6 czerwca 2011, 22:00
0
Wszyscy ciągle o Cescu, a po cholerę nam on. Bojan niech zostanie, potem się rozwinie w innym klubie i będziemy żałować, że go oddaliśmy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Wszyscy ciągle o Cescu, a po cholerę nam on.
Bojan niech zostanie, potem się rozwinie w innym klubie i będziemy żałować, że go oddaliśmy
0
Wszyscy ciągle o Cescu, a po cholerę nam on.
Bojan niech zostanie, potem się rozwinie w innym klubie i będziemy żałować, że go oddaliśmy