blaugrana94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grał ktoś w betę fm26? Mam zamiar kupić ale sie zastanawiam czy nie bede zawiedziony I nie ma wielkiej ilości błędów
2
@Kgorecki2500 mac na ostatnim, burger king na pierwszym
2
@Cygan BRC przecież mecz bedzie na eleven sport 1
6
@The Game 10 i miliony studiów porobił xD
0
@malicinho Tulsa king
0
@OTX wysłałem na priv
0
@Tomaszekkkkk genialne
1
@Who_you_mam liczyłem na kogoś poważnego, żeby mi odpisal, a nie ze ktos z Janowic mi tu swiruje
0
Ma ktos kod na Barca store? Ten zniżkowy? Czy juz go nie ma?
0
@Culer9002 tradycyjnie
3
I co rzadiaki juz płakaliście i wyzywaliscie a teraz co zmiękła faja?
6
Ja jebie ale wy skwierczycie w zeszłym sezonie bylo to samo, nadal nie wierzycie ze wygramy? To się wylogować i nie śmiecić. Kibice za zetke
1
@comtedurgell ja mam mieć jutro
0
@VEBVEBVEB123 polecam objechać jezioro czorsztynskie rowerem, mega klimat
2
@Kinginiesta to zależy czy uda się zebrać ekipe, jak jest problem z ludźmi to bierze się każdego co cos tam trenował i chce w to wejść
0
@Ghostface jest coś takiego jak głosy nieważne
1
@pt9 ja gram na 130% zazwyczaj na 5 czy 6 przeciwników, raz na jakiś czas podnoszę poziom, ale wtedy częściej mniej klepią
1
@LambiPL na pewno tak :D
0
@LambiPL Zieloni
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Poratuje ktoś linkiem?
0
Ma ktoś linka?
0
@abram3k dzieki wielkie! To na fcbarcelona store czy na nike tez?
0
Wiem ze latały tutaj jakies kody zniżkowe do sklepu Barcy na nowe koszulki ma ktoś to jeszcze?
0
@TR3YWAY zatrzymałeś się pare lat do tyłu, teraz ukraincy się boją
1
Komentarz usunięty
0
@Kamiloza91 a po polsku da rade?
0
@damianex10 Miałem podobna sytuację, dubbing nie jesy najgorszy mozna śmiało się wybrać
0
@Senior6 ja gram ustawieniem 4 3 3 i kontratak oraz szybki i wysoki odbiór piłki, a w ataku mam tylko swobodę zawodników I podania w pole karne zaznaczone gram na xboxie jak odbiorę od brata podeślę fotkę taktyki
1
@Senior6 Mi się udało Bournemouth w 10 czy 11 sezonów wygrać 4 razy ligę mistrzów i 5 razy ligę do tego jeszcze liga Europy i mniejsze puchary, a teraz mam taki skład ze nie ma sensu grac bo z każdym wygrywam na luzie i nie ma tej radości z gry jak już się wszystko tyle razy wygrało