0

Co 65 -75 to
max

0

to widać nie widzisz ja Robben Symuluje

1

że tak powiem :Z Buta wjeżdżam

3

to nie robi gdzie ważne że zrobił

1

dla mnie będzie zawsze Valdes, do póki będzie grał

0

i prawidłowe pytanie

0

wiesz 1ml w kieszeń

0

70 ml i niech biero

0

Rodrigueza jest słaby po prost fart początkującego

0

za 8-18 ml

0

toć tyle kasy że to co mamy to wykupimy sobie Facebooka

0

Suarez nawet nie może trenować , to po co on nam
Szkoda kasy, lepiej kupić Cuardado i Kroosa

3

no boska

0

Ten Lord jest słaby,że płakać się chcę !!!

0

20 mln śmieszne

0

No to dobrze pomyślałeś

0

słaby może jest , ale przyjdzie to może być dobry

1

No i to się podoba mi ,właśnie taki tok myślenia

0

Balanta czemu nie ,a mathie -po co nam stare,słaba drewno

0

Ale po co on nam, 4 miechy bez gały

0

62 mln i niech biero!!!

0

ten transfer już 1/2 tygodnie temu był ogłoszony na innej stronie

0

młoda ,dobra-a no kogos musi być wina !

3

Co idz spać ,
taka prawda!!!

0

Yhmm.....SZKODA!!!

0

NO gdzie Alexis niech Pedro idzie bo tylko co kasę bierze a z innymi tak samo jest

0

To PrawdA???

0

Co prawda to prawda

1

NO wyrażamy głośne "NIE" dla figo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?