O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 1

Komentarze

1

Co do transferów bramkarzy i Rakitica- rzeczywiście nie ma się co przyczepiać, głupie (i drogie) nie były. Nawet transfer Suareza uważałbym za dobry pod jednym warunkiem- zamiast Alexisa trzeba było sprzedać Messiego. A tak teraz mamy 3 koguty w jednym kurniku (tudzież w jednej formacji) i szczerze wątpię w owocną współpracę między nimi.

0

Też uważam, że Leo jest za bardzo krytykowany, każdemu może się przecież zdarzyć. Np. Cr7, który teraz karne wykonuje genialnie, w 2008 roku zmarnował w LM 2 "jedenastki"- jedną w półfinale z Barcą, a drugą w finale...

Ale tak z innej beczki, zawsze zastanawiałem się, czy lepszym egzekutorem karnych nie byłby Cesc albo Xavi. Bo nie wiem, na ile Leo strzela karne dlatego, że robi to najlepiej, a na ile dlatego, żeby mu pomagać w śrubowaniu rekordów. No bo nie ukrywajmy- choć graczem jest genialnym i wg. mnie najlepszym na świecie, to w rzutach karnych statystyki ma dość przeciętne...

0

Wie ktoś może, jaki jest ogólnie rekord (np. La Liga, a nie klubowy FCB)?

0

""Proszę o wybaczenie barcelonismo, ponieważ wiem, że moje słowa zostały źle odebrane. Nie wywarzyłem dobrze słów (...)"

nie jestem dobry z polskiego, ale wywaŻony nie pisze się przez "rz";)

0

@RealCF17

Pewnie tak nie strzelił, za to strzelił wiele innych ładnych i ważnych bramek. Ja tam nie jestem sfrustrowany że Cristiano ma jedną bramkę więcej niż Messi mając rozegrane 2 mecze więcej, szczególnie że kibicuję Barcelonie, a nie tylko Messiemu.

PS.

Jestem pewny że tego Messi nie próbował powtórzyć na pewno:

Zobacz wszystkie

1

Co do transferów bramkarzy i Rakitica- rzeczywiście nie ma się co przyczepiać, głupie (i drogie) nie były. Nawet transfer Suareza uważałbym za dobry pod jednym warunkiem- zamiast Alexisa trzeba było sprzedać Messiego. A tak teraz mamy 3 koguty w jednym kurniku (tudzież w jednej formacji) i szczerze wątpię w owocną współpracę między nimi.

0

Ja tez marzę o Torresie. Fabregas- nie wiem czy to odpowiedni moment, akorat w pomocy na razie mamy urodzaj, wiec nie wiem czy jest taka potrzeba.

0

skoro za zolte kartki mieli by nie grac z vcf, to moze niech nie dostaja specjalnie zoltek, a na mecz z vcf po prostu nie wyjda. Najbardziej dotyczy to Toure, ktory czasami musi po prostu skosic. W przypadku eto czy xaviego, to wystarczy ze nie beda sie glupio zachowywali i beda grzeczni dla sedziego i nie dostana zoltych kartek

0

"W pięciu ostatnich kolejkach Barcelona zdobyła 31 goli i straciła tylko jednego."

Jakoś nie wiem skąd ta liczba:

Almeria - Barcelona0:8

Barcelona - Real M.5:0

Osasuna - Barcelona0:3

Barcelona - Sociedad5:0

Espanyol - Barcelona1:5

8+5+3+5+5= 26 a nie 31...

0

@RealCF17

Pewnie tak nie strzelił, za to strzelił wiele innych ładnych i ważnych bramek. Ja tam nie jestem sfrustrowany że Cristiano ma jedną bramkę więcej niż Messi mając rozegrane 2 mecze więcej, szczególnie że kibicuję Barcelonie, a nie tylko Messiemu.

PS.

Jestem pewny że tego Messi nie próbował powtórzyć na pewno:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?