1

Kurcze brawo dla Sewilli za walkę szkoda ich szczęście nam sprzyjało

0

Pedro NOT FOR SALE ta ławka słaba taki joker potrzebny

0

Do stycznia będziemy telepać gaciami po odejściu Pedro żeby nikt z MNS nie wypadł

1

Po wczorajszym meczu jeśli MU nie kupią klasycznego środkowego napastnika o pierwszej 4 mogą tylko marzyć

0

Jak najbardziej 3 liga to już nie mecze rozwojowe tylko kopania z amatorami

0

To będzie błąd jeśli nie przetrzymają go do stycznia

1

Totti jak Xavi Puyol Gerrard Maldini Giggs jeden klub w sercu mimo lepszych ofert i większych pieniędzy szacun !!!!

31

W okresie przed sezonem Barca może tęsknić za Messim w grudniu real będzie tęsknił za Carlo :D

1

Pogba 100 baniek jechać zaklepać rudego za 45

0

Wilki zasłużenie zdobyli gola Lord wraca do gry :D

0

Kontratak na plus stałem fragmenty na plus gra w obronie na plus ustawienie może zostało a styl się zmienił posiadanie piłki mimo że wciąż się naszą dominującą strona przestało być najważniejsze

0

Douglas Arda następny pewnie Alexis :D

2

Pewnie w 3 lidze ciężko o przeciwnika tym bardziej o poziom do rozwoju niech idzie a nóż będzie odkrycie sezonu :D

0

Boże 8 tygodni bez Daglasa wieczność :D

0

Fota klasyczna jak dla trenera :D

8

Lechia-Juve na TVN bilety po VIP 900 zł wczoraj wyjątkowa promocja 600 zł śmiech na sali :D i główna trybuna świeci pustkami organizatorowi chyba zarobki Polaków z zarobkami Dubaju pomyliły :D

0

no to zaczynają się schody ktoś z MNS łapie kontuzje i kto zagra ?

23

Jak to szło "no for racism" cytat UEFA przestał mieć znaczenie

3

1998 Rivaldo mówi ci to coś kolego to dzięki niemu zostałem kibicem Barcy ty pewnie czasy Messiego jak 80 procent tutaj :D

3

Jest świetny skład świetny trener są wyniki jak za najlepszych czasów więc sternika też nie trzeba zmieniać z całym szacunkiem dla Laporty ale Barca zmierza w dobrym kierunku dzięki za wszystko i za R10 :D

39

Jeśli Real zrobi z Bale lidera sami sobie strzelą w kolano

0

LEGENDS mi pasuje :D

2

Sprzedaż koszulek z nazwiskiem bez numer niema sensu chyba że później robią to gratis ogólnie koszulki słabe i te pasy chyba kibic realu je projektował

22

Bez tej brody nie do poznania na filmie :D

0

Szkoda że nie MNS :D

8

włos na głowie staje kiedy czytam komentarze kibiców Realu o odejściu Ikera na fioletowej stronie zero szacunku i wdzięczności za jego dokonania
Xavi żegnany w Barcelonie jak Bóg
Iker podzieli los Raula smutne to mimo że odwieczny wróg

0

Gdzie Polskim drużyną do ligi mistrzów jak taki klub zarabia na muzeum więcej niż wynosi budżet całej ekstraklasy :D

11

Lubię też muzykę Shakiry a Katalonia to nie Hiszpania :D

1

Czego zabrakło Argentynie w finale Teveza Matrino to jedna mierny trener Tevez formai sezon życia w Juventus Higuain miernota

0

ktoś chętny na sezon współpracy fifa 15 ps4
nick viscaelbarcaPL :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?