0

JO????????? nie pitol

0

albo Busi
cccccc

0

Link do meczu podajcie dobry

0

poda ktoś dobry link do meczu ?

1

a gdzie Suarez

0

0

ale jaki wynik jest

0

Jaki wynik AAAAAAA

0

no jak nie jak tak

0

I tak jesteś słaby , najlepszy jest Puyol !!!

1

a jesteś głupi!!!!

0

bo może będzie jak z Dante bo Bayern go kupił za małą kasę a jest dobry

0

chyba od byka ?

0

Prawdo podobnie będzie grał w PL w MU

0

jest jeszcze mecz czy jak?

6

widać że to szfaby je$#^e!!!!

0

zarabia juz wystarczająco duzo !!!!

1

jak bedzie biegał a nie stał

4

Jak bedzie grał a nie stał to wygrac mogą a tak to nic!!!!

0

hahahahhah jeśli to prawda to dobrze dla nas i Songa.

0

Polska awansuje na 9 bo wiesz dobrze grają itp.

1

sprzedaju dobrych zostawiaju słaby i co to ma byc sprzedać nie potrzebnych a nie ich zostawiać jak by ich sie sprzedało to Alexis by teraz byłw Barsie

1

dla mnie też na ch*j nam gryzoń jak tracimy takiego kogoś jak Alexis

0

że tak powiem chuj mnie strzela jak widzie co oni odpierdzielają

0

bo do szwabów trzeba STRZELAĆ!!!

0

Szpak powiedział 3 razy Maradona lub więcej to nie jeden błąd

0

pół życia pracował a oni takie coś mu

0

ja też jestem zdania co "dezkrit"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?