1

10 hashdahfhahs

15

7 sezonów-1mistrzowstwo

0

De Bruyne , Pogba , Kovacic lub Veratti

11

0

link ktoś ma ?

0

no Wielki SREAL

0

no jo ale to trochę mnie to denerwuje że my ze słabym graliśmy a on z samymi potęgami takimi jak Schalke

0

"Trzeba poczekać aż Barça zagra Atlético .Będzie to ich pierwszy poważny rywal od meczu z Realu, w którym przypadkowo wygrali a Real był w dołku i bez kluczowych piłkarzy.Ich przeciwnicy w LM byli żenujący.PSG też było bez kluczowych piłkarzy, City to najbardziej przereklamowany klub na świecie a o Szpitalu Monachium nawet nie ma co wspominać.Z ATM stracą punkty i mistrzostwo dla Realu :)"




komentarz kibica Realu
takie komentarze mnie wku#!$$!ą

0

Co do Pogby to jak go sie nie kupi to może De Bruyne ?

3

no ale tam jaki poziom jest a tu to kosmos

1

no co po prostu PENALDO

0

czytam co któryś i tak nieraz znajdzie sie jakiś śmieszny komentarz

0

14

bo to jest Polska i tu sie pije !!!

10

"Gdzie nie spojrzę to wszędzie nadają o tym Messim. W wiadomościach, w internecie, w prasie i radiu. Dlaczego tam trudno wszystkim zrozumieć, że Messi żyje dzięki podaniom Xaviego i Iniesty? Że gdyby nie ta dwójka magików to o Messim byłoby cicho. Smutne, że Ronaldo jest teraz hejtowany, a on nie jest niczemu winien."





Taki tam jeden z wielu komentarzy ze strony rm.pl

0

Fan Realu:
"Ja bym się nie cieszył na miejscu Barcelony, bo oni w drodze do finału ograli słabe City i PSG + Bayern gdzie nie grało pół pierwszego składu tylko rezerwowi przez kontuzje"

0

a jak jest napisane /???

0

co za debil to napisał !!!

0

odnosząc sie do wyniku 11-1 to z tego co kiedyś czytałem to w stronę bramkarza Barcy były rzucane jakieś przedmioty

13

macie rózowe tło
?

0

NO I SUPER
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

80 za Baleta to za duzo

1

Messi jest wart ze 150 jak Ronaldo 120

0

mówisz ?????????????

1

BO-russia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

to jak przejdziemy dziś City to trafimy 1 z 7 drużyn czy BAYERN/PSG bo wszyscy tak piszą?????

0

że tak powiem ku$e#T!O Madryckie sie szerzy

0

toc jak Leverkusen strzela karne to płakać sie chce

0

Ten człowiek to wymyśla , tak czy tak jego taktyka wyjdzie na momencie w meczu , myśli że jest wielki i zna cały kosmos i wygrają 5:0 bo zna taktyk nie z tej ziemi

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?