0

w kilku ostatnich meczach mogło się wydawać, że Jordi Alba ja jakiś drobny spadek formy, ale jak dla mnie wrócił do rozgrywania świetnych 90 minut

0

lordzi
właśnie nie, nie mogłam obejrzeć meczu dlatego pytam czy coś sie stało, ale mecz dograł do końca to znaczy, że pewnie nic groźnego

0

Lordzi
a co z Alba nie tak że czekasz na wiadomości o nim?

0

Adaminho10,
ja nie wątpie w to, że jest to jego wielkie marzenie, ale czy Barcelona to jakas organizacja spełniająca marzenia zbliżających się ku końcu kariery piłkarzy? ;)

0

ja mam nadzieje, że jednak Tito go nie zechce, czekam na powrót Villi i nie chciałabym żeby jeszcze przyszedł Drogba i robił mu tam konkurencję, w dodatku jakoś nie wydaje mi się żeby Drogba pogodził się z rolą rezerwowego i zastanawiam się jak dopasuje sie charakterem do całej drużyny bo jakoś nie wydaje się być skromnym i sympatycznym człowiekiem jak reszta. Oczywiście dla niego super sprawa, taki klub mieć w CV na koniec kariery..

0

SpeedAdriano21,
czytanie ze zrozumieniem się kłania, przeczytaj sobie jeszcze raz a bedziesz wiedział dlaczego nie ma Iniesty, to Ty wogóle nie myślisz a nie trener Hiszpanii

0

Nie rozumiem tych, którzy czepiają się Fabregasa. Troche gorszy mecz (chociaż moim zdaniem mimo niewykorzystanych sytuacji, pierwszą połowę miał dobrą) a tutaj "kibice" od razu podnoszą krzyk, że bez formy, a jak zagra świetny mecz (np. nie tak dawno z Milanem) to wtedy już tych osób wogóle nie ma. Taka sama sytuacja dotyczy tez innych piłkarzy nie tylko Cesca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?