O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5183
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

w kilku ostatnich meczach mogło się wydawać, że Jordi Alba ja jakiś drobny spadek formy, ale jak dla mnie wrócił do rozgrywania świetnych 90 minut

0

lordzi
właśnie nie, nie mogłam obejrzeć meczu dlatego pytam czy coś sie stało, ale mecz dograł do końca to znaczy, że pewnie nic groźnego

0

Lordzi
a co z Alba nie tak że czekasz na wiadomości o nim?

0

Adaminho10,
ja nie wątpie w to, że jest to jego wielkie marzenie, ale czy Barcelona to jakas organizacja spełniająca marzenia zbliżających się ku końcu kariery piłkarzy? ;)

0

ja mam nadzieje, że jednak Tito go nie zechce, czekam na powrót Villi i nie chciałabym żeby jeszcze przyszedł Drogba i robił mu tam konkurencję, w dodatku jakoś nie wydaje mi się żeby Drogba pogodził się z rolą rezerwowego i zastanawiam się jak dopasuje sie charakterem do całej drużyny bo jakoś nie wydaje się być skromnym i sympatycznym człowiekiem jak reszta. Oczywiście dla niego super sprawa, taki klub mieć w CV na koniec kariery..

Zobacz wszystkie

0

w kilku ostatnich meczach mogło się wydawać, że Jordi Alba ja jakiś drobny spadek formy, ale jak dla mnie wrócił do rozgrywania świetnych 90 minut

0

Lordzi
a co z Alba nie tak że czekasz na wiadomości o nim?

0

SpeedAdriano21,
czytanie ze zrozumieniem się kłania, przeczytaj sobie jeszcze raz a bedziesz wiedział dlaczego nie ma Iniesty, to Ty wogóle nie myślisz a nie trener Hiszpanii

0

ja mam nadzieje, że jednak Tito go nie zechce, czekam na powrót Villi i nie chciałabym żeby jeszcze przyszedł Drogba i robił mu tam konkurencję, w dodatku jakoś nie wydaje mi się żeby Drogba pogodził się z rolą rezerwowego i zastanawiam się jak dopasuje sie charakterem do całej drużyny bo jakoś nie wydaje się być skromnym i sympatycznym człowiekiem jak reszta. Oczywiście dla niego super sprawa, taki klub mieć w CV na koniec kariery..

0

lordzi
właśnie nie, nie mogłam obejrzeć meczu dlatego pytam czy coś sie stało, ale mecz dograł do końca to znaczy, że pewnie nic groźnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?