blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Żeby do tej Barcelony tak daleko nie było :D 500 km spokojnie bym ogarniał z kumplami :D
0
dwa najbliższe mecze nie lekceważąc przeciwnika oczywiście będzie można się chyba wygodnie rozsiąść i podziwiać :D VeB!!!!!!!!!!!!
1
Jak idzie to idzie :D
2
Szacunek dla Reusa Lewy i Goetze powinni brać przykład pieniądze to nie wszystko
0
Wraca jeszcze lepsza wersja Messiego i Barcy
3
Szacunek dla tej drużyny bo każdy ma z nią problem tylko że wczoraj Barca była jak głodny lew a wiadomo jak dla antylopay takie spotkania się kończą
12
0
Co to za komentator na eurosport :D Ali jeść Ali pić :D
0
Eurosport będą karne :D w Pucharze Afryki
47
Jedyny minus pierwszej połowy to jej koniec :D
0
Sprawa jest prosta TERAZ ALBO NIGDY VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7
Przy sankcjach Laporta już dawno by przedłużył z nim umowę a tak mamy stado baranów w zarządzie i trenera który nie potrafi się odezwać żeby został
0
jak wpisałem siebie to 26011 lat jak Tuska 80 lat dzięki DONALD :D
0
Boże byle barca oszczędziszła nerwów :D ciśnienie dalej pod 200 brawo polska
0
100000 ludzie za to real powinien mieć ban na 5 lat na transfery 16 lat śmiech na sali
0
Proszę cię Luis po meczach z City możesz coś takiego powiedzieć a nie elche :D
0
W końcu ten czerwony nikomu nie przeszkadza :D
0
Skoro to indywidualna nagroda to po co jest dawna w sporcie drużynowym ?
1
Jeśli ci projektanci nadal pracują w Nike pozostało tylko czekać na upadłość firmy :D
0
No to kolejny wydatek odpadł :D w tym roku
0
SUAREZ w ogóle nie ogrania gry w Barcelonie a jak już ma 100 % to marnuje
3
Z przykrością stwierdzam że na rzuty karne cr7 w samym tylko Realu jedna strona to za mało miejsca :D
1
Grał też w gorszych klubach niż Barca :D
2
0
Messi Neymar znowu na ławce :D
0
Jeśli ludzie uważają że Messi dostał talent od Boga to dobrze ale jeśli Cr7 jest uważany za efekt ciężkiej pracy jeśli przychodzi godzinę przed treningiem i po zostaje i trenuje dalej ogromu szacunek i dla niego go jest dowodem na to że ciężką praca może cie wybić na sam szczyt
2
To tylko pokazuje że rywalizacja między nimi jest czysto sportowa resztę dodają gazety byle się sprzedać
0
szczerze liczyłem na jakaś zmianę ale bramkarz ni strzela tylko broni przykre cała ta FIFA i głosowanie farsa
0
Gdy znowu stracą punkty sezonowy będą mieli ucztę ale póki co pewnie dumnie jak pawie chodzą :D
0
ta cr7 chyba z solariumprzegiął :D