blaugrana900
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
JO????????? nie pitol
0
albo Busi
cccccc
0
Link do meczu podajcie dobry
0
poda ktoś dobry link do meczu ?
1
a gdzie Suarez
0
http://allegro.pl/world-soccer-swietny-t-shirt-f-c-barcelona-xxl-i4710736350.html fajna koszulka FC Barcelony???
0
ale jaki wynik jest
0
Jaki wynik AAAAAAA
0
no jak nie jak tak
0
I tak jesteś słaby , najlepszy jest Puyol !!!
1
a jesteś głupi!!!!
0
bo może będzie jak z Dante bo Bayern go kupił za małą kasę a jest dobry
0
chyba od byka ?
0
Prawdo podobnie będzie grał w PL w MU
0
jest jeszcze mecz czy jak?
6
widać że to szfaby je$#^e!!!!
0
zarabia juz wystarczająco duzo !!!!
0
http://www.bayern.munchen.pl/art/show/barcelona-odmowila-toniemu-kroosowi/14465
0
http://www.bayern.munchen.pl/art/show/barcelona-odmowila-toniemu-kroosowi/14465 patrzcie to
1
jak bedzie biegał a nie stał
4
Jak bedzie grał a nie stał to wygrac mogą a tak to nic!!!!
0
hahahahhah jeśli to prawda to dobrze dla nas i Songa.
0
Polska awansuje na 9 bo wiesz dobrze grają itp.
1
sprzedaju dobrych zostawiaju słaby i co to ma byc sprzedać nie potrzebnych a nie ich zostawiać jak by ich sie sprzedało to Alexis by teraz byłw Barsie
1
dla mnie też na ch*j nam gryzoń jak tracimy takiego kogoś jak Alexis
0
że tak powiem chuj mnie strzela jak widzie co oni odpierdzielają
0
bo do szwabów trzeba STRZELAĆ!!!
0
Szpak powiedział 3 razy Maradona lub więcej to nie jeden błąd
0
pół życia pracował a oni takie coś mu
0
ja też jestem zdania co "dezkrit"