0

Oby tylko nie de Jong. Wstyd do takiego Klubu takiego pinokia ściągać.

1

@MaTt_BarcaFan Mats mentalnie nie dojechał jeszcze po 2:8. Dla bramkarza tej klasy wpuszczenie 8 goli musi być mega frustrujące i wywołać negatywne reperkusje w psychice.

2

@Messibestplayerintheworld Skomplikowana? Ona jest zupełnie niemożliwa.

0

@Yosemite Nie wiedzą, kogo biorą. A tak na poważnie - to te 30 koła się przyda.

0

@pienaar Kun zagra może z 15 meczy i będzie się leczył. Na ten moment Klub jest bez nominalnej 10.

1

@arek82 Lepiej narzekać, nieprawdaż? My na pewno wiemy lepiej niż Laporta i zarząd, co jest lepsze dla Klubu...

10

Ci, którzy piszą, że Cavani stary, że to, że tamto... Dajcie spokój. Taki lis pola karnego zawsze się przyda. Jakoś MU czy PSG nie mieli oporów, by ściągać zawodników w wieku właśnie Cavaniego, nawet starszych. A nikt mi nie powie, że nie znają się na rzeczy. Więc... po co pisać, aby pisać.

1

@HighestInTheRoom Mają bałagan w oczach i tęsknotę za rozumem.

0

@SkilledHydra16 MU już ma zespół naszpikowany dobrymi zawodnikami - Sancho, Grenwood, Rash, Pogba, Maguire, Shaw, de Gea, Martial. Dojdzie jeszcze Cr. I co? Z Southamptonem nie potrafili wygrać.

0

@Encore Szanse zawsze są, ale trudno być optymistą, jak w Klubie na ten moment praktycznie nie ma środkowego napastnika. O Duńczyku nie będę wspominał. Druga kwestia - fatalne finanse. Dobrze, że to jeszcze nie je....o.

0

Topowe drużyny z Europy - City, PSG, Real się wzmacniają, a w Barcelonie jest problem, aby pozbyć się niechcianych, z dużymi kontraktami piłkarzy. Innym kuriozalnym zjawiskiem jest fakt obniżania wynagrodzeń, aby zarejestrować nowych piłkarzy. To tylko świadczy w jakiej, czarnej ..... jest ten Klub. Pismaki donosili, że Real zadłużony, że biedny, że nie ma kasy, a tu cyk - 170 melonów na Kyliana się znalazło. Szkoda, bo przez kilka lat będzie bramy ładował, również Barcelonie. To pokazuje, że Floro ma łeb na karku, w odróżnieniu od Barto, który narobił syfu na lata. Na długie lata. W Hiszpanii może o top 4 powalczymy, a w LM już wkrótce Bayern pokaże, gdzie jesteśmy. No, ale jakiś progres chyba będzie, bo drugi raz raczej nie dostaniemy 2:8...

0

@kacperekjjdd Przecież wiadomo, że nie wróci.

15

Niestety, zjazd zaczął się w 2016 r., od odejścia Neya. By zamydlić oczy kibicom i wypełnić lukę Bartek ściągnął kilku graczy za horrendalne pieniądze, dając im co gorsza kosmiczne kontrakty. Ci ludzie nie odpalili i nie odpalą. Takich kontraktów budżet nie udźwignął. W efekcie nie ma kasy na zakontraktowanie Leo. Dramat.

0

@Fake69 Nie było. Ale gość strzelał i co ważniejsze umiał jedną prostopadłą piłką minąć całą linię obrony przeciwnika. Ktoś to jeszcze potrafi w Barcelonie? No właśnie. Nie tylko będzie tragedia jeśli chodzi o skuteczność, ale i kreowanie gry. Pożyjemy, zobaczymy.

0

@Fake69 Niech cię bolą. Przegrają kilka meczy z rzędu to się obudzisz.

1

Człowiek myślał, że Laporta będzie dążył do zrobienia ciekawego projektu. A tu taki zonk na wejście. Odejście najlepszego piłkarza w historii. Leo gwarantował co sezon w LL 30 bramek. W kadrze nie ma gościa, który by się nawet zbliżył do takiego wyniku. Z tą kadrą i przeciętnym trenerem na ławce miejsce w TOP 4 będzie sukcesem.

0

@IbrahimAfellay Nie będzie większości w Sejmie. Na szczęście...

0

Dlaczego na tym olx nie można nic kupić. Jakaś je.na awaria wyskakuje i pusta strona, gdy już chcę płacić. Miał ktoś coś podbnego?

0

@KrystianR Brawo Kurski? Faceta nienawidzą nawet w PiS, a tu brawa... Precz z nim!!!

0

@Kamilos84 A ja bardzo bym chciał, aby zlikwidowano TVP-Info, a szambiarzy którzy tam pracują pogonić na bruk.

0

@sendesara Precz z brzuchatymi kibolami z Anglii.

0

Dla wszystkich Kinomaniaków polecam serial Gogol. Połączenie horroru, fantasy, jest też wątek detektywistyczny. Do tego ukraiński folklor, mroczny klimat i wierzenia. Gorąco polecam.

0

@Bobo25 I to ,mnie dziwi. Bo poziom ekstraklasy jest żenująco słaby.

0

NC + traci prawa do ligi angielskiej od sezonu 2022/2023. To już chyba ich koniec.

0

@Janiama Obowiązkowe? ... Chyba z nazwy.

0

@Janiama Janiama, a Ty znów o szczepionkach? Odpuść sobie i innym. Nie Ty będziesz decydował czy osoby, co nie chcą się szczepić mają ponosić jakieś koszty. Płacą Ci za pisanie tych bredni? Wyjdź na dwór, poczytaj książkę, idź na basen. Rób cokolwiek, ale nie zachęcaj ludzi do szczepień i nie pisz, co powinni, a co nie. Tak - ja nie zamierzam się szczepić. I tyle.

2

@Janiama Nie panikuj. Szkoda dziecka....

9

@Cochise Ale panika tutaj Matko Boska. Chcesz to się szczep, ale po co o tym piszesz i nakręcasz chorą dyskusję? Ja się nie szczepię i nie zamierzam. Przymusu nie ma, zresztą jest on niezgodny z Konstytucją. Jak można dobrowolnie poddawać się eksperymentom medycznym i wstrzykiwać sobie coś, za co producent nie bierze odpowiedzialności? Niektórzy mówią, że wszystko ok, że nic ich nie boli po szczepieniu. No ok, a kto jakie skutki będą za rok, dwa lata, pięć? Mam się szczepić tylko dlatego, że w mediach karmią nas proszczepionkową propagandą? W życiu.

1

@MesQueUnClub96 Oki, wielkie dzięki

0

Słuchajcie - Ktoś wie, czy w Przeglądzie Sportowym będzie jakiś Skarb Kibica przed EURO?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?