0

Grał ktoś w betę fm26? Mam zamiar kupić ale sie zastanawiam czy nie bede zawiedziony I nie ma wielkiej ilości błędów

2

@Kgorecki2500 mac na ostatnim, burger king na pierwszym

2

@Cygan BRC przecież mecz bedzie na eleven sport 1

6

@The Game 10 i miliony studiów porobił xD

0

@malicinho Tulsa king

0

@OTX wysłałem na priv

0

@Tomaszekkkkk genialne

1

@Who_you_mam liczyłem na kogoś poważnego, żeby mi odpisal, a nie ze ktos z Janowic mi tu swiruje

0

Ma ktos kod na Barca store? Ten zniżkowy? Czy juz go nie ma?

0

@Culer9002 tradycyjnie

3

I co rzadiaki juz płakaliście i wyzywaliscie a teraz co zmiękła faja?

6

Ja jebie ale wy skwierczycie w zeszłym sezonie bylo to samo, nadal nie wierzycie ze wygramy? To się wylogować i nie śmiecić. Kibice za zetke

1

@comtedurgell ja mam mieć jutro

0

@VEBVEBVEB123 polecam objechać jezioro czorsztynskie rowerem, mega klimat

2

@Kinginiesta to zależy czy uda się zebrać ekipe, jak jest problem z ludźmi to bierze się każdego co cos tam trenował i chce w to wejść

0

@Ghostface jest coś takiego jak głosy nieważne

1

@pt9 ja gram na 130% zazwyczaj na 5 czy 6 przeciwników, raz na jakiś czas podnoszę poziom, ale wtedy częściej mniej klepią

1

@LambiPL na pewno tak :D

0

@LambiPL Zieloni

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Poratuje ktoś linkiem?

0

Ma ktoś linka?

0

@abram3k dzieki wielkie! To na fcbarcelona store czy na nike tez?

0

Wiem ze latały tutaj jakies kody zniżkowe do sklepu Barcy na nowe koszulki ma ktoś to jeszcze?

0

@TR3YWAY zatrzymałeś się pare lat do tyłu, teraz ukraincy się boją

1

Komentarz usunięty

0

@Kamiloza91 a po polsku da rade?

0

@damianex10 Miałem podobna sytuację, dubbing nie jesy najgorszy mozna śmiało się wybrać

0

@Senior6 ja gram ustawieniem 4 3 3 i kontratak oraz szybki i wysoki odbiór piłki, a w ataku mam tylko swobodę zawodników I podania w pole karne zaznaczone gram na xboxie jak odbiorę od brata podeślę fotkę taktyki

1

@Senior6 Mi się udało Bournemouth w 10 czy 11 sezonów wygrać 4 razy ligę mistrzów i 5 razy ligę do tego jeszcze liga Europy i mniejsze puchary, a teraz mam taki skład ze nie ma sensu grac bo z każdym wygrywam na luzie i nie ma tej radości z gry jak już się wszystko tyle razy wygrało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?