blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurcze brawo dla Sewilli za walkę szkoda ich szczęście nam sprzyjało
0
Pedro NOT FOR SALE ta ławka słaba taki joker potrzebny
0
Do stycznia będziemy telepać gaciami po odejściu Pedro żeby nikt z MNS nie wypadł
1
Po wczorajszym meczu jeśli MU nie kupią klasycznego środkowego napastnika o pierwszej 4 mogą tylko marzyć
0
Jak najbardziej 3 liga to już nie mecze rozwojowe tylko kopania z amatorami
0
To będzie błąd jeśli nie przetrzymają go do stycznia
1
Totti jak Xavi Puyol Gerrard Maldini Giggs jeden klub w sercu mimo lepszych ofert i większych pieniędzy szacun !!!!
31
W okresie przed sezonem Barca może tęsknić za Messim w grudniu real będzie tęsknił za Carlo :D
1
Pogba 100 baniek jechać zaklepać rudego za 45
0
Wilki zasłużenie zdobyli gola Lord wraca do gry :D
0
Kontratak na plus stałem fragmenty na plus gra w obronie na plus ustawienie może zostało a styl się zmienił posiadanie piłki mimo że wciąż się naszą dominującą strona przestało być najważniejsze
0
Douglas Arda następny pewnie Alexis :D
2
Pewnie w 3 lidze ciężko o przeciwnika tym bardziej o poziom do rozwoju niech idzie a nóż będzie odkrycie sezonu :D
0
Boże 8 tygodni bez Daglasa wieczność :D
0
Fota klasyczna jak dla trenera :D
8
Lechia-Juve na TVN bilety po VIP 900 zł wczoraj wyjątkowa promocja 600 zł śmiech na sali :D i główna trybuna świeci pustkami organizatorowi chyba zarobki Polaków z zarobkami Dubaju pomyliły :D
0
no to zaczynają się schody ktoś z MNS łapie kontuzje i kto zagra ?
23
Jak to szło "no for racism" cytat UEFA przestał mieć znaczenie
3
1998 Rivaldo mówi ci to coś kolego to dzięki niemu zostałem kibicem Barcy ty pewnie czasy Messiego jak 80 procent tutaj :D
3
Jest świetny skład świetny trener są wyniki jak za najlepszych czasów więc sternika też nie trzeba zmieniać z całym szacunkiem dla Laporty ale Barca zmierza w dobrym kierunku dzięki za wszystko i za R10 :D
39
Jeśli Real zrobi z Bale lidera sami sobie strzelą w kolano
0
LEGENDS mi pasuje :D
2
Sprzedaż koszulek z nazwiskiem bez numer niema sensu chyba że później robią to gratis ogólnie koszulki słabe i te pasy chyba kibic realu je projektował
22
Bez tej brody nie do poznania na filmie :D
0
Szkoda że nie MNS :D
8
włos na głowie staje kiedy czytam komentarze kibiców Realu o odejściu Ikera na fioletowej stronie zero szacunku i wdzięczności za jego dokonania
Xavi żegnany w Barcelonie jak Bóg
Iker podzieli los Raula smutne to mimo że odwieczny wróg
0
Gdzie Polskim drużyną do ligi mistrzów jak taki klub zarabia na muzeum więcej niż wynosi budżet całej ekstraklasy :D
11
Lubię też muzykę Shakiry a Katalonia to nie Hiszpania :D
1
Czego zabrakło Argentynie w finale Teveza Matrino to jedna mierny trener Tevez formai sezon życia w Juventus Higuain miernota
0
ktoś chętny na sezon współpracy fifa 15 ps4
nick viscaelbarcaPL :D