blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BvB dało czadu Robben kontuzja Lewy złamana szczęka :D
8
Jedyny minus tej połowy to jej koniec :D VeB! !!!
0
bilans bramek też może mieć znaczenie więc strzelać i nie tracić :D
0
Dostał by większą kasę to byśmy go widzieli chyba na lotnisku do Anglii lub Francji
0
Dobrze że zostaje ale tylko pewnie dlatego że nie było ofert
1
Może trade za Cuadrado :D
0
Messi to zawodnik tylko dla Barçy :D RACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Real ma chicharito a my Thomasa :D
1
Komentarz usunięty
0
Na czerwono po meczu skuteczność neymara
3
Barcelona w 10 a posiadanie piłki dalej rośnie :D
1
czyżby konkurs na najładniejszą akcję sezonu :D
0
ich gra to czysta poezja :D
21
Chcesz wygrać Ligę Mistrzów musisz pokonać każdego koto stanie ci na drodze .Proste i Logiczne . Dawać ten Real wybijemy im obronę trofeum z głowy :D
51
tylko nie biegnij po meczu do Messiego po koszulkę :D
0
Żeby po meczu nie schodzili uśmiechnięci nie można lekceważyć rywala zwłaszcza takiego
10
strefa czasowa jest ta sama ludzie :D
0
Porto kupi go za 10 a za dwa lata sprzeda za 35-40
0
Neymar został 90 i asysta w 94 była Lucho na pewno wziął to pod uwagę
0
Takiej pierwszej połowy to nie pamiętam od dekady ale szczęście też jest potrzebne a wczoraj było po naszej stronie nie zawsze trzeba grać ładnie żeby wygrać 3 punkty są teraz Madryt niech się modli bo łatwo im nie będzie z Sevillą i Valencią
5
Nowa reklama Wawel "Malaga Tiki Taka i Kontuzje" :D
4
poranny przegląd prasy dla kibiców Realu jak wyrok śmierci Atletico jedyne co musi to utrzymac pasę nie przegranych meczów z Realem i oby tak był remis bramkowy i będzie pięknie :D
15
ach ta malaga jednym zabiera punkty innym zawodników :D
5
Gdyby już skreślić to Po byłby idealny tytyuł :D
2
1/8 Mistrz Anglii out 1/4 mistrz Francji out 1/2 Mistrz Hiszpanii out Finale Mistrz Włoch out taką drogę przewiduje :D
56
Mam dziwne wrażenie że kibice przeciwnych drużyn unikają mnie dzisiaj w pracy :D
0
pytanie z innej beczki ale związane z piłką zakupiłem ps4 z fifa 15 czy wprowadzenie tych samych danych konta internetowego co na ps3 pozwoli mi zachować coinsy i składy w ultimate team ? dzięki z góry
3
Trudno jak będzie trzeba to nawet ja zagram na prawej obronie wszystko dla klubu BARCA!!!!!!!!!!!! :D
2
Chciwa gnida i tyle wykorzystuje to że Barca ma bana na transfery i chce jak najwięcej ugrać nie pasuje wyjazd do arabów albo MLS
1
Okładka Mundo wspaniała oby taka sama radość była w trakcie i po meczu :D