Adaminho10,
ja nie wątpie w to, że jest to jego wielkie marzenie, ale czy Barcelona to jakas organizacja spełniająca marzenia zbliżających się ku końcu kariery piłkarzy? ;)
ja mam nadzieje, że jednak Tito go nie zechce, czekam na powrót Villi i nie chciałabym żeby jeszcze przyszedł Drogba i robił mu tam konkurencję, w dodatku jakoś nie wydaje mi się żeby Drogba pogodził się z rolą rezerwowego i zastanawiam się jak dopasuje sie charakterem do całej drużyny bo jakoś nie wydaje się być skromnym i sympatycznym człowiekiem jak reszta. Oczywiście dla niego super sprawa, taki klub mieć w CV na koniec kariery..
SpeedAdriano21,
czytanie ze zrozumieniem się kłania, przeczytaj sobie jeszcze raz a bedziesz wiedział dlaczego nie ma Iniesty, to Ty wogóle nie myślisz a nie trener Hiszpanii
ja mam nadzieje, że jednak Tito go nie zechce, czekam na powrót Villi i nie chciałabym żeby jeszcze przyszedł Drogba i robił mu tam konkurencję, w dodatku jakoś nie wydaje mi się żeby Drogba pogodził się z rolą rezerwowego i zastanawiam się jak dopasuje sie charakterem do całej drużyny bo jakoś nie wydaje się być skromnym i sympatycznym człowiekiem jak reszta. Oczywiście dla niego super sprawa, taki klub mieć w CV na koniec kariery..
Komentarze
0
w kilku ostatnich meczach mogło się wydawać, że Jordi Alba ja jakiś drobny spadek formy, ale jak dla mnie wrócił do rozgrywania świetnych 90 minut
0
lordzi
właśnie nie, nie mogłam obejrzeć meczu dlatego pytam czy coś sie stało, ale mecz dograł do końca to znaczy, że pewnie nic groźnego
0
Lordzi
a co z Alba nie tak że czekasz na wiadomości o nim?
0
Adaminho10,
ja nie wątpie w to, że jest to jego wielkie marzenie, ale czy Barcelona to jakas organizacja spełniająca marzenia zbliżających się ku końcu kariery piłkarzy? ;)
0
ja mam nadzieje, że jednak Tito go nie zechce, czekam na powrót Villi i nie chciałabym żeby jeszcze przyszedł Drogba i robił mu tam konkurencję, w dodatku jakoś nie wydaje mi się żeby Drogba pogodził się z rolą rezerwowego i zastanawiam się jak dopasuje sie charakterem do całej drużyny bo jakoś nie wydaje się być skromnym i sympatycznym człowiekiem jak reszta. Oczywiście dla niego super sprawa, taki klub mieć w CV na koniec kariery..
0
w kilku ostatnich meczach mogło się wydawać, że Jordi Alba ja jakiś drobny spadek formy, ale jak dla mnie wrócił do rozgrywania świetnych 90 minut
0
Lordzi
a co z Alba nie tak że czekasz na wiadomości o nim?
0
SpeedAdriano21,
czytanie ze zrozumieniem się kłania, przeczytaj sobie jeszcze raz a bedziesz wiedział dlaczego nie ma Iniesty, to Ty wogóle nie myślisz a nie trener Hiszpanii
0
ja mam nadzieje, że jednak Tito go nie zechce, czekam na powrót Villi i nie chciałabym żeby jeszcze przyszedł Drogba i robił mu tam konkurencję, w dodatku jakoś nie wydaje mi się żeby Drogba pogodził się z rolą rezerwowego i zastanawiam się jak dopasuje sie charakterem do całej drużyny bo jakoś nie wydaje się być skromnym i sympatycznym człowiekiem jak reszta. Oczywiście dla niego super sprawa, taki klub mieć w CV na koniec kariery..
0
lordzi
właśnie nie, nie mogłam obejrzeć meczu dlatego pytam czy coś sie stało, ale mecz dograł do końca to znaczy, że pewnie nic groźnego