1

@Hiacynk mam tak samo, jak Ty. Ogólnie to tutaj większości większą frajdę sprawia porażka Realu niż wygrana Barcy.

0

@blaise7 żebyśmy nie opłacili rachunku :)

2

Skończyłem drugi sezon Dark. Genialny serial, gorąco polecam.

0

@zodiak_10 jak się Leo wk... urzy to i swój rekord pobije.

2

@VamosRakieta na szczęście zdążyłem przeczytać do końca.

1

@XaviHeart zapewne w celach zarobkowych.

2

@4drian0 i to legendarne: Napoli, Napoli kupon ci....

0

@TheNekro94 Roni to magik, szkoda, że tyle balował bo powinien być na topie zdecydowanie dłużej.

7

Błogosławieni Ci którzy mogli oglądać na żywo Barce Pepa :)

11

@tomono bo jak jest zimno, ale nie ma wiatru to jest ciepło.

1

W końcu zacząłem oglądać serial Dark - kozacki serial. Gorąco polecam.

4

@Artsss latem odejdzie na wypożyczenie do jakiegoś średniaka w La Liga i słuch o nim przepadnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kamilos84 nie, nie ma, wszyscy są w Bieszczadach :)

0

@parawhore uroki pisania na telefonie

3

@parawhore żyć, bez tego nie mogę.

0

@Chwytliwy zawsze mnie zastanowiło co ludzi kręci w tym wyreżyserowanym show, no cóż, są różne fetysze.

7

Nasza strona non stop się rozwija, a w kawiarence polecenia dalej liczą używając liczydeł.

1

@ksobi Polak rodak, a Niemcowi kibicuje?

1

@Resoviak123 a to u nas jest w ogóle jakieś planowanie transferów?

1

,, Decyzyjność musi być na wyższym poziomie'' Żewłakow w formie.

4

@FC1899Barca tego ciosu Bartek może nie wytrzymać.

2

@BarcaInfo czas mrozić szampana, niech Rodrigo zostanie w Valencii.

5

@DC7 szukają haków na Grodzkiego.

3

@bixmix dla mnie siadanie po spożyciu alkoholu za kółko jest równoznaczne z usiłowaniem morderstwa. Pal sześć jeżeli kierowca zginie, jednego pijaka mniej, tragedia jest jeżeli ktoś przez takiego typa straci życie - wtedy sprawca powinien być sadzony jak za morderstwo z premedytacją.

28

@BarcaInfo Neymar fichado :)

0

@Cules11 ale to długie, aż tak mi się nie nudzi, żeby dobrnąć do końca postu.

2

@BarcaInfo on jest wolny jak wóz drabiniasty, dodatkowo myśli o milionach innych rzeczy zamiast skupić się na piłce, oby Setien postawił na duet Francuzów na SO w następnych meczach.

0

@MiczenS powrót Neymara :)

0

@FafitFCB kiedy kokaina wejdzie za mocno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?