blaugrana900
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co 65 -75 to
max
0
http://www.sport.pl/mundial2014/1,137597,16279503,Brazylia___Kolumbia__Szokujace_wyznanie_Scolariego_.html#BoxSlotII3img Czytać
0
to widać nie widzisz ja Robben Symuluje
1
że tak powiem :Z Buta wjeżdżam
3
to nie robi gdzie ważne że zrobił
1
dla mnie będzie zawsze Valdes, do póki będzie grał
0
i prawidłowe pytanie
0
wiesz 1ml w kieszeń
0
70 ml i niech biero
0
Rodrigueza jest słaby po prost fart początkującego
0
za 8-18 ml
0
toć tyle kasy że to co mamy to wykupimy sobie Facebooka
0
Suarez nawet nie może trenować , to po co on nam
Szkoda kasy, lepiej kupić Cuardado i Kroosa
3
no boska
0
Ten Lord jest słaby,że płakać się chcę !!!
0
20 mln śmieszne
0
No to dobrze pomyślałeś
0
słaby może jest , ale przyjdzie to może być dobry
1
No i to się podoba mi ,właśnie taki tok myślenia
0
Balanta czemu nie ,a mathie -po co nam stare,słaba drewno
0
Ale po co on nam, 4 miechy bez gały
0
62 mln i niech biero!!!
0
ten transfer już 1/2 tygodnie temu był ogłoszony na innej stronie
0
młoda ,dobra-a no kogos musi być wina !
3
Co idz spać ,
taka prawda!!!
0
Yhmm.....SZKODA!!!
0
NO gdzie Alexis niech Pedro idzie bo tylko co kasę bierze a z innymi tak samo jest
0
To PrawdA???
0
Co prawda to prawda
1
NO wyrażamy głośne "NIE" dla figo