się pięknie i słonecznie :D tylko w pracy wszyscy mnie unikają co to dzisiaj światowy dzień zabawy w chowanego :D
5
Bayern posiadanie piłki 53 % strzały na bramkę 0 :D
8
pierwszy gol Messiego jak z finału na Wembley dejavu :D
7
Jutro w pracy znowu zabawa w chowanego :D ale znajdę ich znajdę :D
0
Messi lekka bomba :D
4
Mozaika monachium na rewanż We are not ready
5
Martwi się o Messiego czyli Neymar i Suarez i wracający do formy Iniesta mają wolne pole :D pasuje
1
Dawno nic ciekawego nie wyszło ze szkółki do pierwszej drużyny :(
0
Pewnie Ania z całą świtą już gotowa do wyjazdu tylko że powrót będzie smutny :D
0
Jak będą a niego liczyć tak jak my gdy przychodzi gra w reprezentacji :D Tyczka i tyle Mario Mandzukic dziękuję niebiosą pewnie że odszedł z tego bagna
22
pewnie chce koszulkę od Messiego :D
25
Zapraszamy :D Tylko niech uważa bo z wrażenia może mu szczena opaść :D
0
Oby to rozstrzygniecie zapadło w finale :D