blaugrana900
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
10 hashdahfhahs
15
7 sezonów-1mistrzowstwo
0
De Bruyne , Pogba , Kovacic lub Veratti
11
widzieliście co Iker zrobił
http://fangol.pl/view/99063/casillas-wypuszcza-puchar
0
link ktoś ma ?
0
no Wielki SREAL
0
no jo ale to trochę mnie to denerwuje że my ze słabym graliśmy a on z samymi potęgami takimi jak Schalke
0
"Trzeba poczekać aż Barça zagra Atlético .Będzie to ich pierwszy poważny rywal od meczu z Realu, w którym przypadkowo wygrali a Real był w dołku i bez kluczowych piłkarzy.Ich przeciwnicy w LM byli żenujący.PSG też było bez kluczowych piłkarzy, City to najbardziej przereklamowany klub na świecie a o Szpitalu Monachium nawet nie ma co wspominać.Z ATM stracą punkty i mistrzostwo dla Realu :)"
komentarz kibica Realu
takie komentarze mnie wku#!$$!ą
0
Co do Pogby to jak go sie nie kupi to może De Bruyne ?
3
no ale tam jaki poziom jest a tu to kosmos
1
no co po prostu PENALDO
0
czytam co któryś i tak nieraz znajdzie sie jakiś śmieszny komentarz
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=58877&kom=ok
on to napisał : KarwaszBarabasz
14
bo to jest Polska i tu sie pije !!!
10
"Gdzie nie spojrzę to wszędzie nadają o tym Messim. W wiadomościach, w internecie, w prasie i radiu. Dlaczego tam trudno wszystkim zrozumieć, że Messi żyje dzięki podaniom Xaviego i Iniesty? Że gdyby nie ta dwójka magików to o Messim byłoby cicho. Smutne, że Ronaldo jest teraz hejtowany, a on nie jest niczemu winien."
Taki tam jeden z wielu komentarzy ze strony rm.pl
0
Fan Realu:
"Ja bym się nie cieszył na miejscu Barcelony, bo oni w drodze do finału ograli słabe City i PSG + Bayern gdzie nie grało pół pierwszego składu tylko rezerwowi przez kontuzje"
0
a jak jest napisane /???
0
co za debil to napisał !!!
0
odnosząc sie do wyniku 11-1 to z tego co kiedyś czytałem to w stronę bramkarza Barcy były rzucane jakieś przedmioty
13
macie rózowe tło
?
0
NO I SUPER
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
80 za Baleta to za duzo
1
Messi jest wart ze 150 jak Ronaldo 120
0
mówisz ?????????????
1
BO-russia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
to jak przejdziemy dziś City to trafimy 1 z 7 drużyn czy BAYERN/PSG bo wszyscy tak piszą?????
0
że tak powiem ku$e#T!O Madryckie sie szerzy
0
toc jak Leverkusen strzela karne to płakać sie chce
0
Ten człowiek to wymyśla , tak czy tak jego taktyka wyjdzie na momencie w meczu , myśli że jest wielki i zna cały kosmos i wygrają 5:0 bo zna taktyk nie z tej ziemi
0
Komentarz usunięty