0

BvB dało czadu Robben kontuzja Lewy złamana szczęka :D

8

Jedyny minus tej połowy to jej koniec :D VeB! !!!

0

bilans bramek też może mieć znaczenie więc strzelać i nie tracić :D

0

Dostał by większą kasę to byśmy go widzieli chyba na lotnisku do Anglii lub Francji

0

Dobrze że zostaje ale tylko pewnie dlatego że nie było ofert

1

Może trade za Cuadrado :D

0

Messi to zawodnik tylko dla Barçy :D RACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Real ma chicharito a my Thomasa :D

1

Komentarz usunięty

0

Na czerwono po meczu skuteczność neymara

3

Barcelona w 10 a posiadanie piłki dalej rośnie :D

1

czyżby konkurs na najładniejszą akcję sezonu :D

0

ich gra to czysta poezja :D

21

Chcesz wygrać Ligę Mistrzów musisz pokonać każdego koto stanie ci na drodze .Proste i Logiczne . Dawać ten Real wybijemy im obronę trofeum z głowy :D

51

tylko nie biegnij po meczu do Messiego po koszulkę :D

0

Żeby po meczu nie schodzili uśmiechnięci nie można lekceważyć rywala zwłaszcza takiego

10

strefa czasowa jest ta sama ludzie :D

0

Porto kupi go za 10 a za dwa lata sprzeda za 35-40

0

Neymar został 90 i asysta w 94 była Lucho na pewno wziął to pod uwagę

0

Takiej pierwszej połowy to nie pamiętam od dekady ale szczęście też jest potrzebne a wczoraj było po naszej stronie nie zawsze trzeba grać ładnie żeby wygrać 3 punkty są teraz Madryt niech się modli bo łatwo im nie będzie z Sevillą i Valencią

5

Nowa reklama Wawel "Malaga Tiki Taka i Kontuzje" :D

4

poranny przegląd prasy dla kibiców Realu jak wyrok śmierci Atletico jedyne co musi to utrzymac pasę nie przegranych meczów z Realem i oby tak był remis bramkowy i będzie pięknie :D

15

ach ta malaga jednym zabiera punkty innym zawodników :D

5

Gdyby już skreślić to Po byłby idealny tytyuł :D

2

1/8 Mistrz Anglii out 1/4 mistrz Francji out 1/2 Mistrz Hiszpanii out Finale Mistrz Włoch out taką drogę przewiduje :D

56

Mam dziwne wrażenie że kibice przeciwnych drużyn unikają mnie dzisiaj w pracy :D

0

pytanie z innej beczki ale związane z piłką zakupiłem ps4 z fifa 15 czy wprowadzenie tych samych danych konta internetowego co na ps3 pozwoli mi zachować coinsy i składy w ultimate team ? dzięki z góry

3

Trudno jak będzie trzeba to nawet ja zagram na prawej obronie wszystko dla klubu BARCA!!!!!!!!!!!! :D

2

Chciwa gnida i tyle wykorzystuje to że Barca ma bana na transfery i chce jak najwięcej ugrać nie pasuje wyjazd do arabów albo MLS

1

Okładka Mundo wspaniała oby taka sama radość była w trakcie i po meczu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?