0

Wszyscy ciągle o Cescu, a po cholerę nam on.

Bojan niech zostanie, potem się rozwinie w innym klubie i będziemy żałować, że go oddaliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?