0

@PatrykBarca oddaje rok już krew a że mam idealną grupę to tym bardziej warto iść i oddać

0

Witam ,oddaje krew i mam takie pytanie czy są nadal 2 dni wolne czy 1 ?

0

@LambiPL Telefon sie tnie , pójdę i oddam na gwarancje

0

@LambiPL Wziąłem nowy tele i sie rżnie jak sieczka , mój stary 4 letni tele lepiej smigał niż ten szajs ...

0

@HarveySpecter jak podpisałem 11.07 to dziś jeszcze moge oddać czy juz po fakcie ?

0

Witam , jak podpisałem umowe w salonie PLAY to mogę odstąpić od niej w ciągu 14 dni roboczych ?

1

@PatrychoO Co go połknął :D

0

@FCB_dimiC 2006 rocznik

0

@AdamaTraore budzet 20k ,a wymagania to mało byle sie nie psuło ciagle

0

Temat: auta BMW e91 1.8 diesel -warte uwagi czy lepiej szukac czegoś innego w tej cenie?

0

@gumaz co łaska :D

0

@iniesta44 Bardziej gry ale tez do czegos innego

0

Jakiś dobry monitor do 1000 zł ? cos godnego polecenia ?

0

@Worny Ale Koeman nam chłopaków wyszkolił :D

0

Witam, u jakiego brokera polecacie otworzyć konto ?

0

Praca :
Czy lider zmiany moze stosować swoje jakieś kary na innych pracownikach , krzyczeć na nich lub wulgarnie sie odnosić ?

0

Co byście zrobili gdyby wasza dziewczyna by tanczyła na waszych oczach z obcym typem ,przy tym dotykanie za biodra , slinienie sie o niego ?
Wybaczyć czy nie ?

1

@FanFcBarcy tak , gówno jak ujj...

0

@BarcaInfo MASAKRA !!!

1

0

@zadafcb powiedz ze obstawiłeś ...

0

Komentarz usunięty

3

@damian777 HAHAHHAHAHAHAHAHH

0

czemu nie jebnał ?

2

@PatrychoO Ogólnie z tego co mi wiadomo to wgl nie trzeba nosić maski .

0

Ma ktoś link do meczu

0

Ma ktoś link na tele?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?