blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tylko patrzeć jak mecze przeciwko Realowi,Atletico,Sevilla,Valencia,Bilbao będą pay per view GD tylko dzisiaj okazyjnie 49.99 zł bo za darmo to zobaczysz Rayo-Levante
0
tylko patrzeć jak mecze przeciwko Realowi,Atletico,Sevilla,Valencia,Bilbao będą pay per view GD tylko dzisiaj okazyjnie 49.99 zł
1
TAKI KOMENTARZ NIECH SOBIE nc TERAZ WBIJE DO GŁOWY BO JAK NIE będzie LIGI HISZPAŃSKIEJ TO R.I.P
3
to wina TUSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
8
CENTRUM ABONENTA
801 044 944*
22 310 47 47*
oba numer chyba zawieszone niema takiego numeru :D zaczyna się dzwonienie ludzi
35
Ale beka zadzwoniłem na infolinię Nc plus zapytać się jakie ligi są w ofercie cytuje "Jak weźmie pan pakiet komfort jest tam liga włoska hiszpańska francuska angielska i polska " konsultanci na czasie :D
2
Stara się cieszy koniec schadzek w domu z kumplami i wyjść do baru na wekkend na mecz chyba że LM ;/ NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
NC+ bez Gran Derby :D to jak ?
0
ale trwają rozmowy z różnymi dostawcami telewizji satelitarnej, by włączyć go do swojej oferty oby tam było NC+
1
nic tylko pisać petycje z podziękowaniami dla frajerów jak tu teraz obejrzeć GD w barze FARSA roku
55
To jakaś kpina jeżeli nie będzie ligi hiszpańskiej,włoskiej i francuskiej przygotujcie się na odejście klientów. Nikt dla Ekstraklasy nie zostanie kabarety są na TVP 2. Najwyższy abonament w europie i takie NC przegrywa z telewizja internetową upały chyba dały się we znaki właścicielą NC bo dopływ krwi do mózgu został ograniczony
8
Komentarz usunięty
0
Czy to prawda że koniec Ligi hiszpańskiej na NC + ?
3
trybuny wygodne siedziałem :D
1
Moim zdaniem ważniejsze jest nie tracić wiary w ten zespół jeszcze nie raz zawiodą w nowym sezonie taki jest piłka nożna gdyby wygrywali wszystko w pięknym stylu byłoby to nudne a tak takie porażki dają dobra lekcję
1
oni to potrafią BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jedno jest pewne w Bilbao i Madrycie wykupili cały nakład :D i ciągle brakuje :D
0
Taka porażka to dobra rzecz pokazuje kto prawdziwy kibic kto sezonowiec a kto zwykły skur................. Z każdej porażki wyciąga się lekcje chcieli byście ciągle wygrywać zmieńcie barwy na Celtic mistrzostwo gwarantowane za tydzień starcie ligowe i zobaczymy co będziecie pisać powygranej że kochacie ,Visca el barca jest pięknie jest super ale jak jest porażka to tylko potraficie kopać leżącego Visca El Frajerzy !!!!!
2
Od tych wygranych w dupach wam się po przewracało przegrała dzisiaj Barcelona z nie pojedynczy zawodnicy
0
Czuję La Manite w poniedziałek :D
0
Ci co nie wiedzą jak można stracić 4 bramki idziecie zapytać rodziców dziadków albo Tatę Maćka :D
4
Ta brakuje Puyola na obronie Xaviego na pomocy i ronaldinho z przodu :D
3
Wolę 4:0 z Bilbao niż z Realem :D
2
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię :D
3
Przez tą potrójną koronę widać że ekspertów w wieku 10-15 lat nam przybyło :D
1
Brawo dla Bilbao 30 lat czekają na puchar klub z pięknymi tradycjami można tylko wyciągnąć lekcje z takiej porażki dobrze że to przed sezonem zimny prysznic się przyda
0
Za tydzień rewanż :D Barca !!!!
0
Pozdro z podłogi :D
23
Messi dwa gole z wolnego w 8 minut Cr7 w 16 miesięcy :D
0
Alves simply the Best :D