blaugrana94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl Co według Ciebie jest moim terenem?
3
@Persyfl to jedz niemcu do swoich i nie wracaj
1
@BarcaFC123 a ja tego nie widziałem i pasuje mi to ze kolega wrzucił :D
2
@capoN archiwum 81
1
@VamosGirl filman.cc pozdrawiam
2
@Pawel13sz fanta o smaku truskawka kiwi
7
@domisiek114 preferuje blanty :D
0
@Stasiuburza powiem Ci ze dobrze, wszędzie blisko, wszędzie autostrady, praca tez zla nie jest i można zarobić fajne pieniądze
0
Wiecie może czy eleven działa w Holandii?
0
@katalonczyk987 100% płatne jest to, nie biorą Ci z urlopu nic
1
@kubix05 do dzis o nich marze :D
0
@Aureczek ściągnij sobie apke na telefon parkopedia pokaz Ci najtańsze parkingi w okolicy
1
No to może czas w koncu go docenić?
0
@Barwindg tez tak mialem przyjdzie pismo to się rozlicz na spokojnie jak pare dni dluzej Ci to zajmie to nie robią problemów, przynajmniej mi nie robili :D
1
@VenoM No i jesteśmy jedni z najlepszych w lidze, czyli wszystko się zgadza :D
0
Ma ktoś linka do meczu Polaków, tvp za granicą nie działa
5
@msmsms przelicz to jesscze raz bo paczka dziennie nie daje 5 tysięcy w miesiącu xD
0
@MarcelNJ11 musisz mieć strasznie słaby internet bo mi się nigdy nie zacina na tvp sport
0
@Foro pewnie w czołówce jestem
0
@KapiFCB sekretne życie zwierzątek domowych
0
@Nerazzurro u mnie tez juz troche minęło, szkoda ze nie mogę zobaczyć ile dokładnie :(
2
@XoodJo no to lecę - magik
0
@PanPatrykk heroes, diablo, red alert
1
@snake99 Setien nie miał styczności z Grimaldo kolego
5
@Transu96 co jak co ale tutaj ma rację według mnie
0
@Yosemite a ile meczy rozegranych?
75
@Chwytliwy 2021 jednak nie tak zle aie zaczal :D
12
@NaFazieHitman dodajmy ze czesto jak psy szczekaja to dzieci sie boja
0
@masq qo tak samo jak ja mogę wyjaśniać "typów " ze wirus nie zabija bo przecież go mialem i przeszedłem łagodnie
8
@stone80 w tej chwili najlepszym argumentem za strzelaniem petard jest to ze taki pet jak Ty bedzie zly a jest to warte wydania każdych pieniędzy. Pozdrawiam