La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 532 Culés

konto usunięte

6

To chyba jestem jednym z nielicznych fanów Barcy na tej stronie, co go tak dupsko nie boli po bramce dla Realu. Nawet jak nieprawidłowej - nie wiem (nie oglądam meczu), to jaki mamy na to wpływ? Żaden. Trzeba po prostu wieczorem pokonać Betis i tyle w temacie, a nie płakać na prawo i lewo.

konto usunięte

2

@Hiacynk Normalnym jest patrzeć na bezpośredniego rywala w walce o mistrzostwo i czekać na potknięcie.

1

@Hiacynk mam tak samo, jak Ty. Ogólnie to tutaj większości większą frajdę sprawia porażka Realu niż wygrana Barcy.

konto usunięte

1

@Nakeruto Oczywiście, że normalnym, ale od nas nic nie zależy w LaLidze. W sensie od nas (kibiców). Po prostu czekać na wynik, więc czekam, tylko tyle.

konto usunięte

0

@Hiacynk No ale oglądając Real M nie stajesz się na 90 minut kibicem przeciwnego zespołu ? Od Ciebie nie zależy gra Barcelony ale to nie oznacza chyba że nie odczuwasz emocji ?

0

@Hiacynk Na Barcę też nie mamy wpływu to oglądając mecz nie masz żadnych emocji tylko czekasz na ostateczny wynik?

0

@Hiacynk pięknie piszesz, ciekawe jak jest w rzeczywistości ;)

konto usunięte

0

@KamQiX Bardziej mi chodziło o to, że płakanie nic nie zmieni. Jeżeli zmieni, to liścik niech wysyłają pękające dupska do zarządu LaLigi o czerwoną kartkę dla Ramosa.

Odczuwam, oczywiście, że odczuwam, ale jako kibic Barcelony tylko ten zespół wywołuje we mnie emocje, żaden inny.

konto usunięte

1

@Hiacynk Ale to są naczynia połączone, jedno ma wpływ na drugie. Wyniki jednego zespołu powodują, że inny zespół albo zyskuje albo traci. Nie da się tego interpretować oddzielnie.

0

@Hiacynk Dziwne, bo wyniki Realu mają bezpośredni wpływ na nasze sukcesy lub porażki. Real musi tracić punkty byśmy mogli być mistrzami.

konto usunięte

0

@KamQiX Dlatego chciałbym, żeby Real przegrał, ale wiesz... Chcieć, a móc. Poza tym, również my nie możemy sknocić, dlatego czekam cierpliwie na wieczór.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?