blaugrana49
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bogatynia
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skończyły się czasy gdzie 50 milionów to był rekord a zarobki rzędu 6 milionów za sezon to majątek bez sponsorów będzie ciężko tym bardziej że Barca należy do kibiców nie milionera
1
Taka porażka to żaden wstyd spotkały się dwie drużyny z aspiracjami do mistrzostwa Ter Stegen owszem popełnił błąd ale dla mnie poraz kolejny zawiódł Iniesta a piłka na 16 metrze powinien tylko spytać bramkarza który róg mecz otwarty waleczny a Messi porostu geniusz Vel! !!!!
0
Problem Psg jest taki że zawodnicy jak przychodzą nie widzą pięknej historii klubu jak Barca MU czy Real tylko kasa kasa kasa i dzisiaj to się potwierdzi
0
Wiadomo że Psg to nie tylko Ibra ale jak go nie ma nikt w ataku nie potrafi wziąć ciężaru gry na siebie
0
Szpaler robi się dla drużyny która wcześniej zapewni sobie mistrzostwo kraju
0
jak by stanęła przed mną w seksownej bieliźnie i powiedziała Barca i Ja w pakiecie czy Manchester United :D
0
Neymar i Pedro za szybko zeszli z boiska
0
Do pokera potrzebnych jest pięć bramek tak to tylko zwykła kareta :D
0
Tylko czekac na mecz na księżycu
0
Może niech sprzedadzą też nazwe klubu Gran derby FC.Barcelona vs Abu Dabi :D zero poszanowania dla własnego klubu i tradycji tylko kasa kasa kasa
0
Nazwa tych szlug co pali :D ?
0
Tylko że Everton chciał go zostawić na kolejny rok więc nie pisz że martinez go nie chciał
1
Mniej goli wynikało z tego że Villreal i Bilbao murowali bramkę
12
Ta FIFA będzie Tak realistyczną grą że Suarezem zagra się dopiero w październiku :)
1
Tysiące raczej miliony autor tekstu chyba nie siedzi w temacie
0
Jeśli chciałeś zobaczyć prawdziwą magię nie włączałeś Harry Potter tylko mecz Barcy :D Roni simply the best VeB!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jedno jest pewnie przy grze w dziadka operator ma niezły nie ogar :D piłka szybsza od oka
3
Biegaj,strzelaj daj z siebie wszystko .Tylko nie gryź :D
3
namierzyć IP i karać karać niech Tatuś i mamusia płaca grzywny bo to na pewno była robota sezonowych gimbów
1
poza tym ja już napisałem do Cyfry czy mecz z PSG też będzie podany do głosowana ponieważ nie liczą się z tym ze Barca ma najwięcej kibiców w Polsce
12
Cała nadzieja w Putinie jak coś odwali będzie bojkot meczów z udziałem rosyjskich drużyn :D A co do kibiców Real Żal ściska d........ oby Atletico w weekend ich sprowadziło na ziemie z hukiem :D
0
Pipo inzaghi osiągnięcia trenerskie ligowa wygrana 3:1 i już w takim doborowym towarzystwie :D
0
Lucho trochę wiocha z tymi bytami ale może za parę lat powiedzą najlepszy trener w historii barcelony na pierwszym zjeździe był w adidasach :D
16
Różne prezenty i życzenia na urodziny dostawałem w ten wekkend ale prezentu od Realu nikt nie przebił :)
2
PEDRO TO CIEŃ SAMEGO SIEBIE A ALEXIS STRZELA I STRZELA ZUBI THANKS
0
na błękitnej stronie już tęsknią za Alonso i Di Maria :D James na sprzedaż :D mrówki sprzedali i teraz bida
4
Nic dziwnego TVN miało z przodu Durczoka który czasami mi się mylił z Rysiem Kaliszem :)
24
Barca węcej niż klub
Real kup pan koszulkę
0
Xavi Alonso to był mózg
Di Maria pracowita mrówka będą cierpieć po ich odejściu
0
Frozen jaka drabinka chłopie ile ty masz lat ?