1

tylko patrzeć jak mecze przeciwko Realowi,Atletico,Sevilla,Valencia,Bilbao będą pay per view GD tylko dzisiaj okazyjnie 49.99 zł bo za darmo to zobaczysz Rayo-Levante

0

tylko patrzeć jak mecze przeciwko Realowi,Atletico,Sevilla,Valencia,Bilbao będą pay per view GD tylko dzisiaj okazyjnie 49.99 zł

1

TAKI KOMENTARZ NIECH SOBIE nc TERAZ WBIJE DO GŁOWY BO JAK NIE będzie LIGI HISZPAŃSKIEJ TO R.I.P

3

to wina TUSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

8

CENTRUM ABONENTA
801 044 944*
22 310 47 47*
oba numer chyba zawieszone niema takiego numeru :D zaczyna się dzwonienie ludzi

35

Ale beka zadzwoniłem na infolinię Nc plus zapytać się jakie ligi są w ofercie cytuje "Jak weźmie pan pakiet komfort jest tam liga włoska hiszpańska francuska angielska i polska " konsultanci na czasie :D

2

Stara się cieszy koniec schadzek w domu z kumplami i wyjść do baru na wekkend na mecz chyba że LM ;/ NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

NC+ bez Gran Derby :D to jak ?

0

ale trwają rozmowy z różnymi dostawcami telewizji satelitarnej, by włączyć go do swojej oferty oby tam było NC+

1

nic tylko pisać petycje z podziękowaniami dla frajerów jak tu teraz obejrzeć GD w barze FARSA roku

55

To jakaś kpina jeżeli nie będzie ligi hiszpańskiej,włoskiej i francuskiej przygotujcie się na odejście klientów. Nikt dla Ekstraklasy nie zostanie kabarety są na TVP 2. Najwyższy abonament w europie i takie NC przegrywa z telewizja internetową upały chyba dały się we znaki właścicielą NC bo dopływ krwi do mózgu został ograniczony

8

Komentarz usunięty

0

Czy to prawda że koniec Ligi hiszpańskiej na NC + ?

3

trybuny wygodne siedziałem :D

1

Moim zdaniem ważniejsze jest nie tracić wiary w ten zespół jeszcze nie raz zawiodą w nowym sezonie taki jest piłka nożna gdyby wygrywali wszystko w pięknym stylu byłoby to nudne a tak takie porażki dają dobra lekcję

1


oni to potrafią BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jedno jest pewne w Bilbao i Madrycie wykupili cały nakład :D i ciągle brakuje :D

0

Taka porażka to dobra rzecz pokazuje kto prawdziwy kibic kto sezonowiec a kto zwykły skur................. Z każdej porażki wyciąga się lekcje chcieli byście ciągle wygrywać zmieńcie barwy na Celtic mistrzostwo gwarantowane za tydzień starcie ligowe i zobaczymy co będziecie pisać powygranej że kochacie ,Visca el barca jest pięknie jest super ale jak jest porażka to tylko potraficie kopać leżącego Visca El Frajerzy !!!!!

2

Od tych wygranych w dupach wam się po przewracało przegrała dzisiaj Barcelona z nie pojedynczy zawodnicy

0

Czuję La Manite w poniedziałek :D

0

Ci co nie wiedzą jak można stracić 4 bramki idziecie zapytać rodziców dziadków albo Tatę Maćka :D

4

Ta brakuje Puyola na obronie Xaviego na pomocy i ronaldinho z przodu :D

3

Wolę 4:0 z Bilbao niż z Realem :D

2

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię :D

3

Przez tą potrójną koronę widać że ekspertów w wieku 10-15 lat nam przybyło :D

1

Brawo dla Bilbao 30 lat czekają na puchar klub z pięknymi tradycjami można tylko wyciągnąć lekcje z takiej porażki dobrze że to przed sezonem zimny prysznic się przyda

0

Za tydzień rewanż :D Barca !!!!

0

Pozdro z podłogi :D

23

Messi dwa gole z wolnego w 8 minut Cr7 w 16 miesięcy :D

0

Alves simply the Best :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?