3

Żeby do tej Barcelony tak daleko nie było :D 500 km spokojnie bym ogarniał z kumplami :D

0

dwa najbliższe mecze nie lekceważąc przeciwnika oczywiście będzie można się chyba wygodnie rozsiąść i podziwiać :D VeB!!!!!!!!!!!!

1

Jak idzie to idzie :D

2

Szacunek dla Reusa Lewy i Goetze powinni brać przykład pieniądze to nie wszystko

0

Wraca jeszcze lepsza wersja Messiego i Barcy

3

Szacunek dla tej drużyny bo każdy ma z nią problem tylko że wczoraj Barca była jak głodny lew a wiadomo jak dla antylopay takie spotkania się kończą

12

0

Co to za komentator na eurosport :D Ali jeść Ali pić :D

0

Eurosport będą karne :D w Pucharze Afryki

47

Jedyny minus pierwszej połowy to jej koniec :D

0

Sprawa jest prosta TERAZ ALBO NIGDY VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7

Przy sankcjach Laporta już dawno by przedłużył z nim umowę a tak mamy stado baranów w zarządzie i trenera który nie potrafi się odezwać żeby został

0

jak wpisałem siebie to 26011 lat jak Tuska 80 lat dzięki DONALD :D

0

Boże byle barca oszczędziszła nerwów :D ciśnienie dalej pod 200 brawo polska

0

100000 ludzie za to real powinien mieć ban na 5 lat na transfery 16 lat śmiech na sali

0

Proszę cię Luis po meczach z City możesz coś takiego powiedzieć a nie elche :D

0

W końcu ten czerwony nikomu nie przeszkadza :D

0

Skoro to indywidualna nagroda to po co jest dawna w sporcie drużynowym ?

1

Jeśli ci projektanci nadal pracują w Nike pozostało tylko czekać na upadłość firmy :D

0

No to kolejny wydatek odpadł :D w tym roku

0

SUAREZ w ogóle nie ogrania gry w Barcelonie a jak już ma 100 % to marnuje

3

Z przykrością stwierdzam że na rzuty karne cr7 w samym tylko Realu jedna strona to za mało miejsca :D

1

Grał też w gorszych klubach niż Barca :D

2

0

Messi Neymar znowu na ławce :D

0

Jeśli ludzie uważają że Messi dostał talent od Boga to dobrze ale jeśli Cr7 jest uważany za efekt ciężkiej pracy jeśli przychodzi godzinę przed treningiem i po zostaje i trenuje dalej ogromu szacunek i dla niego go jest dowodem na to że ciężką praca może cie wybić na sam szczyt

2

To tylko pokazuje że rywalizacja między nimi jest czysto sportowa resztę dodają gazety byle się sprzedać

0

szczerze liczyłem na jakaś zmianę ale bramkarz ni strzela tylko broni przykre cała ta FIFA i głosowanie farsa

0

Gdy znowu stracą punkty sezonowy będą mieli ucztę ale póki co pewnie dumnie jak pawie chodzą :D

0

ta cr7 chyba z solariumprzegiął :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?