1

Skończyły się czasy gdzie 50 milionów to był rekord a zarobki rzędu 6 milionów za sezon to majątek bez sponsorów będzie ciężko tym bardziej że Barca należy do kibiców nie milionera

1

Taka porażka to żaden wstyd spotkały się dwie drużyny z aspiracjami do mistrzostwa Ter Stegen owszem popełnił błąd ale dla mnie poraz kolejny zawiódł Iniesta a piłka na 16 metrze powinien tylko spytać bramkarza który róg mecz otwarty waleczny a Messi porostu geniusz Vel! !!!!

0

Problem Psg jest taki że zawodnicy jak przychodzą nie widzą pięknej historii klubu jak Barca MU czy Real tylko kasa kasa kasa i dzisiaj to się potwierdzi

0

Wiadomo że Psg to nie tylko Ibra ale jak go nie ma nikt w ataku nie potrafi wziąć ciężaru gry na siebie

0

Szpaler robi się dla drużyny która wcześniej zapewni sobie mistrzostwo kraju

0

jak by stanęła przed mną w seksownej bieliźnie i powiedziała Barca i Ja w pakiecie czy Manchester United :D

0

Neymar i Pedro za szybko zeszli z boiska

0

Do pokera potrzebnych jest pięć bramek tak to tylko zwykła kareta :D

0

Tylko czekac na mecz na księżycu

0

Może niech sprzedadzą też nazwe klubu Gran derby FC.Barcelona vs Abu Dabi :D zero poszanowania dla własnego klubu i tradycji tylko kasa kasa kasa

0

Nazwa tych szlug co pali :D ?

0

Tylko że Everton chciał go zostawić na kolejny rok więc nie pisz że martinez go nie chciał

1

Mniej goli wynikało z tego że Villreal i Bilbao murowali bramkę

12

Ta FIFA będzie Tak realistyczną grą że Suarezem zagra się dopiero w październiku :)

1

Tysiące raczej miliony autor tekstu chyba nie siedzi w temacie

0

Jeśli chciałeś zobaczyć prawdziwą magię nie włączałeś Harry Potter tylko mecz Barcy :D Roni simply the best VeB!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jedno jest pewnie przy grze w dziadka operator ma niezły nie ogar :D piłka szybsza od oka

3

Biegaj,strzelaj daj z siebie wszystko .Tylko nie gryź :D

3

namierzyć IP i karać karać niech Tatuś i mamusia płaca grzywny bo to na pewno była robota sezonowych gimbów

1

poza tym ja już napisałem do Cyfry czy mecz z PSG też będzie podany do głosowana ponieważ nie liczą się z tym ze Barca ma najwięcej kibiców w Polsce

12

Cała nadzieja w Putinie jak coś odwali będzie bojkot meczów z udziałem rosyjskich drużyn :D A co do kibiców Real Żal ściska d........ oby Atletico w weekend ich sprowadziło na ziemie z hukiem :D

0

Pipo inzaghi osiągnięcia trenerskie ligowa wygrana 3:1 i już w takim doborowym towarzystwie :D

0

Lucho trochę wiocha z tymi bytami ale może za parę lat powiedzą najlepszy trener w historii barcelony na pierwszym zjeździe był w adidasach :D

16

Różne prezenty i życzenia na urodziny dostawałem w ten wekkend ale prezentu od Realu nikt nie przebił :)

2

PEDRO TO CIEŃ SAMEGO SIEBIE A ALEXIS STRZELA I STRZELA ZUBI THANKS

0

na błękitnej stronie już tęsknią za Alonso i Di Maria :D James na sprzedaż :D mrówki sprzedali i teraz bida

4

Nic dziwnego TVN miało z przodu Durczoka który czasami mi się mylił z Rysiem Kaliszem :)

24

Barca węcej niż klub
Real kup pan koszulkę

0

Xavi Alonso to był mózg
Di Maria pracowita mrówka będą cierpieć po ich odejściu

0

Frozen jaka drabinka chłopie ile ty masz lat ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?