Co do transferów bramkarzy i Rakitica- rzeczywiście nie ma się co przyczepiać, głupie (i drogie) nie były. Nawet transfer Suareza uważałbym za dobry pod jednym warunkiem- zamiast Alexisa trzeba było sprzedać Messiego. A tak teraz mamy 3 koguty w jednym kurniku (tudzież w jednej formacji) i szczerze wątpię w owocną współpracę między nimi.
Też uważam, że Leo jest za bardzo krytykowany, każdemu może się przecież zdarzyć. Np. Cr7, który teraz karne wykonuje genialnie, w 2008 roku zmarnował w LM 2 "jedenastki"- jedną w półfinale z Barcą, a drugą w finale...
Ale tak z innej beczki, zawsze zastanawiałem się, czy lepszym egzekutorem karnych nie byłby Cesc albo Xavi. Bo nie wiem, na ile Leo strzela karne dlatego, że robi to najlepiej, a na ile dlatego, żeby mu pomagać w śrubowaniu rekordów. No bo nie ukrywajmy- choć graczem jest genialnym i wg. mnie najlepszym na świecie, to w rzutach karnych statystyki ma dość przeciętne...
Pewnie tak nie strzelił, za to strzelił wiele innych ładnych i ważnych bramek. Ja tam nie jestem sfrustrowany że Cristiano ma jedną bramkę więcej niż Messi mając rozegrane 2 mecze więcej, szczególnie że kibicuję Barcelonie, a nie tylko Messiemu.
PS.
Jestem pewny że tego Messi nie próbował powtórzyć na pewno:
Co do transferów bramkarzy i Rakitica- rzeczywiście nie ma się co przyczepiać, głupie (i drogie) nie były. Nawet transfer Suareza uważałbym za dobry pod jednym warunkiem- zamiast Alexisa trzeba było sprzedać Messiego. A tak teraz mamy 3 koguty w jednym kurniku (tudzież w jednej formacji) i szczerze wątpię w owocną współpracę między nimi.
skoro za zolte kartki mieli by nie grac z vcf, to moze niech nie dostaja specjalnie zoltek, a na mecz z vcf po prostu nie wyjda. Najbardziej dotyczy to Toure, ktory czasami musi po prostu skosic. W przypadku eto czy xaviego, to wystarczy ze nie beda sie glupio zachowywali i beda grzeczni dla sedziego i nie dostana zoltych kartek
Pewnie tak nie strzelił, za to strzelił wiele innych ładnych i ważnych bramek. Ja tam nie jestem sfrustrowany że Cristiano ma jedną bramkę więcej niż Messi mając rozegrane 2 mecze więcej, szczególnie że kibicuję Barcelonie, a nie tylko Messiemu.
PS.
Jestem pewny że tego Messi nie próbował powtórzyć na pewno:
Komentarze
1
Co do transferów bramkarzy i Rakitica- rzeczywiście nie ma się co przyczepiać, głupie (i drogie) nie były. Nawet transfer Suareza uważałbym za dobry pod jednym warunkiem- zamiast Alexisa trzeba było sprzedać Messiego. A tak teraz mamy 3 koguty w jednym kurniku (tudzież w jednej formacji) i szczerze wątpię w owocną współpracę między nimi.
0
Też uważam, że Leo jest za bardzo krytykowany, każdemu może się przecież zdarzyć. Np. Cr7, który teraz karne wykonuje genialnie, w 2008 roku zmarnował w LM 2 "jedenastki"- jedną w półfinale z Barcą, a drugą w finale...
Ale tak z innej beczki, zawsze zastanawiałem się, czy lepszym egzekutorem karnych nie byłby Cesc albo Xavi. Bo nie wiem, na ile Leo strzela karne dlatego, że robi to najlepiej, a na ile dlatego, żeby mu pomagać w śrubowaniu rekordów. No bo nie ukrywajmy- choć graczem jest genialnym i wg. mnie najlepszym na świecie, to w rzutach karnych statystyki ma dość przeciętne...
0
Wie ktoś może, jaki jest ogólnie rekord (np. La Liga, a nie klubowy FCB)?
0
""Proszę o wybaczenie barcelonismo, ponieważ wiem, że moje słowa zostały źle odebrane. Nie wywarzyłem dobrze słów (...)"
nie jestem dobry z polskiego, ale wywaŻony nie pisze się przez "rz";)
0
@RealCF17
Pewnie tak nie strzelił, za to strzelił wiele innych ładnych i ważnych bramek. Ja tam nie jestem sfrustrowany że Cristiano ma jedną bramkę więcej niż Messi mając rozegrane 2 mecze więcej, szczególnie że kibicuję Barcelonie, a nie tylko Messiemu.
PS.
Jestem pewny że tego Messi nie próbował powtórzyć na pewno:
1
Co do transferów bramkarzy i Rakitica- rzeczywiście nie ma się co przyczepiać, głupie (i drogie) nie były. Nawet transfer Suareza uważałbym za dobry pod jednym warunkiem- zamiast Alexisa trzeba było sprzedać Messiego. A tak teraz mamy 3 koguty w jednym kurniku (tudzież w jednej formacji) i szczerze wątpię w owocną współpracę między nimi.
0
Ja tez marzę o Torresie. Fabregas- nie wiem czy to odpowiedni moment, akorat w pomocy na razie mamy urodzaj, wiec nie wiem czy jest taka potrzeba.
0
skoro za zolte kartki mieli by nie grac z vcf, to moze niech nie dostaja specjalnie zoltek, a na mecz z vcf po prostu nie wyjda. Najbardziej dotyczy to Toure, ktory czasami musi po prostu skosic. W przypadku eto czy xaviego, to wystarczy ze nie beda sie glupio zachowywali i beda grzeczni dla sedziego i nie dostana zoltych kartek
0
"W pięciu ostatnich kolejkach Barcelona zdobyła 31 goli i straciła tylko jednego."
Jakoś nie wiem skąd ta liczba:
Almeria - Barcelona0:8
Barcelona - Real M.5:0
Osasuna - Barcelona0:3
Barcelona - Sociedad5:0
Espanyol - Barcelona1:5
8+5+3+5+5= 26 a nie 31...
0
@RealCF17
Pewnie tak nie strzelił, za to strzelił wiele innych ładnych i ważnych bramek. Ja tam nie jestem sfrustrowany że Cristiano ma jedną bramkę więcej niż Messi mając rozegrane 2 mecze więcej, szczególnie że kibicuję Barcelonie, a nie tylko Messiemu.
PS.
Jestem pewny że tego Messi nie próbował powtórzyć na pewno: