blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk mam tak samo, jak Ty. Ogólnie to tutaj większości większą frajdę sprawia porażka Realu niż wygrana Barcy.
0
@blaise7 żebyśmy nie opłacili rachunku :)
2
Skończyłem drugi sezon Dark. Genialny serial, gorąco polecam.
0
@zodiak_10 jak się Leo wk... urzy to i swój rekord pobije.
2
@VamosRakieta na szczęście zdążyłem przeczytać do końca.
1
@XaviHeart zapewne w celach zarobkowych.
2
@4drian0 i to legendarne: Napoli, Napoli kupon ci....
0
@TheNekro94 Roni to magik, szkoda, że tyle balował bo powinien być na topie zdecydowanie dłużej.
7
Błogosławieni Ci którzy mogli oglądać na żywo Barce Pepa :)
11
@tomono bo jak jest zimno, ale nie ma wiatru to jest ciepło.
1
W końcu zacząłem oglądać serial Dark - kozacki serial. Gorąco polecam.
4
@Artsss latem odejdzie na wypożyczenie do jakiegoś średniaka w La Liga i słuch o nim przepadnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kamilos84 nie, nie ma, wszyscy są w Bieszczadach :)
0
@parawhore uroki pisania na telefonie
3
@parawhore żyć, bez tego nie mogę.
0
@Chwytliwy zawsze mnie zastanowiło co ludzi kręci w tym wyreżyserowanym show, no cóż, są różne fetysze.
7
Nasza strona non stop się rozwija, a w kawiarence polecenia dalej liczą używając liczydeł.
1
@ksobi Polak rodak, a Niemcowi kibicuje?
1
@Resoviak123 a to u nas jest w ogóle jakieś planowanie transferów?
1
,, Decyzyjność musi być na wyższym poziomie'' Żewłakow w formie.
4
@FC1899Barca tego ciosu Bartek może nie wytrzymać.
2
@BarcaInfo czas mrozić szampana, niech Rodrigo zostanie w Valencii.
5
@DC7 szukają haków na Grodzkiego.
3
@bixmix dla mnie siadanie po spożyciu alkoholu za kółko jest równoznaczne z usiłowaniem morderstwa. Pal sześć jeżeli kierowca zginie, jednego pijaka mniej, tragedia jest jeżeli ktoś przez takiego typa straci życie - wtedy sprawca powinien być sadzony jak za morderstwo z premedytacją.
28
@BarcaInfo Neymar fichado :)
0
@Cules11 ale to długie, aż tak mi się nie nudzi, żeby dobrnąć do końca postu.
2
@BarcaInfo on jest wolny jak wóz drabiniasty, dodatkowo myśli o milionach innych rzeczy zamiast skupić się na piłce, oby Setien postawił na duet Francuzów na SO w następnych meczach.
0
@MiczenS powrót Neymara :)
0
@FafitFCB kiedy kokaina wejdzie za mocno.