blaugrana900
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca oddaje rok już krew a że mam idealną grupę to tym bardziej warto iść i oddać
0
Witam ,oddaje krew i mam takie pytanie czy są nadal 2 dni wolne czy 1 ?
0
@LambiPL Telefon sie tnie , pójdę i oddam na gwarancje
0
@LambiPL Wziąłem nowy tele i sie rżnie jak sieczka , mój stary 4 letni tele lepiej smigał niż ten szajs ...
0
@HarveySpecter jak podpisałem 11.07 to dziś jeszcze moge oddać czy juz po fakcie ?
0
Witam , jak podpisałem umowe w salonie PLAY to mogę odstąpić od niej w ciągu 14 dni roboczych ?
1
@PatrychoO Co go połknął :D
0
@FCB_dimiC 2006 rocznik
0
@AdamaTraore budzet 20k ,a wymagania to mało byle sie nie psuło ciagle
0
Temat: auta BMW e91 1.8 diesel -warte uwagi czy lepiej szukac czegoś innego w tej cenie?
0
@gumaz co łaska :D
0
@iniesta44 Bardziej gry ale tez do czegos innego
0
Jakiś dobry monitor do 1000 zł ? cos godnego polecenia ?
1
@barcadreed https://www.jokerlivestream.xyz/watch-barcelona-hd-live-stream-122.html
0
@Worny Ale Koeman nam chłopaków wyszkolił :D
0
Witam, u jakiego brokera polecacie otworzyć konto ?
0
Praca :
Czy lider zmiany moze stosować swoje jakieś kary na innych pracownikach , krzyczeć na nich lub wulgarnie sie odnosić ?
0
Co byście zrobili gdyby wasza dziewczyna by tanczyła na waszych oczach z obcym typem ,przy tym dotykanie za biodra , slinienie sie o niego ?
Wybaczyć czy nie ?
1
@FanFcBarcy tak , gówno jak ujj...
0
@BarcaInfo MASAKRA !!!
1
@Maicej http://strims.world/
0
@zadafcb powiedz ze obstawiłeś ...
0
Komentarz usunięty
3
@damian777 HAHAHHAHAHAHAHAHH
0
czemu nie jebnał ?
1
Ktoś moze powiedziec czy warto ?
https://allegro.pl/oferta/msi-core-i7-10700f-32gb-rtx-3060ti-ssd480-2tb-w10-10046804182?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=Y2E1ZTMwMzEtNzk0Ny00ZmMwLWIxMDYtNWRiYzNlN2E2MzY0AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=dd4456e1-79d1-4ded-b3f8-925bbf5352b5
2
@PatrychoO Ogólnie z tego co mi wiadomo to wgl nie trzeba nosić maski .
0
@MesQueUnClub_87 http://strims.world/BarcelonaCadiz.php?source=1
0
Ma ktoś link do meczu
0
Ma ktoś link na tele?